SEADMETE JA TARKVARA MÜÜK

SEADMETE JA TARKVARA MÜÜK

Pakume sulle erinevate tootjate töökohalahendusi alates nuhvlist ja tahvlist kuni spetsiifiliste serverlahendusteni. Meil on ka esinduslik valik tarkvara, lisaseadmeid ja tarvikuid.

  • Suur valik tooteid on kohe laos olemas.
  • Tellitaval kaubal on lühikesed tarneajad.
  • Tänu pikaajalisele kogemusele ja partnersuhetele tarnijatega pakume sulle sobiva lahenduse mõistliku hinnaga.
Soovin pakkumist

ASJATUNDLIK MEESKOND

Meie meeskond on koolitatud pakkuma peaasjalikult ärikasutajatele mõeldud tooteid, lahendusi ja teenuseid nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele olenemata nende tegevusalast.

Tagame sulle parima investeeringu pikkadeks aastateks: väldime ala- või üledimensioneeritud lahendusi ja pakume kõrgetasemelist järelteenindust.

MITMEKÜLGNE TOOTEVALIK

Meie tootevalik katab üldjoontes ettevõtte kogu IT-vajaduse alustades telefonist ja lõpetades ärikriitilise serverlahendusega.

Müügil on nuhvlid, tahvlid, terminalid, laua- ja sülearvutid, monitorid ning muud personaalsed seadmed. Pakume ka tunnustatud tootjate servereid ja infratarkvara, mis katavad tänapäeva ettevõtete vajadused.

HINNATUD PARTNERID

Oleme partnersuhetes maailma juhtivate serveritootjatega HP, Oracle, Dell jt, infratarkvara tootjatega WMware, Citrix, Microsoft, Oracle, Veeam, Symantec jt ning seadmetootjatega nagu Apple jt.

Valime oma partneriteks tootjad, kellel on oma arendusüksused, et tagada pidev innovatsioon.

Partners

HP LAHENDUSED

Meie HP-meeskond on koolitatud pakkuma ärikasutajatele mõeldud HP tooteid, lahendusi ja teenuseid nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele olenemata nende tegevusalast.

Loen lähemalt

VMWARE LAHENDUSED

Oleme aastast 2007 sertifitseeritud VMware Solution Provider – Enterprise-taseme partner.

Loen lähemalt

TELLI SEADMED JA TARKVARA TELIAST

või võta ühendust oma kliendihalduriga.