Lisa SIM-kaart interneti jagamiseks süle- või tahvelarvutisse

Telli lisa SIM-kaart oma seadmesse ning internet on sinuga kõikjal kaasas – konverentsikeskuses, kliendikohtumistel, messidel ja mujal. Seda nii Eestis kui ka Euroopa Liidu riikides.

Tellin lisa-sim


Süle- ja tahvelarvuti kõikjal ühenduses

Lisa interneti SIM-kaardiga saad kasutada internetti oma seadmetes kõikjal, olenemata WiFi või hotspoti olemasolust. Selline lahendus sobib liikuvale inimesele, kes soovib olla ühenduses asukohast sõltumata.

Jaga oma Telia paketis olevat mahtu

Sinu paketis sisalduvat mahtu on võimalik jagada kuni 5 seadme vahel. Ühe interneti jagamise lisa-SIMi kuutasu on 1,49 € + km ning sellega saab andmesidet kasutada kogu paketi mahus.

Interneti jagamine ruuteriga

Kui sinu seadmel puudub SIM-kaardi kasutamise võimalus, kuid soovid siiski internetiühendust jagada, on abiks ruuter.

WiFi Ruuter Huawei B525

Kliendihind: 149 €

Võimas, kuni 300 Mbit/s allalaadimise kiirusi toetav ruuter sobib kontorisse või kodukontorisse, kus puudub interneti püsiühendus ja tahad internetti jagada erinevate seadmete vahel.

Taskuruuter Huawei E5577S

Kliendihind: 79 €

Üüri kuutasu: 3,50 €

Akuga taskuruuter on mugav lahendus, kui seda on vaja kaasas kanda ja kasutada internetti nii Eestis kui Balti- ja Põhjamaades ning jagada internetti erinevate seadmete vahel – süler, tahvel.

Netipulk Huawei E3372

Kliendihind: 59 €

Netipulk on hea valik, kui soovite internetti jagada sülerisse. Ruuterit on väga mugav kaasas kanda ja saab lisaks kasutada ka mälupulgana sisestades MicroSD kaardi ettenähtud pessa.


Korduma kippuvad küsimused

Lisa-SIMi kasutades kasutad mobiilse interneti mahtu, mis on sinu mobiili paketis. Kui sul on paketis näiteks 7GB mobiilset internetti, mida kasutad oma telefonis ja võtad juurde ühe lisa-SIMi sülearvutisse, jaguneb maht nende kahe seadme vahel – kokku saad kasutada maksimaalselt 7GB.
Lisa-SIM on mugav võimalus ühendada internetti seadmed, mida igapäevaselt tööks kasutad, olgu selleks sülearvuti, tahvelarvuti või mõlemad. Nii saad ühe kuutasu eest jagada internetti ja seadmed on alati ühenduses ning ei sõltu WiFist ega hotspotiga jagatavast internetist.
Lisa-SIMi saad paigaldada seadmesse, kus on SIM-kaardi pesa. Kui sinu seadmel ei ole SIM-kaardi pesa soovitame ruuterit, millega saad mobiilset internetti oma seadmetele jagada.
Igal seadmel on kaasas kasutusjuhend. Soovitame vaadata seadme kasutusjuhendist, kus SIM-kaardi pesa paikneb ja vastavalt juhendile SIM-kaart seadmesse paigaldada. Samuti aitab kõikides tehnilistes küsimustes Telia IT-tugi 1787.
Lisa-SIM annab sulle võimaluse kasutada mobiilset internetti WiFist ja hotspotist sõltumata.
Soovitame lisa-SIMi neile, kellel on liikuv töö ja vaja töö tegemiseks internetti kasutada – saata e-maile, pilte, esitlusi jne.
Kui kasutad süleris või tahvlis suures mahus internetti, soovitame võtta seadmele eraldi paketi või suure internetimahuga mobiili paketi. Kui sa ei ole kindel, millist lahendust vajad, pea nõu meie esinduse või ärikliendi teeninduse töötajatega telefoni 1551.
Sul on võimalik jagada paketis sisalduvat internetimahtu kuni 5 seadme vahel. Ühe lisa-SIMi kuutasu on 1,49 €+KM.
Jah, saad. Oluline on meeles pidada, et paketis sisalduv internet on jagatud erinevate seadmete vahel, st kui paketis on kokku 7GB mobiilset internetti, siis kõik seadmed kokku saavad seda mahtu kasutada mitte iga seade eraldi 7GB. Kui kasutate ühe seadmega kogu mahu ära, soovitame valida suurem pakett. Kasutatud mahtu saate jälgida Telia iseteeninduses.