Background

Ettevõtte seadmete haldus ja IT-tugi

Kui ostad Teliast sisse seadmete halduse, sellega seotud teenused ja kasutajatoe, saab sinu ettevõtte IT-osakond keskenduda äri toetavale arendusele.

Müügiargumendid

  • Hooldame enam kui 20 000 arvutitöökohta kõikjal Eestis

  • Lahendame üle 1100 pöördumise kuus

MIKS TASUB SEADMETE HALDUS JA TUGI TEENUSENA SISSE OSTA?

Seadmed vajavad oma elukaare vältel haldamist ja tarkvara uuendamist, et oleks tagatud töövalmidus ja kaitse küberohtude vastu.

Töötajatele on vaja pakkuda professionaalset IT-tuge seoses seadmete ja tarkvara kasutamise ning seadistamisega.

Reeglina võib kõik, mis töötab, ka katki minna. Telia pakub kiiret rikete lahendamist.

Teenus sobib iga suurusega ettevõttele

IT-seadmete tuge ja haldust on mõistlik teenusena sisse osta nii 1-2 töötajaga väikeettevõttel, kus pole efektiivne selleks eraldi spetsialisti palgata, kui ka suurfirmal, kus kõigi seadmete elukaare täies ulatuses haldamine tähendab piisavalt suurt ja spetsiifilist töökoormust.

Telia pakub erinevaid võimalusi nii teenusepakettidena kui ka rätseplahendusena.

Telli Äriklassi seadmed Teliast

Arvutipargi töökindlust parendavad äriklassi seadmed, mille jõudlus vastab nende kasutajate vajadustele. Nõustamiseks pöördu meie konsultantide poole.

IT-tugi 1787

Kui sul pole regulaarselt IT-alast abi vaja ning seadmed nõuavad hooldust ja haldamist pigem harva, sobib sulle pöördumispõhine teenus. IT-tugi 1787 on vaid ühe telefonikõne kaugusel – tasud ainult kasutatud mahu eest. Vajadusel tuleb Telia spetsialist lisatasu eest sinu kontorisse töid teostama.

Arvutitöökohtade haldus

Halduse täisteenus, mis sisaldab rikete lahendamist, muudatuste teostamist, ennetavat hooldust, regulaarseid haldustegevusi ning kasutajate tuge ja parendusettepanekuid. Tagame sinu töökoha arvutite, printerite, sisevõrgu- ja lisaseadmete tõrgeteta toimimise.

Töökoht teenusena

Kasuta kõige kaasaegsemaid ja turvalisemaid töökohaseadmeid kuutasulise teenusena; ka haldus on hinna sees. Puudub vajadus investeeringuteks ning töökohtade arvu saab lihtsasti reguleerida vastavalt töötajate arvu muutustele. Mugav täisteenus, mis vabastab sind tülikate IT-teemadega tegelemisest.

Ettevõtte nõustamine

Sinu ettevõtet nõustab müügijuht Madis Nuut, 515 9635.