MOBIILISEADMETE HALDUSTEENUS

Mobiiliseadmete haldus on suurepärane võimalus tagada oma ettevõtte mobiilsete seadmete kasutamisel põhiline turvalisuse tase, et mobiilsete seadmete kasutamine ei muutuks ettevõtte jaoks äririskiks.

 • Ühtne ja jälgitav turvapoliitika kõikidel mobiilsetel seadmetel
 • Ülevaade ettevõtte mobiilsetest seadmetest
 • Andmete kustutamine kaotatud või varastatud seadmetest


KES PÄÄSEB SINU ETTEVÕTTE ANDMETELE LIGI TÄNA?


Ettevõtte töötajate mobiilseadmetes on oluline info, e-kirjad ning tähtsad dokumendid, mis kaitsmata seadmes on ligipääsetavad kõigile. Mobiiliseadmete haldusteenusega saad ettevõtte mobiilsed seadmed kontrolli all hoida.

MIS SAAB ANDMETEST KAOTATUD SEADMES?


Ära luba kaotatud või varastatud mobiilsel seadmel muutuda ettevõtte jaoks turvariskiks! Mobiilseadmete haldus võimaldab kaugelt andmete kustutamist, et need valedesse kätesse ei satuks.

TÄIELIK ÜLEVAADE MOBIILSETEST VARADEST


Millised mobiilsed seadmed on ettevõttes kasutusel? Millal saab seadmel läbi garantii? Kas kõikidel seadmetel on ettevõtte turvapoliitika rakendatud? Mobiilseadmete Haldusvahendi lisateenust kasutades omad täielikku ülevaadet oma ettevõtte mobiilipargist.

MOBIILSETE SEADMETE HALDUSE HIND JA TELLIMINE

Mobiilsete seadmete haldusteenus on osa Töökohtade haldusteenuse võimalustest. Teenust saab tellida nii juba olemasolevale Töökohtade halduspaketile lisaks kui ka eraldi halduspaketina vaid mobiiliseadmete haldamiseks.


MOBIILISEADMETE HALDUSTEENUS

Mobiilsete seadmete haldusteenus on suurepärane võimalus tagada oma ettevõtte mobiilseadmete kasutamisel põhiline turvalisuse tase, et mobiilsete seadmete kasutamine ei muutuks ettevõtte jaoks äririskiks. Tellides Mobiilseadmete haldusteenuse, usaldad oma ettevõtte mobiilsuse Telia kompetentsete spetsialistide hoolde.

MOBIILISEADMETE HALDUSVAHEND

Mobiilisete seadmete haldusvahendi teenus on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad oma mobiilsete seadmete haldust ise korraldada ning vajavad selle jaoks kaasaegset keskhaldusvahendit. Teenus pakub kaugseadistamist, turvapoliitikat, kaugelt andmete kustutamist ja muid võimalusi.


RÄTSEPLAHENDUSED

Mõistame, et iga ettevõte on eriline. Just sinu äri eripärasid arvestades oleme loodud IT-lahendused, mis annavad sinu ettevõttele õnnestumiseks vajaliku ärilise eelise konkurentide ees.

Aitame konsulteerida, juurutada ning hallata ettevõtte nõudmistest lähtuvat mobiilihalduse platvormi.

Teenuse hind: Juurutamise projektide ja rätseplahenduste tasu arvutame välja vastavalt kokkulepitud lahendusele.


KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED


Andmete turvalisuse tagamine arvutitöökohtadel on loomulik ja igapäevane ning enamik ettevõtteid on sellele ka piisavalt tähelepanu pööranud. Viimasel ajal on märkimisväärne osa ettevõtte andmeid liikunud väljapoole kontorit mobiilsetesse seadmetesse, kuid andmete turvalisuse tagamise teadvustamine ja tegevused mobiilseadmetes on veel vähe levinud praktika. Iga päev kohtame kolleege, partnereid ja kliente, kes ettevõtte jätkusuutlikkusega riskivad, kasutades tundlikke andmeid kaitsmata mobiilseadmetes. Mobiilseadmete haldusteenus annab ettevõttele kindluse, et tundlikke andmeid kasutatakse seadmetes, mis on nõuetekohaselt kaitstud.

Mobiilseadmete haldusteenus on osa Töökohtade haldusteenuste paketist ja seda on võimalik tellida nii olemasolevatele teenustele lisaks kui ka eraldi, üksnes mobiilseadmete haldamiseks. Ettevõtted, kes soovivad mobiilseadmeid ise hallata, saavad kasutada selleks Mobiilseadmete haldamise platvormi, tellides vaid haldusvahendi teenuse. Mobiilseadmete haldusteenus on kuutasupõhine: tasu suurus oleneb teenusega liidetud mobiilseadmete arvust. Teenusesse on võimalik lisada täpselt nii palju seadmeid kui vaja, võimaldades ettevõttel kohandada teenus oma ärivajaduste järgi. Meie eesmärk on pakkuda oma partneritele võimalust saada mugavalt, kiiresti ja ilma lisainvesteeringuteta mobiilset baasturvalisust, mis on vajalik igapäevaseks mõistlikuks toimetamiseks.

 • Üks partner kõikides IT-küsimustes võimaldab pöörduda kõigis kokkulepitud IT-, andme- ja kõneside küsimustes ühe klienditeeninduse poole, mis on koolitatud suhtlema nii tavakasutajatele mõistetavas kui ka spetsialistile harjumuspärases tehnilises keeles.

 • Meil on pikaajalised kogemused nii IT- kui ka mobiiliteenuste pakkumisel: Telia on IT- ja mobiiliteenuseid pakkunud juba aastaid ning olnud eelistatud partner väga pikka aega. Me mõistame nii seda, kuidas kasutajad mobiilsete seadmetega toimetavad, kui ka seda, milline on mõistlik igapäevane IT-tegevus. Oma kogemusi kasutades loome lahendusi, mis arvestavad nii kasutajate mugavuse kui ka ettevõtte nõudmistega.

 • Me pakume lisaks maailmaklassi teenustele ka vajalikke vahendeid: Telia pakub lisaks maailmaklassi IT-, andme- ja kõneteenustele ka hulgaliselt seadmeid, tagades sinu ettevõtte töötajatele parimad töövahendid. Pakume erinevaid paindlikke viise, et saaksite kasutada ajakohaseid töövahendeid just sinu ettevõtte vajadustega sobival viisil.

 • Teenuse alustamisel lepitakse kokku, kuidas ja millised mobiilsed seadmed teenusega kaetakse ning liidetakse nimetatud vahendid Telia Mobiilseadmete haldusteenuse platvormiga.

 • Mobiilseadmete paroolipoliitika haldamise raames lepitakse kokku ettevõtte turvapoliitikale vastav seadmete paroolipoliitika ja rakendatakse see kokkulepitud mobiilsetel seadmetel.

 • Seadme turvalisuse haldamise tegevuste raames võimaldatakse kliendile hallatavate mobiilsete seadmete lukustamist, parooli eemaldamist ja lähtestamist, samuti seadmetest kogu informatsiooni kustutamist.

 • Konfiguratsioonipoliitikate haldamise tegevuste raames lepitakse kokku ning rakendatakse ettevõtte valitud ja platvormi toetatud konfiguratsioonid. Uue seadme lisandumisel rakendatakse kokkulepitud profiilid seadmete haldusesse võtmisel.

 • Mobiilseadmete haldusvahendi lisateenuse tellimisel lepitakse kokku kontaktisikud, kellel on ligipääs mobiilseadmete haldusvahendile. Tööriista tellimisel tutvustatakse ka haldusportaali ning raportite koostamise ja varahalduse võimalusi. Samuti on volitatud kontaktisikutel võimalik veebiliidese kaudu seadistada, rakendada ja hallata kehtivaid poliitikaid ning jälgida nõudmistest kinnipidamist.


Telli Mobiilsete seadmete haldusteenused

Teenuse kuutasu sõltub tellitud lahendusest ning haldusesse lisatud mobiilsete seadmete mahust.

või võta ühendust oma kliendihalduriga