Kõneteenusnumbrid ja helistamise hinnad

Kõneteenusnumbritele helistamisel kehtib fikseeritud tasu (tavahind):

 • Mobiiltelefonilt 0,2278 €/minut KM-ga.
 • Lauatelefonilt: kõnealustustasu (KAT) 0,0312 €/kord + 0,0222 €/minut KM-ga.
 • Eritariifiga kõneteenusnumbri 10 algussekundit on tavahinnaga, eritariif lisandub 11-st kõnesekundist.
 • Välisriigist Eesti kõneteenusnumbritele helistada ei saa. Eestis viibiv välisriigi operaatori klient saab helistada Eesti kõneteenusnumbritele, mis on fikseeritud operaatorite vahelistes roaminglepingutes, kui tema koduoperaator helistamist võimaldab ning vastavalt koduoperaatori poolt kehtestatud hinnakirjale. Kõik 800-numbrid on Telia poolt roamingkliendile avatud.

Erandid:

 1. Alates 1 märtsist 2021.a. on Infoliinide 1182 ja 1188 otseühendusteenuse eritariif 2.15 €/kord rakendub ühendamise hetkest, lauatelefonilt helistades KAT ei lisandu;

 2. Otseühenduse teenust pakutakse Telia mobiil- ja lauatelefonilt ja Diili mobiilitelefonilt helistajatele. Kõnekaardilt helistajad otseühenduse teenust kasutada ei saa;

 3. Infoliinide poolt otseühendatud kõne minutihind:

  • mobiiltelefonilt 0,1787 €/min km-ga
  • lauatelefonilt: paketipõhine
 4. TV-mängud, -hääletused, kus eritariif rakendub kõne ühendamise hetkest, teenusnumbrist, teenusest ja hinnast teavitamine toimub TV saate vahendusel.

Telia on ainult kõneside vahendaja, teenuse kvaliteedi ja sisu eest vastutab teenuse osutaja k.a kõneteenusnumbrist, pakutavast teenusest ja eritariifist teavitamine/reklaamimine.

Telias avatud annetusnumbrid ja helistamise hinnad

Reeglina on annetuse kõneteenusnumbritele helistamise 10 algussekundit TASUTA.

Annetuse summa rakendub pärast teate kuulamist 11-st kõnesekundist.

NB! Erandiks on reaalajas meediakanalite vahendusel toimuvad annetuste kogumised, mille maksumusest teavitatakse tarbijat vahetult samas meediakanalis, kus annetuste kogumine läbi viiakse. Sellisel juhul rakendub eritariif alates 1 sekundist.

Kliendi arvel kajastatakse ainult maksustatud kõne ja selle kestus ümardatult täissekunditeks.

Annetuse summad on käibemaksu vabad ja kantakse täies mahus üle annetusprojekti läbiviijale.

Kui sa ei leia soovitud annetusnumbrit, siis lühiajaliste kampaaniate puhul on numbrid aktiivsed vaid kampaania kestvuse ajal ning pärast kampaaniate lõppu number eemaldatakse loetelust.