Background

KOHTVÕRKUDE LAHENDUS

Liida oma kontorid turvalisse ettevõttesisesesse andmesidevõrku, mis on internetist eraldatud tsentraalse tulemüüri abil.

Küsin pakkumist

Mis on eduka äri saladuseks?

Selleks, et sinu äritegevus sujuks, liiguvad tähtsad andmed alati eelisjärjekorras ja garanteeritud kiirusega.

Loen lähemalt

OMAVÕRKLAHENDUS VASTAB SINU ÄRIVAJADUSTELE

Turvaline ligipääs

Kui sinu ettevõtte töötajad teevad kaugtööd kohtvõrkude kaudu, pääsevad nad turvaliselt ligi sisevõrgus olevatele andmetele ja infobaasidele ka väljaspool kontorit.

Sobivad kiirused

Vali ühenduskiirus vastavalt iga harukontori tehnilistele võimalustele.

Kiire tugi

Teenusekvaliteedi profiili aitab sul koostada Telia võrguadministraator.

Hea teada

  • Kontoritevahelised ühendused ei sõltu avaliku interneti liiklusest: loome vajadusel igale kontorile sobiva kiirusega ja turvalise internetiühenduse tsentraalse tulemüüri kaudu otse Telia magistraalvõrgust.
  • Telia Kohtvõrkude lahendus vastab ISKE versioon 6.00 turbeklassile M. Kohtvõrkudevahelist andmesideühendust võimaldav seade kuulub Teliale, mis paigaldab ja haldab seadmeid igas Kohtvõrgu ühenduspunktis.
  • Teenusekvaliteedi profiil (QoS) on andmevahetuse prioriseerimise lisateenus, mis määrab, kui suur protsent üldisest ühenduse kiirusest eraldatakse kliendi üksikule andmevahetusteenusele.
  • Standardsel lahendusel on vaikimisi kõneside andmeklass (VoIP). Vastavalt vajadusele saab tellida lisaks vaikimisi andmeklassile kuni kolm kliendi andmeklassi.
  • Teenusekvaliteedi profiili koostab Telia administraator. Andmeklassi tuvastamine toimub andmevoo alguse ja lõpu IP-aadresside ning portide alusel. Kui mingi andmeklass ei kasuta temale eraldatud kiirust, jaotatakse see võrdeliselt teiste andmeklasside vahel ära.
  • Tsentraalne interneti ligipääs ja tulemüür võimaldavad kliendi kohtvõrkudele internetiühendust vastavalt kõigi kontorite summaarsele vajadusele. Internetti pääseb läbi Telia keskse tulemüüri.
  • Kliendile eraldatakse staatiline IP-aadress, liiklusele tehakse võrguaadresside transleerimist (NAT) ja porti suunatakse erikontorite kohtvõrkudesse.
  • Kohtvõrgu tellimisel on võimalik loobuda Telia Tsentraalsest internetist ja suunata internetiliiklus näiteks peakontorisse, kus asub ettevõtte keskne internetiühendus ja selle tulemüür.
  • Tsentraalse Kaugtöö Konto on litsentsipõhine lisateenus. Igale kasutajale tuleb tellida eraldi konto ja paigaldada mobiilsele seadmele Cisco AnyConnecti tarkvara.
  • Kohtvõrkude lahenduse eeldusteenus on Telia andmesideühendus, mis levib ka välisriikidesse.

Standardse lahenduse seadmete rent on teenuse kuutasu sees. Eriseadmeid tellitakse vastavalt vajadusele ja sellisel juhul lisandub seadme rent teenuse hinnale.

Kohtvõrkude lahendusega paigaldame kliendile järgmiseid äriklassi kõrgkvaliteetseid seadmeid:

Cisco C892FSP-K9

Cisco C892FSP-K9

8 Gigabit Ethernet LAN porti SFP liides

Cisco 88X seeria

Cisco 88X seeria

4 LAN porti (kasutame xDSL ühendustel)

Juniper SRX-100

Juniper SRX-100

8 LAN porti

Kaugtöö tegemiseks tuleb oma sülearvutile või nutiseadmele paigaldada Cisco AnyConnecti tarkvara, mille kasutamine on teenuse hinna sees.