Kõnefilter

Kõnefiltri teenusega saad kontrollida, mis numbrilt kõned ja sõnumid sinuni jõuavad.

  • Soovimatuid kõnesid on võimalik suunata otse kõneposti, teisele numbrile või võrguteatele, ilma, et telefon heliseks. Vastavalt vajadusele saad võrguteate ise valida.

  • Saad tellida ekraaniteate filtreeritud kõnest. Kõnefilter toimib ka juhul, kui helistaja varjab numbrit

  • Viimase 30. päeva jooksul filtreeritud kõned ja SMS-id on nähtavad iseteeninduses teenuse logist


Tellimine ja hinnad

LiitumistasuEsinduses1,35 €
LiitumistasuIseteeninduses0 €
Kuutasu0,54 €
Haldustasu*Esinduses0,1349 €
Haldustasu*Iseteeninduses0,00 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu

* Haldustasu rakendub numbri nimekirja lisamise ja nimekirja seadete muutmise eest


Hea teada

Koostada keelatud ja/või lubatud numbritega nimekiri, mille järgi kõnesid ja SMS-e filtreeritakse. Maksimaalselt võib luua 5 samatüübilist nimekirja, igas nimekirjas saab olla kuni 50 telefoninumbrit.
Seadistada nimekirjade kehtivused ja tingimused ning aktiveeri nimekirjad. Korraga saab aktiveerida ainult ühe keelatud ja/või ühe lubatud numbritega nimekirja. Keelatud ja lubatud numbritega nimekirjad võivad olla aktiivsed ka samaaegselt. Sel juhul lähtutakse lubatud numbrite nimekirjast. Kui siseneva kõne number ei ole aktiivse lubatud nimekirja loetelus, siis toimitakse vastavalt lubatud numbrite nimekirjas seatud tingimustele, kui aga siseneva kõne number on aktiivse keelatud numbrite nimekirja loetelus, toimitakse vastavalt keelatud nimekirja tingimustele.
Välismaalt sisenevate kõnede filtreerimisel on võimalus valida kuni 5 riiki, kust kõnede filtreerimist ei toimu. SMS-ide filtreerimine on võimalik keelatud numbrite nimekirjas koos kõne filtreerimisega või lubatud numbrite nimekirjas numbritelt, mis ei ole lubatud numbrite nimekirjas.
Kõned numbritelt, mis ei ole lubatud numbrite nimekirjas või on keelatud numbrite nimekirjas, varjatud ja numbrinäiduta telefonidelt, välismaalt saab suunata võrguteatele (näit: “Mobiiltelefon, millele helistate, ei vasta hetkel”), kõneposti või mõnele teisele määratud numbrile. Vajadusel saab aktiveerida suunamisteate.
Valides kõnede filtreerimisel suunamise ekraaniteatega, tuleb telefonile ekraaniteade, mis näitab, milliselt numbrilt kõne filtreeriti. Numbrit ei näidata, kui helistaja on oma numbri varjanud.

Sisenevaid kõnesid ja SMS-e saab filtreerida soovitud nädalapäevadel ja kellaaegadel. Nimekirja aktiveerimisel tuleb määrata nimekirja kehtivuse viimane kuupäev. Vaikimisi on see 3 kuud alates nimekirja aktiveerimisest.

  • Korraga saab olla aktiivne üks keelatud numbritega ja üks lubatud numbritega nimekiri.
  • Kui keelatud numbritega ja lubatud numbritega nimekirjad on korraga aktiivsed, siis sisenevate kõnede korral lähtutakse lubatud numbritega nimekirja tingimustest.
  • Ei ole võimalik filtreerida ainult SMS-e.
  • Teenust ei saa kasutada Telia kõnekaardi kliendid.