Minuäri kontor

MinuÄri Kontor teenuse abil suunduvad kõik lauatelefonile tehtud kõned automaatselt ilma täiendava tasu ja teateta sinu mobiilile. Väljahelistamisel saad valida kumba numbrit soovid kõne vastuvõtjale näidata, kas mobiilinumbrit või virtuaalset lauatelefoninumbrit.

Paketiga liitumistasu iseteeninduses: 0 €

Paketiga liitumistasu esinduses: 3.00 €

Kuutasu: 3.00 €

Kehtivad mobiili kõnepaketi minutihinnad. Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Tellin teenuse


Kuidas teenust kasutada?

Siit leiad juhendi, kuidas teenust kasutada.

Sinu mobiiltelefoninumbrile tehtavad kõned on ekraanilt nähtavad algusega +372 ja virtuaalse lauatelefoni numbrile tehtud kõned kuvatakse algusega 00372. Nii on võimalik juba eelnevalt aru saada, kummale numbrile kõne tuleb.

Väljahelistamisel saad valida kumba numbrit soovid kõne vastuvõtjale näidata, kas oma mobiilinumbrit või oma virtuaalset lauatelefoninumbrit. Numbri muutmine toimub USSD koodiga, mille saad mugavalt kiirvaliku klahvi alla salvestada:

  • *962*0# – aktiveerib mobiiltelefoninumbri näidu
  • *962*1# – aktiveerib lauatelefoninumbri näidu

Vahel tekib vajadus suunata lauatelefoninumbrit mõnele teisele või Telia lauatelefoninumbrile. Suunamist saad hallata järgmiste USSD koodidega:

  • *962# – MinuÄri Kontori suunamise aktiveerimine
  • *962*2# – MinuÄri Kontori suunamise aktiveerimine viimati sisestatud numbrile
  • #962# – MinuÄri Kontori suunamise lõpetamine

Üksiku lauatelefoni puhul lõpetatakse Telias füüsiline ühendus. ISDN-toodete korral (kodukeskjaama ühendused, väikekontori ja büroo ISDN) füüsilist ühendust ei lõpetata ja klient maksab Teliale endiselt kuutasu. Mobiiltelefoniga seotakse soovitud number ISDN-toote numbrite hulgast. Mitme mobiiltelefoni olemasolu korral saab siduda iga mobiiltelefoni numbri kohta 1 lauatelefoninumbri.