Background

Arvutitöökoht ja IT-tugiteenused

Teliast saad äriklassi arvutid ning nende sujuvaks toimimiseks vajalikud teenused, kasutajatoe ja halduse.

Müügiargumendid

  • Üks kindel partner kõigis IT-küsimustes

  • Suurim IT-tiim üle Eesti pakub kiiret rikete lahendamist

  • Haldame enam kui 20 000 arvutitöökohta kõikjal Eestis

Kõik arvutitöökoha IT-teenused

Microsoft 365

Koostööd lihtsustav tarkvara nii kontoris kui kaugtööl. Alati uusimad Office’i rakendused, turvaline pilvesalvestusruum, mugav failide ühiskasutus ja äriklassi meiliteenus. Teams võimaldab viia läbi üks-ühele videokohtumisi kui ka suuremahulisi koolitusi või grupitöid.

Telia Safe viirusekaitse

Kaitse arvuteid, nutitelefone ja tahvelarvuteid viiruste ja pahavara eest. Tugevaid salasõnu saad turvaliselt luua ja salvestada salasõnahalduris ning nutiseadme privaatsust aitab tagada VPN. Soovitame kuni 5 arvutitöökohaga ettevõtetele.

Arvuti Küberkaitse

Kaitse oma ettevõtte arvuteid, nutiseadmeid, pilveteenuseid ja e-posti küberkurjategijate eest uue põlvkonna turbetarkvaraga. Usalda turvalisus ekspertidele ning keskendu muretult oma ärile.

Soovitame nii väiksematele kui suurematele ettevõtetele; eriti juhul, kui seadmetes hoiustatakse ettevõtet ja töötajaid puudutavaid tundlikke andmeid.

IT-tugi 1787

IT-tugi 1787 lahendab arvutikasutaja probleemid ja pakub abi tarkvara paigaldamisel ning seadistamisel telefoni ja kaughalduse teel. Vajadusel tulevad Telia spetsialistid ka kohapeale.

Teenus on pöördumispõhine ja sobib väikeettevõttele, kellel pole regulaarselt IT-abi vaja.

Arvutitöökohtade haldus

Täisteenus, mis sisaldab rikete lahendamist, muudatuste teostamist, ennetavat hooldust, regulaarseid haldustegevusi ning kasutajate tuge ja parendusettepanekuid. Tagame sinu töökoha arvutite, printerite, sisevõrgu- ja lisaseadmete tõrgeteta toimimise.

Äriklassi arvutid

Lai valik töö tegemiseks mõeldud kvaliteetseid sülearvuteid, mille jõudlus ja omadused vastavad nende kasutajate vajadustele. Teliast saad ka soodsama hinnaga uuskasutatud seadmeid, mida soetades säästad nii keskkonda kui raha.

1551

Personaalseks nõustamiseks helista või täida kontaktivorm. IT-probleemide korral helista tasulisele IT-toe numbrile .

uudise-pilt

Kõned ja internet kontoris

Vajad ettevõtte kontorisse turvalist internetiühendust või moodsat telefoniteenust?

Vaatan lähemalt
uudise-pilt

Seadmete kuupakkumine

Lai valik äriklassi seadmeid nii tava- kui kodukontorisse.

Vaatan lähemalt

MIKS TASUB SEADMETE HALDUS JA TUGI TEENUSENA SISSE OSTA?

Seadmed vajavad oma elukaare vältel haldamist ja tarkvara uuendamist, et oleks tagatud töövalmidus ja kaitse küberohtude vastu.

Töötajatele on vaja pakkuda professionaalset IT-tuge seoses seadmete ja tarkvara kasutamise ning seadistamisega.

Reeglina võib kõik, mis töötab, ka katki minna. Telia pakub kiiret rikete lahendamist.

Teenus sobib iga suurusega ettevõttele

Telia pakub erinevaid võimalusi nii teenusepakettidena kui ka rätseplahendusena.

Telli Äriklassi seadmed Teliast

Arvutipargi töökindlust parendavad äriklassi seadmed, mille jõudlus vastab nende kasutajate vajadustele. Nõustamiseks pöördu meie konsultantide poole.

Arvutitöökohtade haldus

Halduse täisteenus, mis sisaldab rikete lahendamist, muudatuste teostamist, ennetavat hooldust, regulaarseid haldustegevusi ning kasutajate tuge ja parendusettepanekuid. Tagame sinu töökoha arvutite, printerite, sisevõrgu- ja lisaseadmete tõrgeteta toimimise.

Töökoht teenusena

Kasuta kõige kaasaegsemaid ja turvalisemaid töökohaseadmeid kuutasulise teenusena; ka haldus on hinna sees. Puudub vajadus investeeringuteks ning töökohtade arvu saab lihtsasti reguleerida vastavalt töötajate arvu muutustele. Mugav täisteenus, mis vabastab sind tülikate IT-teemadega tegelemisest.

Ettevõtte nõustamine

Sinu ettevõtet nõustab müügijuht Madis Nuut, 515 9635.