Background

TURVANET

Telia internetiteenus on uuenenud. Turvanet on uue põlvkonna kiire ja turvaline internetiteenus, mis kaitseb ettevõtte võrku küberrünnakute eest.

al 39 €/kuu


  • Kiirem internetiühendus
  • Tõhus turvafilter tõrjub enamlevinud küberohte
  • Riketele reageeritakse operatiivselt

pakkumine
Maksa vähem, saa rohkem! Kui vahetad Ärikliendi Interneti kiirema ja kaitstuma Turvaneti vastu, saad uue teenuse kolmeks kuuks vana teenuse hinnaga.

TURVANETIGA SAAD ROHKEM  • Kaitseb võrku enamlevinud küberohtude eest
  • Kaitseb internetivõrgus olevaid seadmeid
  • Turvaline internet 1 päevaga
  • Suurim kiirete püsiühenduste võrk Eestis


LISAINFO


Kaitse

Turvanet kaitseb kõiki Telia internetivõrku ühendatud seadmeid küberrünnakute eest. See tähendab, et Turvanet tuvastab ja tõkestab võrguliikluse küberohte, kuid ei lahenda neid. Soovi korral saad Turvaneti Telia iseteeninduses ka välja lülitada ning hiljem taas sisse lülitada.


Liitumine

Turvanetiga saavad liituda kõik Ärikliendi Interneti teenuse kliendid, kelle kiire ühendusega võrk toimib fiiberoptilisel (optika) või Vectoringi tehnoloogial. Liitumiseks kliki nupule Muudan Ärikliendi interneti Turvanetiks, vali asukoht, kuhu Turvanetti soovid ja kinnita oma soov.


Teenuse vahetus

Pärast Turvanetiga liitumist, mis toimub automaatselt öösel kell 00.00, võib internet katkeda kuni 30 minutiks. Kõik senised ühenduse seadistused koos lisateenustega säilivad. Teenusevahetuse kohta saadame sinu e-postile ka kinnituskirja.


Hind

Kui vahetad olemasoleva Ärikliendi Interneti Turvanetiks, saad Turvaneti esimeseks kolmeks kuuks olemasoleva paketi hinnaga. Turvaneti kuutasu hinna nägemiseks vajuta lingile Muudan Ärikliendi interneti Turvanetiks, vali turvatava ühenduse aadress ning sulle kuvatakse olemasoleva ühenduse kuutasu ning uus Turvaneti kuutasu.

DIGITARGA UUDISEDHea teada