Background

Serverlahendused ja tugiteenused

Kõik sinu ettevõtte tööks vajalikud andmekeskuste lahendused mugavalt ühes kohas, et saaksid keskenduda oma põhitegevusele.

Põhiargumendid

  • Kogenud spetsialistid, kvaliteetne tugi ja kõrgetasemeline järelteenindus

  • Teenuse paigaldavad sertifitseeritud insenerid

  • Optimaalne investeering pikkadeks aastateks

Andmekeskuste lahendused

Taristulahendused ja varundus

Tarkvarapõhised taristulahendused

Uuenduslikud kõik-ühes virtualiseerimise platvormid ühendavad sinu ettevõtte serverid ja tarkvarapõhise andmesalvestuse ühtseks ning kergelt hallatavaks tarkvarapõhiseks IT-taristuks.

Hea teada

Tarkvarapõhine IT-taristu lahendus lubab kiiremini ja paindlikumalt reageerida ettevõtte äriliste nõudmiste muutumisele.

Keerulised protsessid ja vananenud taristu ei võimalda piisavalt jõudlust, lihtsust ja kiirust.

Tarkvarapõhine taristulahendus lihtsustab oluliselt ettevõtte IT-protsesse.

Kellele

Sobib iga suurusega ettevõttele. Olemasolevate seadmete ja litsentside kasutamine jätkub määratud tingimustel.

Partnerid

Pakume ja paigaldame Hewlett Packard Enterprise'i, VMware'i, Nutanixi, Microsofti ja Cloudiani lahendusi. HCI Hyperconverged Infrastructure'i ja SDS Software Defined Storage'i eristus toimub riistvarakihis – mõlemal juhul kasutatakse standardseid servereid ja nende vahel peamiselt IP-põhist võrguühendust.

HCI puhul on virtualiseeritud arvutus- ja rakendusserverid tarkvaralise andmesalvestuskihiga (SDS) samades füüsilistes serverites.

Arvutuskeskute lahendused

Arvutuskeskuste lahendused ehk HPC (High Performance Computing) on kasutusel nii teadusarvutuste maailmas kui suurandmete töötlemisel ja tehisintellekti arenduses.

Hea teada

Teadusarvutuskeskused on aastakümnete vältel kasutanud suuremahuliste arvutusülesannete lahendamiseks superarvuteid ja spetsiaalseid arvutusklastreid ning andmesalvestuslahendusi. Viimaste aastate jooksul on seda tehnoloogiat järjest enam rakendanud ka suurandmete, tehisintellekti ja masinõppega tegelevad ettevõtted.

Kellele

Loome erilahendusi teadusarvutuskeskustele ning masinõppe, andmeanalüütika ja suurandmetega tegelevatele ettevõtetele.

Partnerid

Teeme koostööd superarvutite maailma juhtiva tootja Hewlett Packard Enterprise'iga.

Klassikaline andmesalvestus ja -varundus

Andmesalvestuse ja varunduse lahendusega on ettevõtte töötajate loodud ja kasutatavad dokumendid digitaalselt salvestatud ja usaldusväärselt talletatud. Lahendus võib koosneda seadmetest, mis asuvad ettevõtte asukohas, Telia teenustest ning lisaks ka avalike pilvede poolt pakutavatest teenustest – kõik vastavalt sinu ettevõtte spetsiifilistele vajadustele.

Hea teada

Teadusarvutuskeskused on aastakümnete vältel kasutanud suuremahuliste arvutusülesannete lahendamiseks superarvuteid ja spetsiaalseid arvutusklastreid ning andmesalvestuslahendusi.

Viimaste aastate jooksul on seda tehnoloogiat järjest enam rakendanud ka suurandmete, tehisintellekti ja masinõppega tegelevad ettevõtted.

Kellele

Loome erilahendusi teadusarvutuskeskustele ning masinõppe, andmeanalüütika ja suurandmetega tegelevatele ettevõtetele.

Partnerid

Teeme koostööd superarvutite maailma juhtiva tootja Hewlett Packard Enterprise'iga.

Klassikalised serverilahendused

Töötle oma ettevõtte andmeid kiirelt ja turvaliselt. Mitmesugused tarkvara- ja virtualiseerimislahendused võimaldavad ehitada just sinu ettevõttele sobivate omadustega IT-taristu.

Hea teada

Võimalus soetada ettevõttele oma serverid ja tarkvara või kasutada servereid ja/või tarkvara osalise või täisteenusena.

Valikus on virtualiseerimis- ja kõrgkäideldavad lahendused, tornserverid, plaatserverid, mikroserverid, IoT-serverid ning seadmekappi paigaldatavad serverid. Teenust kasutavad paljud erasektori ja avaliku sektori ettevõtted.

Partnerid

Telial on rohkem kui 15 aastat kogemust erinevate ettevõtte IT-lahenduste loomise ja haldamisega. Teeme koostööd maailma suurimate serveritootjatega nagu Hewlett Packard Enterprise, Dell, Fujitsu ja teised.

Telia on Delli platinum-taseme ja Hewlett Packard Enterprise'i platinum-taseme partner ning Hewlett Packard Enterprise volitatud hoolduspartner.

Võrgu ja turvalahendused

Tugi- ja videoteenused

Adva
Fujitsu
Aruba
Cisco
Dell Technologies
Hewlett Packard Enterprise
Huawei
Lenovo
Microsoft Partner
Nutanix
Trend Micro
Pepix
Veeam
Red Hat
Veritas
Cloudian
Juniper Networks
Vmware
Engage

Nils-Erik Vallikivi

Kliendilahenduste müügijuht

523 1852

Elerin Küppas

Kliendilahenduste müügijuht

5680 7059