Mobiiliseadmete haldusteenus

Mobiiliseadmete haldus on suurepärane võimalus tagada oma ettevõtte mobiilsete seadmete kasutamisel põhiline turvalisuse tase, et mobiilsete seadmete kasutamine ei muutuks ettevõtte jaoks äririskiks.

  • Ühtne ja jälgitav turvapoliitika kõikidel mobiilsetel seadmetel
  • Ülevaade ettevõtte mobiilsetest seadmetest
  • Andmete kustutamine kaotatud või varastatud seadmetest

Küsin pakkumist

Kes pääseb sinu ettevõtte andmetele ligi täna?

Ettevõtte töötajate mobiilseadmetes on oluline info, e-kirjad ning tähtsad dokumendid, mis kaitsmata seadmes on ligipääsetavad kõigile. Mobiiliseadmete haldusteenusega saad ettevõtte mobiilsed seadmed kontrolli all hoida.

Mis saab andmetest kaotatud seadmes?

Ära luba kaotatud või varastatud mobiilsel seadmel muutuda ettevõtte jaoks turvariskiks! Mobiilseadmete haldus võimaldab kaugelt andmete kustutamist, et need valedesse kätesse ei satuks.

Täielik ülevaade mobiilsetest varadest

Millised mobiilsed seadmed on ettevõttes kasutusel? Millal saab seadmel läbi garantii? Kas kõikidel seadmetel on ettevõtte turvapoliitika rakendatud? Mobiilseadmete Haldusvahendi lisateenust kasutades omad täielikku ülevaadet oma ettevõtte mobiilipargist.

Mobiilsete seadmete halduse hind ja tellimine

Mobiilsete seadmete haldusteenus on osa Töökohtade haldusteenuse võimalustest. Teenust saab tellida nii juba olemasolevale Töökohtade halduspaketile lisaks kui ka eraldi halduspaketina vaid mobiiliseadmete haldamiseks.

Mobiiliseadmete haldusteenus

Mobiilsete seadmete haldusteenus on suurepärane võimalus tagada oma ettevõtte mobiilseadmete kasutamisel põhiline turvalisuse tase, et mobiilsete seadmete kasutamine ei muutuks ettevõtte jaoks äririskiks. Tellides Mobiilseadmete haldusteenuse, usaldad oma ettevõtte mobiilsuse Telia kompetentsete spetsialistide hoolde.

Loen lähemalt

Mobiiliseadmete haldusvahend

Mobiilisete seadmete haldusvahendi teenus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad oma mobiilsete seadmete haldust ise korraldada ning vajavad selle jaoks kaasaegset keskhaldusvahendit. Teenus pakub kaugseadistamist, turvapoliitikat, kaugelt andmete kustutamist ja muid võimalusi.

Loen lähemalt

Rätseplahendused

Mõistame, et iga ettevõte on eriline. Just sinu äri eripärasid arvestades oleme loodud IT-lahendused, mis annavad sinu ettevõttele õnnestumiseks vajaliku ärilise eelise konkurentide ees.

Aitame konsulteerida, juurutada ning hallata ettevõtte nõudmistest lähtuvat mobiilihalduse platvormi.

Teenuse hind: Juurutamise projektide ja rätseplahenduste tasu arvutame välja vastavalt kokkulepitud lahendusele.

Küsin pakkumist

Korduma kippuvad küsimused

Telli Mobiilsete seadmete haldusteenused

Teenuse kuutasu sõltub tellitud lahendusest ning haldusesse lisatud mobiilsete seadmete mahust.

või võta ühendust oma kliendihalduriga