Katkematu ühendus kontoris

Turvaline, katkematu ja lihtsasti hallatav WiFi ühendus nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele. WiFi teenuse kasutamiseks on vajalik internetiühenduse olemasolu.

  • Stabiilne ja kiire WiFi juhtmevabaks töötamiseks.
  • Kvaliteetne WiFi levi üle terve kontori.
  • Võimalus piirata WiFi kasutamist võrgu- ja kasutajapõhiselt.
  • Küsimuste korral aitab sind Telia IT-spetsialist numbril 1787.
Lisainfo

Wifi teenuse valikul tuleb arvestada leviala suurust, kasutajate arvu ja WiFi kasutamise eripära ehk millised on nõudmised teenuse kasutamiseks. Õige WiFi lahenduse pakkumise tegemisel on abiks Telia konsultant, kes oskab vajadusel soovitada sobivaimat lahendust Teie ärile.

Telia WiFi teenuse puhul aitab kõiki tekkivaid küsimusi lahendada Telia kompetentne spetsialistide meeskond. Väikekontori ja Suurkontori lahenduste puhul pakume lisaks Telia poolset teenuse kaughaldust, et tagada operatiivne küsimuste lahendamine ja vajalike seadistuste tegemine.

Sõltub sellest millist lahendust kasutatakse ja kliendikohaselt tehtavatest eriseadistustest.

PoE tähistab inglisekeelset terminit „Power over Ethernet“, mis märgib võimalust voolutoite edastamiseks üle sisevõrgu. Lahendus võimaldab kasutada võrguseadmeid ilma täiendavate vooluadapterite ja pistikupesade. Seadmeni jõuab üks kaabel, mis tagab nii andmeside kui ka vooluühenduse.

Üldiselt WiFi teenuste raames kontori sisevõrgu väljaehitamist ei toimu. Kui ettevõttel on soov kasutada WIFI teenust ja lasta ehitada sisevõrk Telia poolt, siis on selleks vaja koostada eraldi projekt. Sisevõrgu projekti hind lepitakse kokku tellimisel ning see sõltub sisevõrgu mahust ja keerukusest.

Erinevuseks on Suurkontori WiFi, kus vaadatakse lahendust tervikuna ja vajadusel ehitatakse välja ka sisevõrk.

Jah, sõltuvalt vajadusest on meil on olemas sobivad seadmed välitingimustesse paigaldamiseks.