HP SEADMETE JA TARKVARA GARANTII- JA TUGITEENUSED

Selleks et tagada sinu ettevõttes IT-teenuste sujuv ja tõrgeteta töö ööpäev läbi, pakume sulle kõrgetasemelist HP garantii- ja tugiteenust – meie abile saad alati kindel olla.

  • Meil töötavad tehnoloogia tootjate väljaõppe saanud sertifitseeritud spetsialistid, kes hoiavad sinu ettevõtte IT-seadmed ja tarkvara alati töökorras.
  • Pakume lepinguliselt kindlustatud teenuste pakette, teostades asjakohaseid rutiine kooskõlas ITIL-i reeglitega.
  • HP ametliku teeninduspartnerina Eestis aitame sul leida sobivad seadmed ja lahendame kiirelt tehnilised probleemid.
Võta meiega ühendust

Telia lõpetab HP äriklassi arvutite (süle-, laua- ja tahvelarvutid ning kassasüsteemide seadmed) ja monitoride garantiiteeninduse 31. mail 2019. Alates 3.juunist teostab HP äriklassi arvutite ja monitoride garantiiteenindust Fujitsu Estonia AS teeninduskeskus (vt asukohta kaardilt siit) aadressil Tallinn, Akadeemia tee 21/4. Kontaktid: avatud 9:00 – 17:00; email: KT@ee.fujitsu.com; tel: +372 6519972

HP/HPE hooldus- ja teeninduskeskus asub aadressil Sõle tänav 14, 10611 Tallinn

Elektrooniliselt täidetud pöördumisi menetletakse tööajal E-R 08.00-20.00. Väljaspool tööaega garantii juhtumist teavitamiseks palume helistada meie helpdeski numbril 6069944

Tutvu hooldus- ja remonttööde tingimustega

Hea klient!

Telia tootjate HP Inc. ja Hewlett-Packard Enterprise hoolduspartnerina toob teieni viimase info seoses globaalse protsessorite turvaprobleemiga. Tegemist on reaalse riskiga ja seetõttu soovitame ka omalt poolt võimalikult kiiresti leida ja paigaldada oma seadmele sobilik turvapaik.

HP seadmed - siin on püsivarade lingid mudelite kaupa ja hinnanguline turvapaiga väljalase juhul, kui seda veel olemas ei ole
Hewlett-Packard Enterprise seadmed – siit leiab nimekirja probleemiga seotud toodetest ja viited täiendavale infole ja turvapaikadele


Garantii HP toodetele

Kehtiv tootja garantii* annab võimaluse seadmel esinevad probleemid kiirelt ja sujuvalt kõrvalda ja vältida nii ootamatuid kulutusi.

Tugiteenus HP toodetele

Tootja tugiteenus kindlustab seadmete töökindluse ka pärast garantiiaja lõppemist.

Loen lähemalt

Kogemustega hoolduspartner

Meil on rohkem kui 15 aastat kogemusi ärikriitiliste süsteemide hooldamisel.

Tänaseks on meie teenusega kaetud mitusada äri- ja missioonikriitilist serverit ja andmesalvestuslahendust. Eestis töötab meie klientide heaks viis koolitatud ja sertifitseeritud inseneri, kes on valmis sulle alati appi tulema – ka öösel, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel.

Loen lähemalt

Aitame leida tootevalikust õige toote

Konsulteerime nii uute lahenduste loomisel kui ka olemasolevate süsteemide parendamisel. Me aitame kiiresti leida sulle suurtootjate tooteportfellidest sobivad seadmed ja varustame sind asjatundliku infoga; tutvustame Demokeskuses olevaid enamlevinud seadmeid ning kirjeldame ja seletame erinevate seadmete funktsioone ja võimalusi.

Loen lähemalt


GARANTII OLEMASOLU KONTROLLIMINE

Esmaseks vea tuvastamiseks soovitame kasutada HP veebipõhist diagnostikavahendit HP Instant Support Professional Edition.

Sealt saad teada toote seerianumbri ja tootekoodi, mis vastab seadmel oleval kleebisel asuvatele andmetele. Kasuta seda alloleva elektroonilise vormi täitmisel.

Kontrollin oma HP printeri, tahvel-, süle-või lauaarvuti garantiidKontrollin oma HP serveri, salvestus- või võrguseadme garantiid

Loen juhiseid

ÄRIKLIENTIDE IT-TEENUSTE TUGI:

Telefon 606 9944
E-post help@telia.ee

Klienditeenindus E–R 8–20

Rikketeated 24/7