Background

Paindlikud tiimitöö lahendused

Internetipõhiste teenuste ja mugavate videolahenduste abil saavad kõik sinu ettevõtte töötajad teha oma tööd turvaliselt ning asukohast sõltumatult.

Põhiargumendid

  • pilt

    Uusimad ja turvalisimad koostöölahendused

  • Lihtne seadistamine ja kasutamine

  • pilt

    Tiimi koostöö ei sõltu töötajate asukohast

Lahendused turvaliseks tiimitööks

Domeen, e-post ja kodulehe majutus

Soovid luua ettevõttele kodulehte, alustada e-äriga või vajad lihtsalt e-posti teenust?

Exchange e-post ja grupitöö

Töötajad pääsevad oma e-postile turvaliselt ligi nii arvutist kui nutiseadmest; samuti võimaldab teenus neil kiirelt ja lihtsalt kohtumisi ja koosolekuid kokku leppida.

Microsoft 365

Kõik igapäevaseks koostööks vajalikud kontorirakendused nagu Word, Excel ja Powerpoint ühe pilveteenusena. Lisaks valik suhtlustööriistu nagu Microsoft Teams, sobiv e-posti teenus ning failide jagmine Ondrive kaudu.

pilt

Videokonverents

Kaasaegsed seadmelahendused ja lisateenused videokoosolekute pidamiseks iga suurusega ruumidesse. Saadaval kuutasupõhise terviklahendusena.

ETTEVÕTETE KÜBERTURVALISUS

Lahendused töötajate IT-probleemidele

Kui võtad Teliast seadmete halduse, sellega seotud teenused ja kasutajatoe, saab sinu ettevõtte IT-osakond igapäevaste probleemide lahendamise asemel äri toetavale arendusele keskenduda.

Vaatan lähemalt

1551

Klienditeenindus

Personaalseks nõustamiseks ja erilahenduse tellimiseks võta ühendust oma kliendihalduriga, helista või täida kontaktivorm

Kuidas hübriidtöö puhul tiimitööd teha

Vaata siit veebinari salvestust, kus teemaks mugava, turvalise ja kaasaegse hübriidtöö korraldamine nii kodus kui kontoris. Vestluses esindab kliendi vaadet CH Konsultatsioonide IT-juht.