Järelvaatamine

Lisa-SIM kaart süle- või tahvelarvutisse

Telli Mobiilse Äri lisa-SIM kaart oma seadmesse ning internet on sinuga kõikjal kaasas - konverentsikeskuses, kliendikohtumistel, messidel ja seda nii Eestis kui ka Euroopa Liidu riikides.

  • Kvaliteetne ja turvaline 4G internet süle- ja tahvelarvutis.
  • Võimalus olla kõikjal ühenduses sõltumata WiFi ja hotspot´i olemasolust.
  • Mobiilse Äris paketis olevat internetimahtu saad jagada kuni 5 seadme vahel.
  • Loome sinu ettevõttele terviklikud telefoni, interneti ja IT lahendused.
  • Mobiilse Äriga suve lõpuni topelt internetimaht. Vaatan lähemalt.


Sinu süle- ja tahvelarvuti on kõikjal ühenduses

Mobiilse Äriga on sinu nutitelefon igal pool ühenduses. Lisa sim-kaart oma süle- või tahvelarvutisse ning oled kõikjal ühenduses. Nii ei sõltu su töö enam WiFi ega hotspot´i olemasolust. Soovitame lisa-SIMi liikuvale inimesele, kes soovib olla ühenduses asukohast sõltumata.

Jaga Mobiilse Äri paketis olevat mahtu

Paketis olevat mahtu on võimalik jagada kuni 5 seadme vahel. Ühe lisa-SIMi kuutasu on 1,49 € + km. Balti ja Põhjamaades saad internetti kasutada kogu paketi mahus, mujal Euroopas vastavalt paketis määratud mahule.

router

Jaga internetti ruuteriga

Ruuter on suureks abiks, kui sinu seadmel puudub SIM-i kasutamise võimalus või tahad oma internetti jagada erinevate seadmete vahel.

Vaatan lähemalt

Huawei E5186

Võimas kuni 300 Mbit/s allalaadimise kiirusi toetav ruuter sobib kontorisse või kodukontorisse, kus puudub interneti püsiühendus ja tahad internetti jagada erinevate seadmete vahel.

Üüri kuutasu 5,90 €

Vaatan lähemalt

Huawei E5577S

Akuga taskuruuter on mugav lahendus, kui seda on vaja kaasas kanda ja kasutada internetti nii Eestis kui Balti- ja Põhjamaades ning jagada internetti erinevate seadmete vahel – süler, tahvel.

Üüri kuutasu 3,50 €

Vaatan lähemalt

Huawei E3372

Netipulk on hea valik, kui soovite internetti jagada sülerisse. Ruuterit on väga mugav kaasas kanda ja saab lisaks kasutada ka mälupulgana sisestades MicroSD kaardi ettenähtud pessa.

Kliendihind 59 €

Vaatan lähemalt


Korduma kippuvad küsimused

Lisa-SIMi kasutades kasutad mobiilse interneti mahtu, mis on sinu Mobiilse Äri paketis. Kui sul on paketis näiteks 7GB mobiilset internetti, mida kasutad oma telefonis ja võtad juurde ühe lisa-SIMi sülearvutisse, jaguneb maht nende kahe seadme vahel – kokku saad kasutada maksimaalselt 7GB.

Lisa-SIM on mugav võimalus ühendada internetti seadmed, mida igapäevaselt tööks kasutad, olgu selleks sülearvuti, tahvelarvuti või mõlemad. Nii saad ühe kuutasu eest jagada internetti ja seadmed on alati ühenduses ning ei sõltu WiFist ega hotspotiga jagatavast internetist.

Lisa-SIMi saad paigaldada seadmesse, kus on SIM-kaardi pesa. Kui sinu seadmel ei ole SIM-kaardi pesa soovitame ruuterit, millega saad mobiilset internetti oma seadmetele jagada.

Igal seadmel on kaasas kasutusjuhend. Soovitame vaadata seadme kasutusjuhendist, kus SIM-kaardi pesa paikneb ja vastavalt juhendile SIM-kaart seadmesse paigaldada. Samuti aitab kõikides tehnilistes küsimustes Telia IT-tugi 1787.

Lisa-SIM annab sulle võimaluse kasutada mobiilset internetti WiFist ja hotspotist sõltumata.

Soovitame lisa-SIMi neile, kellel on liikuv töö ja vaja töö tegemiseks internetti kasutada – saata e-maile, pilte, esitlusi jne.

Kui kasutad süleris või tahvlis suures mahus internetti, soovitame võtta seadmele eraldi paketi või suure internetimahuga Mobiilse Äri paketi. Kui sa ei ole kindel, millist lahendust vajad, pea nõu meie esinduse või ärikliendi teeninduse töötajatega telefoni 1551.

Mobiilse Äri paketiga on võimalik jagada paketis sisalduvat internetimahtu kuni 5 seadme vahel. Ühe lisa-SIMi kuutasu on 1,49 €+KM.

Jah, saad. Oluline on meeles pidada, et paketis sisalduv internet on jagatud erinevate seadmete vahel, st kui paketis on kokku 7GB mobiilset internetti, siis kõik seadmed kokku saavad seda mahtu kasutada mitte iga seade eraldi 7GB. Kui kasutate ühe seadmega kogu mahu ära, soovitame valida suurem pakett. Kasutatud mahtu saate jälgida Telia iseteeninduses.


Terviklahendus sinu ettevõttele

Mobiilne äri

Mobiilne Äri

Kõned, sõnumid ja internet Euroopa Liidus Eesti hinnaga.

Väikekontori Wifi

Väikekontori WiFi

Kvaliteetne WiFi ühendus sinu kontorisse.

Arvuti stardipakett - Telia

Arvuti stardipakett

Kontori- ja viirusekaitse tarkvara koos professionaalse IT-toega IT-alaste küsimuste lahendamiseks.

Mobiilne Äri

Ärikliendi Internet Kontorisse

Tee tööd interneti kiiruse ja stabiilsuse pärast muretsemata ning telli oma kontorisse ettevõtte vajadustele vastav Telia internetiühendus.