Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid ja spordi-ülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Fotografiska

FOTOGRAFISKA JUTUD

Sari, kus vesteldakse ajakohastel teemadel. Arutelud, mis avavad uusi perspektiive ja inspireerivad kaasa mõtlema.

Laupäeviti 16.00

Vaatan lähemalt

SUURED KESKVAKSALID

Seriaal kutsub vaatajaid avastama maailmakuulsate transpordisõlmede nagu New York, Mumbai, Kairo ja Vladivostok keskseid raudteejaamasid. Lisaks kaasahaaravatele ajalooülevaadetele ja peidetud aarete tutvustamisele toimuvad põnevad kohtumised tegelastega, kes annavad jaamadele ja neid ümbritsevatele linnadele nende elurütmi.

Eetris alates 02.05

HALT & CATCH FIRE

Draamaseriaali 1. hooaeg keskendub 1980. aastate arvutitööstuse arengule Texase osariigi Silicon Prairie’ks nimetatud piirkonnas, kus kehtis vaid üks arusaam: kui sa midagi leiutad, leiutab keegi teine kohe sarnase seadme, mis on sinu omast parem, kiirem ja odavam.

Eetris alates 26.04

VIIS MAGAMISTUBA

Viis erineva taustaga inimest kohtuvad pulmas vallaliste lauas. Neil kõigil pole probleeme mitte ainult suhetega, vaid ka kinnisvaraga. Pulmapeol üksteisega lähemalt tutvudes jõuavad nad lahenduseni: miks mitte jõud ühendada ja koos maja osta? See esmapilgul hullumeelne mõte hakkab idanema ning enne kui nad arugi saavad, on nad ühe viie magamistoaga maja oksjonil ...

Eetris alates 04.05

LA GARÇONNE

Tormiliste kahekümnendate Pariisis toimuv „La Garçonne“ jälgib Louise Kerlaci tegemisi, kes on tunnistajaks sellele, kuidas valitsuse agendid tapavad ta peretuttava ning lavastavad tema selles süüdi. Selleks, et ennast võimude eest varjata ning ise mõrva uurima hakata, otsustab Louise oma venna identiteeti kasutades politseijõududega liituda.

Eetris alates 02.05

ESILEEDID

Kuueosaline dokumentaalsari räägib USA esileedide eludest, portreteerides Michelle Obamat, Jackie Kennedyt, Nancy Reaganit, Eleanor Roosevelti, Lady Bird Johnsonit ja Hillary Rodham Clintonit. Süvaintervjuude, haruldaste arhiivikaadrite ja taaslavastuste abil näidatakse, kuidas Valges Majas veedetud aeg esileedisid mõjutas ning millist rolli mängisid nad USA ja maailma ajaloo kujundamisel.

Eetris alates 02.05

VALGUS OOKEANIDE VAHEL

Sõjast Austraaliasse naastes asub Tom tööle majakavahina üksildasel kaljusaarel, kuhu peagi kolib ka Tomi nooruke kaasa Isabel. Neil ei õnnestu kuidagi omavahel lapsi saada ning kui ühel päeval toob meri paadiga kaldale nutva imiku, otsustab naine lapse endale võtta. Pärast mandrile naasmist hakkavad aga ilmnema lapse päritoluga seotud ootamatud asjaolud ...

Eetris 30.04

KOSMOS MEIE VAHEL

Romantiline seiklusdraama. Kosmosesüstik lendab Marsi asustamise missioonile. Pärast starti selgub, et üks naisastronautidest ootab last. Ema sureb, kuid tema pojast Gardnerist saab esimene Marsil sündinud inimene. 16aastaseks saades reisib teadlaste üles kasvatatud Gardner Maale, leiab endale sõbratari ning püüab oma isa üles otsida.

Eetris 07.05

HEDI

Tuneesia draamafilm, mis võitis 66. Berliini filmifestivalil parima meesnäitleja Kuldkaru auhinna. Film jutustab võimuka ema poolt allasurutud noormehest Hedist, kes peab otsustama talle ema poolt pealesurutud pruudi ja iseenda väljavalitu vahel. Nädal enne ema poolt korraldatud pulmi, kohtub Hedi Rimiga, kellega ta alustab kirglikku suhet. Hedil on vaja langetada raske otsus: kas leppida keskpärase abieluga või järgida oma südant.

Eetris 12.05