Kõnekeskuse teenus

Telia Kõnekeskus on nutikas viis kindlustada, et sinu ettevõtte klienditeeninduse kvaliteet on alati suurepärane ning klientide pöördumised lahendataks kiiresti ja efektiivselt.

 • Ükski kontakt ei lähe kaduma! Infotelefonile sissetulevad kõned ja veebivestlused jagatakse automaatselt.
 • Mugav veebiliides kõnekeskuse töö juhtimiseks ja kontrollimiseks.
 • Kõik andmed koos – vestluste ja kõnede statistika, koormused, kõnesalvestused.
 • Paindlik kuutasu-põhine teenus, mille saad ise veebis reaalajas seadistada täpselt oma ettevõtte vajadustele vastavalt.

Soovin pakkumist


 • Kõik kõned on vastatud

  Kõik sissetulevad kõned jagatakse automaatselt teenusnumbri- ja järjekorrareeglite alusel ettevõtte töötajate vahel. Ootel olevale kliendile saab mängida muusikat või edastada olulisi teadaandeid ettevõtte kohta.

 • Kiire vastus kodulehelt

  Veebivestlusega saab mugavalt ja kiirelt klientide küsimustele vastata otse kodulehel. Veebivestluse keskkond aitab küsimuste kulgu jälgida, et keegi ei jääks liialt kauaks ootele ja kõik pöördumised saaksid vastuse.

 • Kõrge teeninduskvaliteet

  Pakume ka mitmeid lisateenuseid, mis aitavad teeninduskvaliteedi taset hoida. Näiteks kõnede salvestamine, interaktiivsed keele või teema valikud ning järjekorra ülekoormuse korral tagasi helistamise võimalus.


Kõnekeskuse põhipakett

Keskkond kõnekeskuse töö juhtimiseks ja haldamiseks veebis. Ülevaade ja statistika kõikide toimunud kõnede ja vestluste kohta. Nutikas vastamata kõnede tagasihelistamise lahendus ja teenindamise personaalsust võimaldav telefoniraamat. 12 €/kuu
Ettevõtte telefoninumber, mis on seotud kõnekeskusega. Lahendus jagab kõned automaatselt vastavalt teenusnumbri ja järjekorra reeglitele. 6,5 €/kuu telefoninumbri kohta
Kõnede ootejärjekord, millele saab seadistada reeglid kõnede ootele võtmiseks ning ootemuusika ja/või teated klientidele mängimiseks. 3,5 €/kuu
Töötaja, kes vastab klientide veebivestlustele ja kõnedele mobiil-, laua- või veebitelefoniga. Kui agent on ennast aktiveerinud, hakkab ta saama teenusnumbri järjekorrast kõnesid. Telia mobiilinumbrile on võimalik Kõnekeskuses seadistada teenus “Kõnekeskuse agent”, millega saavad mobiiltelefoni kasutajad eristada kõnekeskusest edastatud kõnesid ning algatada ka ise Kõnekeskuses seadistatud teenusnumbrilt kõnesid. 12 €/kuu töötaja kohta

Alates

34 €/kuu

Veebivestluse (Chat) lisapakett

Kodulehel kliendile avanev vestlusaken (pop-up) sõnumite vahetamiseks. Kõnekeskus jagab vestlused automaatselt agentide vahel vastavalt järjekorra reeglitele. 6,5 €/kuu aadressi kohta
Veebivestluste ootejärjekord, millele saab seadistada reeglid vestluste ootele võtmiseks ja teadete edastamiseks kliendile. 3,5 €/kuu
Töötaja, kes vastab veebivestlustele. Kui agent on ennast Kõnekeskuses aktiveerinud, siis hakkab ta saama järjekorrast vestluseid. 3,5 €/kuu töötaja kohta

Alates

13,50 €/kuu


Lisateenused


Agendi veebilehitsejas töötav telefon.

Kõned salvestatakse ja säilitatakse 60 päeva. Nii saad analüüsida kõnede kvaliteeti, et parandada klienditeenindust või suurendada müüki. Kõnesalvestused on võimalik edastada sFTP serverisse.

Piiramatud võimalused eel seadistada erinevaid valikuid kliendile, näiteks keele eelistuste ja teenuste kohta. Tagasi helistamise teenus annab kliendile võimaluse loobuda järjekorras ootamisest ja paluda endale tagasi helistada.

Häälteade, mis ütleb kliendile mitmes ta järjekorras on või mitu minutit tuleb oodata, kuni eeldatavasti kõnele vastatakse. Korduvalt helistav klient suunatakse samale agendile.

Monitooring võimaldab saada reaalajas ülevaate kõnekeskuse kõnedest, veebivestlustest ja agentidest. Aruandeid saab eel seadistada sagedaste päringute kohaselt. Superviisor saab agendi kõnet kuulata, juhendada ja vajadusel ka üle võtta.

Selle teenusega saab määrata agendile kõne ajal arvutis avaneva infokaardi, et märkida kõne sisu hilisemaks analüüsiks või kasutada seda kampaaniate puhul spikrina/(müügi)skriptina.

Võimaldab seadistada hindamise ning küsida helistajatelt kõnejärgselt hinnangut teeninduse kvaliteedile.

Agentide automaatne sisse- ja väljalogimine vastavalt eelnevalt sisestatud töögraafikule.

Müügikampaaniate või küsitluste jaoks mugav lahendus, kus saab agentidele helistamiseks telefoninumbrite nimekirju üles laadida koos jututeemadega. Kampaaniavalimi aktiveerimise järel hakkab Kõnekeskus pakkuma kampaaniasse sisse loginud agendile valimist kõnesid, tagades süsteemse läbihelistamise.


Telli Kõnekeskuse lahendus Teliast

Soovin pakkumist

või võta ühendust oma kliendihalduriga.