Kõned, sõnumid ja internet välismaal

Reisil mobiilne internet alati kindla mahu ja kuluga. Vali sobiv ärikliendi pakett enne reisi.Internet väljaspool Euroopa Liitu
Kindel netimaht ja -kulu
SMS teavitused mahu täitmumisest
Hea võimalus pakett ette tellida

Minu Telia Äpp

Ärireisil saad rakendusest jälgida oma kasutatud internetimahtu, kõneminuteid ja sõnumeid. Kui kasutad päevapaketist rohkem internetimahtu, saad tellida nädalapaketi.

Mobiilne iseteenindus sinu taskus

  • Interneti kasutuse jälgimine
  • Kõne ja SMSi kasutuse ja kulude jälgimine
  • Päevapaketi ülevaade
  • Nädalapaketi tellimine ja ülevaade
Laadi äpp alla Google Play-st või AppStore’ist:


Hea TeadaEuroopa Liidust väljas pool asuvate riikide rändlusteenuste hinnad on ligikaudsed ning arvutatud välisoperaatoritelt saadud info alusel, seejuures ei vastuta Telia neis toimuvate muudatuste eest. Arvel kajastuv rändlusteenuste lõplik hind oleneb muuhulgas valuutakursi kõikumistest. Välisriigis teise välisriiki helistamise hind võib erineda sealt Eestisse helistamise või kohaliku kõne hinnast, mille ligikaudsed hinnad on toodud meie kodulehel. Olenevalt välisriigist, kus kõne tehakse, ja selle kõne suunast, jääb kõneminuti hind enamasti vahemikku 0,19-7 € (v.a satelliitside kasutamisel). Välisriigis helistamise hinnad ei ole seotud Eestist välisriiki helistamise hinnakirjaga. Rändlusteenuseks loetakse ka satelliitside kasutamist, mis levib enamasti näiteks laevadel ja lennukites ning asustamata aladel. Tutvu satelliitside operaatorite rändlusteenuste ligikaudsete hindadega siin.


KÕIK TÖÖKS VAJALIK ÜHEST KOHAST