WIFI LAHENDUSED KONTORISSE JA ESINDUSSE

Loo erinevad WiFi ühendused nii töötajatele kui ka külalistele. Kvaliteetsete äriklassi seadmetega turvaline, kiire ning lihtsasti hallatav WiFi terviklahendus sinu ettevõttele.

Vaatan tehnilisi andmeid siit.
Küsin pakkumist

Alati ajakohane ja turvaline

Telia haldab WiFi seadmeid ja tarkvara, et sinu ettevõtte käsutuses oleks alati toimiv ja turvaline WiFi võrk.

Tarvilik püsiühendus

WiFi Lahenduse üles seadmiseks peab eelnevalt ettevõtte kontoris või esinduses olema püsiühendus.

Äriklassi seadmed

Kvaliteetsed äriklassi seadmeid, mis tagavad kasutajatele mugavuse ja töökindluse.


Küsimused ja vastused

Telia Väikekontori WiFi teenus sobib ettevõttele, kes soovib keerukate võrguseadistuste asemel lihtsat ning hästi töötavat WiFi lahendust. Kui soovid vabaneda tülikatest kaablitest ning pakkuda klientidele ja külalistele juhtmeta interneti võimalusi, on Väikekontori WiFi sinu ettevõttele sobiv teenus.

Väikekontori WiFi teenuses sisaldub kliendi valitud hulk seadmeid ning täiendavad haldustegevused kaughalduse teel. Haldustegevuste raames tehakse vajadusel tarkvara uuendamist ning seadmete taaskäivitamist; turvatud WiFi võrgu seadistamist ning paroolide loomist, eemaldamist ning taastamist. Lisaks pakub Telia WiFi võrgu eeldiagnostikat ning vajadusel reageerimist kaughalduse teel võimalikele WiFi probleemidele. Teenuse raames ei hallata WiFi võrku kontoris kohapeal.

PoE tähistab inglisekeelset terminit „Power over Ethernet“, mis märgib võimalust voolutoite edastamiseks üle sisevõrgu. Lahendus võimaldab kasutada võrguseadmeid ilma täiendavate vooluadapterite ja pistikupesade. Seadmeni jõuab üks kaabel, mis tagab nii andmeside kui ka vooluühenduse.

Lahenduse kasutamiseks on vajalik „PoE“ funktsionaalsust toetav võrgu switch. Väikekontori WiFi teenuse raames on võimalik tehniliselt sobivad seadmed kasutusse võtta. Täpse pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Väikekontori WiFi teenuse raames sisevõrgu väljaehitamist ei toimu. Kui ettevõttel on WiFi teenuse kasutamise soov, kuid täna puudulikult väljaehitatud sisevõrk või sisevõrk puudub, on selleks vaja koostada eraldi projekt. Sisevõrgu projekti hind lepitakse kokku projekti tellimisel ning see sõltub sisevõrgu mahust ja keerukusest.

Kui ettevõttel on täiendavaid eritingimusi, ehitame ettevõtte nõudmistest lähtuva lahenduse.


TERVIKLAHENDUS SINU ETTEVÕTTELE