Background

Telia Hübriidpilv

Telia Hübriidpilv on keskkond, kuhu saad kokku koondada ettevõtte poolt kasutatavad erinevad rakendused ning pilveserverid ning neid mugavalt ühest kohast hallata.

  • Hübriidpilv annab sulle reaalajas ülevaate serveriressursside kasutatavuse kohta ning võimaldab mahte dünaamiliselt muuta.
  • Erinevate pilveteenuste haldus, seadistus ning kasutaja volituste määramine mugavalt ühest kohast.
  • Alati kättesaadav kodumaine IT-tugi.

Võtan ühendust

Mis on hübriidpilv?

Hübriidpilv toob sinu ettevõte erinevad pilveressursid ühele platvormile ja muudab kogu halduse lihtsaks, selgeks ning turvaliseks. Selle asemel, et iga pilveteenuse pakkujaga eraldi suhelda saad ühe kindla partneri kaudu ligipääsu suurele hulgale kodumaistele ja maailma pilveteenustele.

Hübriidpilve juhend

Kaasajasta oma

serveripark

Füüsiliste serverite omamine toob tihti kaasa ootamatuid olukordi ning väljaminekuid. Võttes kasutusele mugava, võimeka, kvaliteetse ja kaasaegse Telia Hübriidpilve, ei pea sa neile murdele mõtlema.

Maksa vaid reaalse

tarbimise eest

Sinu ettevõtte serveriressursside kasutus kõigub suurel määral ning maksad järjepidevalt maksimummahtude alusel? Kasuta Telia Hübriidpilve ning maksad vaid selle eest, mida päriselt tarbid.

Halda kõiki

pilveressursse ühest

kohast

Kui sinu ettevõte kasutab mitmeid erinevaid pilveservereid, siis võib nende paralleelne seadistus, haldus ja kasutajavolituste administreerimine läbi erinevate keskkondade osutada võrdlemisi tülikaks. Kasuta Telia Hübriidpilve ning halda ja seadista erinevaid pilveservereid mugavalt ühest kohast

Vajad paindlikkust oma ettevõtte pilvelahendustes?

Tule ja räägime! Telia Hübriidpilvega viid oma ettevõtte serverihalduse uuele tasemele