Background

IT-terviklahendus väikeettevõtetele

Väikeettevõtetele sobivate seadmete ja teenustega saad mugavalt ja turvaliselt igapäevatööd teha. Vajadusel saad nõu ja tuge Eesti suurimalt IT-tiimilt.

IT-terviklahendus al. 21,34 € + km

Äriklassi eelistega hind al. 7,59 € + km

Kui sinu ettevõtte interneti- ja mobiiliteenus on võetud Teliast, saad automaatselt osa Telia Äriklassi eelistest. Sinna hulka kuulub ka 2 tasuta kõnet kuus IT-toele.
 • teavitus

  Kiire IT-tugi ka pisimate murede lahendamiseks

 • Ekspertide valitud uued ja uuskasutatud arvutid

 • teavitus

  Teenused väikeettevõtja igapäevatöö toetamiseks

 • Vali just need teenused, mida sinu äril tarvis on

Kampaania

Võta nüüd Microsoft 365 tarkvara ja saad esimese kuu tasuta. Kampaania kestab kuni 30.11.2022. Laen alla tingimused.

1 kuu tasuta

Proovi ükskõik millist Telia SAFE’i paketti üks kuu tasuta. Kampaania kehtib kuni 30.11.2022.

Arvuti Küberkaitse Seadistamine tasuta

Kuni 31.10. on Arvuti Küberkaitse teenuse ühekordne seadistamine tasuta (tavahind 75€).

Ekspertide poolt valitud Lenovo arvutid

Iga kuu pakume kvaliteetset valikut uusi ja uuskasutatud seadmeid eriti heade hindadega.

Valiku tegemisel peavad Telia eksperdid silmas just väikeettevõtja vajadusi, et seade teeniks sind turvaliselt ning kaua.

Arvutikasutaja IT-tugi 1787

IT saadab meid igal sammul ning muutub ja areneb pidevalt.

Sellega kursis püsimiseks peaks meist igaüks olema ka poole kohaga IT-ekspert. Saab ka lihtsamalt - Telia IT-Tugi on nagu sinu arvutitark sõber, kellele pole piinlik helistada.

Vajadusel lahendame probleemi kaughalduse teel või saadame kohale Telia spetsialisti.

Hind al. 13,75 €/15min + km

Kui sinu ettevõtte interneti- ja mobiiliteenus on võetud Teliast, saad automaatselt osa Telia Äriklassi eelistest. Sinna hulka kuulub ka 2 tasuta kõnet kuus IT-toele.

Lihtne ja turvaline asjaajamine Microsoft 365-ga

Kaasaegset kontorit on Microsoft 365-ta raske ette kujutada.

Selle tarkvaraga saad mugavalt ning turvaliselt e-kirju saata ja postkasti hallata, pilves faile hoida, koosolekuid korraldada, kalendrit planeerida ning kasutada Office rakendusi nagu Microsoft Word, Excel, Powerpoint ja paljud teised.

Sul on alati käepärast meie IT-tugi numbril 1787, kes aitab oma kontosid hallata ja seadistada.
Näiteks soodsaima "Business Basic" paketiga saad kasutada Microsoft Teamsi (videokoosolekud, vestlused), Office rakenduste veebiversioone, 1 TB failide salvestusruumi ning 50 GB postkasti äriklassi meiliteenusega. Maksa paindlikult kuu või aasta kaupa.

Kuutasu al. 5,10 € + km (ühe kasutaja litsentsi hind)

Vali sobiv kaitse küberohtude vastu

Viirusekaitse Telia SAFE

Seadmete kaitsmine viirusekaitsega on küberhügieeni baastase. Telia Safe rakendus tõrjub arvutitest viiruseid ja pahavara ning aitab luua tugevaid paroole salasõnahalduriga.

Safe töötab nii Windowsi kui MacOS-i seadmetega. Rakendust on lihtne seadistada ning hallata. Osta täpselt nii palju litsentse kui sinu ettevõttel vaja.

Kuutasu al. 2,49 €/kuu + km (1 litsents)

Arvuti Küberkaitse

Kui soovid lisaks arvutitele ja nutiseadmetele kaitsta ka oma ettevõtte pilveteenuseid ja e-posti küberohtude eest, vali Arvuti Küberkaitse teenus.

Telia eksperdid seadistavad tarkvara iga kliendi IT-süsteemi ning on vajadusel abiks konsultatsiooni ning ohuolukordade lahendamisega.

Ühe litsentsiga saad kaitsta 1 arvutit ja 2 nutiseadet ning ligipääsu haldusportaalile.

Kuutasu al. 5 €/kuu + km

Kuidas IT-terviklahenduse tellimine käib?

 1. Konsultatsioon

  1
  Helistame sulle ja arutame koos, millised on sinu ettevõtte tänased vajadused, mis juba hästi töötab ning kus jääb vajaka. Vastame kõigile sinu küsimustele.
 2. Hinnapakkumine

  2
  Konsultatsiooni järel saadame sinu e-postile pakkumise teenuste ja hindadega, mis lähtub just sinu ettevõtte vajadustest.
 3. Seadistamine

  3
  Kui oled hinnapakkumise vastu võtnud, aitame sul kõik vajaliku üles seada, et igapäevatöö saaks kulgeda muretult.

Küberkurjategijate õnge sattumine on välditav

Siin on 3 lihtsat soovitust, millega saad enda ettevõtet ise kaitsta

Kahtlustäratavad kirjad ja sõnumid – vii ettevõttes läbi küberturvalisuse koolitus ja jagage regulaarselt kogemusi, mil viisil ning miks üritatakse seadmetesse tungida. Esmapilgul süütuna näiv sõnum kolleegilt või sõbralt võib sisaldada endas linki, millele vajutades laadid enesele teadmata alla viiruse või pahavara. Kui kahtled kirja sisus või saatjas, helista saatjale ja laadi alla arvuti viirusekaitse või küberkaitse rakendus.

Erinevad ja keerulised paroolid – pane tähele, et nii sina kui sinu töötajad kasutaks erinevates keskkondades erinevaid paroole. Tugev parool on keeruline – seda ei ole lihtne meelde jätta ning see ei koosne nimedest, sünnikuupäevadest, järjestikustest numbritest jmt.

Uuenda programme – tundub elementaarne, aga just seda unustatakse sageli teha. Programmide uued versioonid on eelnevast versioonist põhjusega paremad – korda on tehtud mõni viga või tõstetud programmi turvalisust.