MOBIILNE ELU

Mobiilne elu on pakett, mis paindub täpselt sinu ettevõtte vajaduste järgi. Paketti saad peale oma mobiiltelefoni liita kõik enda äri jaoks vajalikud nutiseadmed!

 • Jaga paketi internetimahtu oma nutiseadmete vahel.
 • Kõneminuteid ja sõnumeid on paketis sinu telefoni jaoks piisavalt.
 • Kõned, sõnumid ja internet Baltimaades ja Skandinaavias Eesti hinnaga.


Kas soovid interneti jagada või kasutad ainult ühe seadmega?
Vali seadmete arv:

Vali seadmetele jagatav internetimaht:

Vali seadmele sobiv internetimaht:

Vali seadmetele jagatav internetimaht

Vali seadmele sobiv internetimaht

Enda seadmete mahukasutust näed iseteeninduses. Sisenen

Kui on vaja selgitavat lauset: Selleks, et paremini mõista erinevaid andmemahte, oleme järgnevalt kokku pannud mõningad näited, mis illustreerivad enamlevinud tegevustele kuluvat andmemahtu.

 • 250 MB mahu eest saad näiteks kas saata/vastu võtta u 16666 ilma manuseta e-kirja, laadida üles u 50 faili või pidada u 25 minutit tavakvaliteediga videokõnesid.
 • 1,5 GB mahu eest saad näiteks kas lugeda u 6 tundi uudiseid või sirvida veebilehti, laadida üles u 300 faili või pidada u 1,5 tundi tavakvaliteediga videokõnesid.
 • 3 GB mahu eest saad näiteks kas lugeda u 12 tundi uudiseid või sirvida veebilehti, laadida üles u 600 faili või pidada u 3 tundi tavakvaliteediga videokõnesid.
 • 6 GB mahu eest saad näiteks kas lugeda u 24 tundi uudiseid või sirvida veebilehti, pidada u 6 tundi tavakvaliteediga või 2 tundi HD-kvaliteediga videokõnesid või laadida üles u 1200 faili.
 • 12 GB mahu eest saad näiteks kas lugeda u 48 tundi uudiseid või sirvida veebilehti, pidada u 12 tundi tavakvaliteediga või 4 tundi HD-kvaliteediga videokõnesid või laadida üles u 2400 faili.
 • 24 GB mahu eest saad näiteks kas lugeda u 96 tundi uudiseid või sirvida veebilehti, pidada u 24 tundi tavakvaliteediga või 8 tundi HD-kvaliteediga videokõnesid või laadida üles u 4800 faili.
 • 48 GB mahu eest saad näiteks kas lugeda u 192 tundi uudiseid või sirvida veebilehti, pidada u 48 tundi tavakvaliteediga või 16 tundi HD-videosid või laadida üles u 9600 faili.

Telefone saab paketis olla ainult 1

Vali seadmele kõnede ja sõnumite maht:

Olles välisriigis saad Eestisse ja samasse välisriiki helistada ja sõnumeid saata koduvõrgu hinnaga. Loen lähemalt

Eestisse

Kehtivad samad tingimused nagu koduvõrgus

Näide: viibid Rootsis ja helistad Eestisse

Riiki, kus parasjagu asud

Kehtivad samad tingimused nagu koduvõrgus. Kui koduvõrguspaketi maht sisaldab kõneminuteid ja sõnumeid teistesse Eesti võrkudesse, siis antud kõned ja sõnumid lähevad selle mahu sisse. Kõnemahu täitumisel hakkab kehtima minutihind 0,015 €, sõnumimahu täitumisel hakkab kehtima sõnumi hind 0,05 €.

Näide: viibid Rootsis ja helistad Rootsi

Teise Balti või Skandinaavia riiki

Kui koduvõrguspaketis sisalduvad kõneminutid ja sõnumid Balti ja Skandinaavia riikidesse, siis lähevad need kõned ja sõnumid mahu sisse. Mahu täitumisel või mahu puudumisel kehtib sõnumi- ja minutihind 0,05 €.

Näide: viibid Rootsis ja helistad Leetu

Teistesse riikidesse

Kehtib rändlusteenuste hinnakiri.

Näide: viibid Rootsis ja helistad Jaapanisse

Enda seadmete mahukasutust näed iseteeninduses. Sisenen

Sinu valikud:

 • Seadmeid paketis: 0
 • 0 GB internet 0 €/kuus
 • 0 seadme kõned ja sõnumid kokku: 0 €/kuus
  1. seade: 1.49 €/kuus
  2. seade: 1.49 €/kuus
  3. seade: 1.49 €/kuus
  4. seade: 1.49 €/kuus
  5. seade: 1.49 €/kuus


Kuutasu sinu
0 seadme peale kokku:

Kuutasu sinu
0 seadmele:

0

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Jätka tellimist iseteeninduses, seda ka Tele2-st või Elisast olemasoleva numbriga üle tulles.Euroopa Liidu riikides suhtled taskukohase hinnaga

Mobiilse elu paketiga helistad, saadad sõnumeid ja kasutad internetti Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis, Taanis ja Norras sama hinnaga nagu Eestis. Valides Mobiilse elu grupi andmemahuks 12 GB, 24 GB või 48 GB, saad sellest internetimahust Euroopa Liidu riikides viibides iga kuu kasutada vastavalt 100 MB, 200 MB või 300 MB koduse hinnaga.

Kingituseks Spotify Premium 3 kuuks

Mobiilse elu paketiga liitumisel kingime sulle Spotify Premium muusikateenuse ja 3 kuuks. Spotify ühendab endas kõik võimalused muusika kuulamiseks ning annab ligipääsu rohkem kui 30 miljonile laulule, seda nii nutitelefonis, tahvel- ja sülearvutis kui ka uuemates telerites ja autodes.


Interneti mahtude hinnad

Interneti mahtude hinnad

Internetti on võimalik enamike mahtude puhul Mobiilse elu grupis jagada. Leia valikust just enda grupile sobiv maht.

Baltimaades ja Skandinaavias on andmemahu kasutamine lisatasuta. Valides Mobiilse elu grupi andmemahuks 12 GB, 24 GB või 48 GB, on sul võimalus iga kuu sellest mahust vastavalt 100 MB, 200 MB või 300 MB internetti kasutada ka teistes Euroopa Liidu riikides.

Andmemaht 0,25 GB 1,5 GB 3 GB 6 GB 12 GB 24 GB 48 GB
  Ei ole jagatav Jagatav Jagatav Jagatav Jagatav Jagatav Jagatav
Kuutasu 4,99 € 7,49 € 9,99 € 12,49 € 16,99 € 21,99 € 29,99 €

* Rakendub kõikidele mahuvalikutele maksimaalne võimalik üles- ja allalaadimise kiirus. See võimaldab 4G nutiseadmega kasutada kiiruseid kuni 300Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles, 3G nutiseadmega kuni 21,6Mbit/s alla ja 5,7Mbit/s üles.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Internetiseadme kuutasu

Internetiseadme kuutasu rakendub iga Mobiilse elu paketti lisatud seadme eest, mis kasutab ainult internetti.

Internetiseadme kuutasu on 1,49 €/kuu.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Hinnastamise tingimused

 • Andmeside mahuühikud: 1 MB=1 024 kB; 1 GB=1 048 576 kB.
 • Nii päevapõhine kui paketis sisalduv Interneti maht on kasutamiseks Eestis, samuti teistes Baltimaades (Läti, Leedu) ja Skandinaavias (Soome, Rootsi, Taani, Norra).
 • 12 GB, 24 GB ja 48 GB andmemahtu sisaldava Internetipaketiga saab kasutada vastavalt 100 MB, 200 MB ja 300 MB andmemahtu ka järgmistes Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkond (EEA) riikides: Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Suurbritannia, Tšehhi, Ungari. Täiendavalt veel järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Gibraltar, Guadeloupe, Martinique, Mayotte, Prantsuse Guajaana, Reunion, Saint Martin, San Marino, Vatikan, Šveitsis ja Fääri saared. Internetimahtu ei saa kasutada nende riikide territooriumil leviva satelliitside võrgus. Andmemahu 100 MB, 200 MB ja 300 MB täitumisel hakkab loetletud Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkond (EEA) riikides mobiilset internetti edasi kasutades kehtima rändlusteenuste hinnakiri.
 • Kuutasus sisalduv andmemaht ei ole Interneti paketi vahetuse korral kumuleeruv. Väikesema Interneti mahu suurema vastu vahetamisel arvestatakse kogu selle kuu jooksul paketi tingimustes nimetatud riikides rändluses olles kasutatud andmesidemaht uue valitud Internetimahuga antud riikides kaasneva kasutusmahu sisse.
 • Rändluses Baltimaades ja Skandinaavias MMS-i saates ja vastu võttes internetitasu ei arvestata.
 • Internetiseadmetel on avatud vaid internetiteenus. Kõned ja sõnumid on välja lülitatud.
 • Paketi kuutasus sisalduva internetimahu täitudes Interneti kasutamine piiratakse. Kasutamise jätkamiseks tuleb tellida suurem kuutasuline jagatava Interneti maht või lisateenus Interneti lisamaht.
 • Jooksval kuul tellitud mahumuudatus rakendub kohe.
 • Kuutasusid arvestatakse nii liitumise kui lõpetamise kuul päevapõhiselt.
 • Kuutasu eest võimaldatavat, aga kasutamata jäänud mahtu ei saa üle kanda järgmisesse kuusse.
 • Internetti saab kasutada Hinnakirjas fikseeritud ja tellitud Interneti mahu ulatuses (ühik GB) ühes kuus või Hinnakirjas fikseeritud mahu ulatuses päevas päevapõhise arvestusega Internetipaketi korral.
 • Paketi tingimustes nimetamata rändlusteenuste kasutamisel rakenduvad vastavad rändlusteenuse ja/või Hinnakirja tasumäärad ning tingimused.
 • Interneti maht, mida Hinnakirja kohaselt saab tarbida välismaal, on mõeldud tavapäraseks rändlusteenuse kasutamiseks reisimise käigus. Interneti mahu kasutamine on mõistlik ja eesmärgipärane kui tellitud kuutasulisest mahust 50% kasutatakse rändluses vastavates riikides.
 • Selle mahu, samuti Mobiilse elu Hinnakirjas toodud muude rändluses kasutamiseks mõeldud mahtude täitumisel on võimalik tellida Interneti lisamaht, mis võimaldab vastavates riikides mobiilse interneti kasutuse jätkamist Mobiilse elu (koduvõrgu) hinnastamistingimuste kohaselt või kasutada seal andmesidet vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale.

Lisamaht

Kui kasutad paketis sisalduva andmemahu ära enne kuu lõppu, kuid ei soovi paketis püsivalt mahtu suurema vastu vahetada, kasuta interneti lisamahtu. Mahtu saad juurde tellida nii SMS-i teel kui ka iseteeninduses.

Tellitud lisamaht jaguneb kõigi gruppi liidetud seadmete vahel proportsionaalselt vastavalt seadmetele kehtestatud põhimahu mahupiirangutele.

Andmemaht paketis 0,25 GB 1,5 GB 3 GB 6 GB 12 GB 24 GB 48 GB
Lisamaht 0,5 GB 1,99 € ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida
Lisamaht 1 GB 1,99 € 1,99 € 1,99 € 1,99 € 1,99 € 1,99 € 1,99 €
Lisamaht 5 GB ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida 4,99 € 4,99 € 4,99 € 4,99 €
Lisamaht 15 GB ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida ei saa tellida 9,99 € 9,99 €

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Teenustasud

Mobiilse elu paketti saad mugavalt muuta iseteeninduses.

Jagatava Interneti mahu suurendamine 0 €/kord
Jagatava Interneti mahu vähendamine 0 €/kord
Kõnede-ja sõnumite mahu muutmine 0 €/kord

Kõnede ja sõnumite hinnad

Kõnede ja sõnumite hinnad

Kõnede ja sõnumite maht kuutasuga 7 €

Kuutasu 7 €
Telia Eesti AS lauatelefonidele ja mobiilivõrku piiramatu
Kõnede maht teistesse Eesti võrkudesse 1000 min
Kõneminut mahu täitumisel 0,015 €/min
Sõnumite maht teistesse Eesti võrkudesse 1000 tk
Sõnum mahu täitumisel 0,05 €/tk
Kõned Eestist Baltimaadesse ja Skandinaaviasse* 100 min
Kõneminut mahu täitumisel 0,05 €/min
Sõnumid Baltimaadesse ja Skandinaaviasse* 100 tk
Sõnum mahu täitumisel 0,05 €/tk
Kõned ja sõnumid mujale välismaale Vastavalt Eestist välismaale helistamise hinnakirjale

*Läti, Leedu Soome, Rootsi, Taani ja Norra.

See kõnetase on müüdav ainult koos Mobiilse Elu internetiga.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Kõnede ja sõnumite maht kuutasuga 6 €

Kuutasu 6 €
Kõnede maht kõikidesse Eesti võrkudesse ja Baltimaadesse ja Skandinaaviasse* 600 min
Kõneminut mahu täitumisel (kõik Eesti võrgud) 0,029 €/min
Kõneminut mahu täitumisel (Baltimaad ja Skandinaavia*) 0,05 €/min
Sõnumite maht kõikidesse Eesti võrkudesse ning Baltimaadesse ja Skandinaaviasse* 200 tk
Sõnum mahu täitumisel(kõik Eesti võrgud) 0,05 €/tk
Sõnum mahu täitumisel (Baltimaad ja Skandinaavia*) 0,05 €/tk
Ettevõttesisesed Telia mobiilikõned** tasuta
Kõned ja sõnumid mujale välismaale Vastavalt Eestist välismaale helistamise hinnakirjale

* Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani või Norra

** Ärikliendi kasutuses olevate Telia numbrite vahel Telia mobiilivõrgus

Selle kõnetaseme valinud klient saab kasutada ainult päevapõhist internetti, mille tingimused on toodud Telia teenuste hinnakirja punktis 5.1.5. Kuutasulist internetti selle kõnetaseme valinud klient valida ei saa.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Kõnede ja sõnumite maht kuutasuga 3,50 €

Kuutasu 3,50 €
Kõnede maht kõikidesse Eesti võrkudesse 120 min
Kõneminut mahu täitumisel 0,029 €/min
Sõnum kõikidesse Eesti võrkudesse 0,05 €/tk
Kõned Baltimaadesse ja Skandinaaviasse* 0,05 €/min
Sõnumid Baltimaadesse ja Skandinaaviasse* 0,05 €/tk
Ettevõttesisesed Telia mobiilikõned** tasuta
Kõned ja sõnumid mujale välismaale Vastavalt Eestist välismaale helistamise hinnakirjale

*Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Taani või Norra

** Ärikliendi kasutuses olevate Telia numbrite vahel Telia mobiilivõrgus

Selle kõnetaseme valinud klient saab kasutada ainult päevapõhist internetti, mille tingimused on toodud Telia teenuste hinnakirja punktis 5.1.5. Kuutasulist internetti selle kõnetaseme valinud klient valida ei saa.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

TwinSIM kuutasu

Mobiilse elu paketti lisatud TwinSIM kuutasu 1,49 €
TwinSIM kuutasu 3€, kui põhinumber on lisatud Mobiilse elu paketti, kuid TwinSIM number mitte.

Hinnad ei sisalda käibemaksu

Hinnastamise tingimused

 • Jooksval kuul tellitud mahumuudatus rakendub kohe.
 • Kuutasusid arvestatakse nii liitumise kui lõpetamise kuul päevapõhiselt.
 • Paketi kuutasus sisalduvate kõnede mahu hulka ei arvestata kõnesid erihinnastusega võrkudesse ja kõneteenusnumbritele.
 • Sõnumiks loetakse nii SMS- kui MMS-sõnumit.
 • Rändluses Baltimaades ja Skandinaavias MMS-i saates ja vastu võttes internetitasu ei arvestata.
 • Paketi kuutasus sisalduvate sõnumite mahu hulka ei arvestata sõnumeid SMS-teenusnumbritele.
 • Kuutasu eest võimaldatavat, aga kasutamata jäänud mahtu ei saa üle kanda järgmisesse kuus.
 • Paketi tingimustes nimetamata rändlusteenuste kasutamisel rakenduvad vastavad rändlusteenuse ja/või Hinnakirja tasumäärad ning tingimused.

Kõnede ja sõnumite hinnastamine Baltimaades ja Skandinaavias

Olles ühes Balti riigis (Läti, Leedu) või Skandinaavias (Soome, Rootsi, Taani, Norra), saad kasutada Mobiilse elu paketi kuutasus sisalduvat kõnede ja sõnumite mahtu koduvõrgu tingimustel ning ilma rändlusteenuse lisatasuta.

 • Helistades mõnes Balti või Skandinaavia riigis olles Eestisse, hinnastatakse kõne nii, nagu oleksid selle teinud Eestis viibides Telia Eesti või mõnda teise Eesti võrku. Kõne arvestatakse sinu paketi vastava suuna (kas kõne Telia Eesti võrku või teistesse Eesti võrkudesse) kõnemahu sisse. Vastava suuna kõnemahu täitumisel või selle puudumisel rakendub Mobiilse elu paketis kehtestatud vastava kõne minutihind – Telia Eesti võrku või teistesse Eesti võrkudesse.
 • Helistades mõnes Balti või Skandinaavia riigis olles kohalikule numbrile, hinnastatakse kõne nii, nagu oleksid selle teinud Eestis viibides mõnda teise Eesti võrku peale Telia Eesti. Kõne arvestatakse kas sinu paketi kõnemahu sisse või hinnastatakse vastavalt kõne suuna (kõne teistesse Eesti võrkudesse) minutihinnale.
 • Helistades mõnes Balti või Skandinaavia riigis olles mõnda teise Balti või Skandinaavia riiki (nt Lätist Soome), hinnastatakse kõne nii, nagu oleksid selle teinud Eestist Balti või Skandinaavia riiki. Kõne arvestatakse sinu paketi vastava suuna (kõned Eestist Baltimaadesse ja Skandinaaviasse) kõnemahu sisse. Vastava suuna kõnemahu täitumisel või selle puudumisel rakendub Mobiilse elu paketis kehtestatud Eestist Baltimaadesse ja Skandinaaviasse helistamise ühikuhind (0,05 €/min).
 • Saates mõnes Balti või Skandinaava riigis olles sõnumi Eestisse, hinnastatakse sõnum nii, nagu oleksid selle saatnud Eestis viibides Telia Eesti või mõnda teise Eesti võrku. Saadetud sõnum arvestatakse sinu paketi vastava suuna (kas sõnum Telia Eesti võrku või teisesse Eesti võrkudesse) sõnumimahu sisse. Sõnumimahu täitumisel või selle puudumisel rakendub sinu paketis vastava suuna (kas sõnum Telia Eesti võrku või teistesse Eesti võrkudesse) sõnumi ühikuhind.
 • Saates mõnes Balti või Skandinaavia riigis olles sõnumi kohalikule numbrile, hinnastakse sõnum nii, nagu oleksid selle saatnud Eestis viibides mõnda teise Eesti võrku peale Telia Eesti. Saadetud sõnum arvestatakse sinu paketi vastava suuna (sõnum teistesse Eesti võrkudesse) sõnumimahu sisse. Sõnumimahu täitumisel või selle puudumisel rakendub sinu paketis vastava suuna (teistesse Eesti võrkudesse) sõnumi ühikuhind.
 • Saates mõnes Balti või Skandinaavia riigis olles sõnumi mõnda teise Balti või Skandinaavia riiki (nt Lätist Soome), hinnastatakse sõnum nii, nagu oleksid selle saatnud Eestist Balti või Skandinaavia riiki. Sõnum arvestatakse sinu paketi selle suuna (sõnumid Eestist Baltimaadesse ja Skandinaaviasse) sõnumimahu sisse. Vastava suuna sõnumimahu täitumisel või selle puudumisel rakendub sinu Mobiilse elu paketis kehtestatud sõnumi saatmise ühikuhind Eestist Baltimaadesse ja Skandinaaviasse.
 • Helistades mõnes Balti või Skandinaavia riigis olles muudesse riikidesse, jääb kõneminuti hind olenevalt kõne suunast (vastavalt sellele, mis riigi numbrile helistatakse) enamasti vahemikku 0,19-5 €/min. Täpsemat infot vaata alamlehelt helistamine välismaal.
 • Koondarve-sisesed firmakõned, paketi kuustasus sisalduvad ettevõttesisesed mobiilikõned, mis tehakse Telia Eesti numbrite vahel, on sulle samamoodi tasuta ka Baltimaades ja Skandinaavias viibides.
 • Vastuvõetavad kõned, mõnes Balti või Skandinaavia riigis viibides on vastuvõetavad kõned sulle tasuta.

Teenustasud

Jagatava Interneti mahu suurendamine 0 €/kord
Jagatava Interneti mahu vähendamine 0 €/kord
Kõnede-ja sõnumite mahu muutmine 0 €/kord