ASJADE INTERNET

Üha suurem osa moodsatest seadmetest ja tarbeesemetest suudab üksteisega interneti kaudu suhelda ja andmeid vahetada. Asjade internet ehk IoT (Internet of Things) pakub ettevõtetele juba praegu nii väljakutseid kui ka uusi ärivõimalusi. Aitame sul IoT-võrke luua ja tooteid digitaliseerida.

Soovin konsultatsiooni

  • Organisatsiooni tööprotsesside digitaliseerimine

  • Toodete ja teenuste digitaliseerimine

  • Ettevõtte üldine digitaliseerimine

Mis on IoT?

IOT ÜHENDUSED

Ühendus on IoT maailma lahutamatu osa. Pakume ainukese ettevõttena Eestis üle Eestilisi ühendamise võimalusi ja kõige mitmekesisemaid ühendustehnoloogiaid, et olla abiks võimalikult paljude IoT väljakutsete lahendamisel. Telia IoT ühendused sobivad sulle siis, kui sa juba tead, millist seadet ühendada soovid ning sul on olemas IT lahendus, millega see seade suhtlema hakkab.

Loen lähemalt
IOT

IOT TOOTE INNOVATSIOON

Kõik senised Telia tooted on digitaalsed. Kasutades enda laialdasi teadmisi toodete digitaliseerimisest ning pikaaegset kogemust tootedisainist ja -arendusest, aitame sinu toote või teenuse digitaliseerida ning seeläbi tõsta selle konkurentsivõimet või muuta oluliselt sinu ettevõtte ärimudelit. Pakume ka võimalust luua üheskoos terviklik äriplaan, teha kommunikatsiooni, klientide ühis-turundust ja kõike muud, mis loodavale tootele kohane. Läheneme igale projektile just nii, nagu vaja.

Loen lähemalt
IOT

IOT ETTEVÕTTE AUTOMATISEERIMISEKS

IoT tehnoloogiaid saab edukalt kasutada ka ettevõtte või organisatsiooni protsesside digitaliseerimiseks ning seeläbi hoida kokku kulusid, tagada paremat kvaliteet tootmises või tõsta juhtimise läbipaistvust ning kiirust. Selliste projektide käigus tuvastatakse ettevõtte kitsaskohad, mida saaks automaatse andmekogumise ja töötlemisega parandada. Suurim projekt Eestis selles vallas seni on elektriarvestite kauglugemine, millega suur hulk inimtööd digitaalseks ja automaatseks muudeti.

Loen lähemalt
IOT