Telia Liising

  1. Vaata oma liisingu limiiti

    Vaata oma ettevõtte liisingu limiiti.

    Sinu ettevõttel on juba praegu olemas personaalne liisinglimiit. Limiiti saad vaadata e-poodi sisselogides.

  2. Liitu
  3. Liitu

KAS VALIDA KASUTUSRENT VÕI KAPITALIRENT?


KASUTUSRENT

Kui soovid võtta liisingusse nutitelefone ja tahvleid, valige makseviisiks kasutusrent. Seadmele on määratud jääkväärtus, millega saad liisinguperioodi lõppedes seadme meile tagastada või selle ise välja osta.

KAPITALIRENT

Kapitalirendi korral ei ole seadmele määratud jääkväärtust. Pärast viimase makse tasumist saab ettevõte seadme omanikuks. Sobib hästi suuremate infotehnoloogiliste või kommunikatsioonilahenduste soetamiseks liisinguga.


Juhime tähelepanu, et Liising on finantseerimisteenus (tarbijakrediit). Liisingu pakkujaks on Telia Eesti AS (finantseerimisteenuste tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn) Enne tehingu tegemist tutvu täpsemate liisingu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Krediidi kulukuse määr on 26,5% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 19,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,04 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 263.14 € ja lepingutasu 15,90 €.

Tingimused