Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid ja spordi-ülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

Südamesell

Hugh Knight on edukas südamekirurg. Ta on võluv ja eksimatu elunautija, kes usub tõsimeeli, et tänu oma andekusele ei pea ta reegleid järgima. Aga ta eksib rängalt. Pärast musta nimekirja sattumist tuleb tal naasta oma kodulinna Whyhope’i, kus ta alustab tööd perearstina.

Tööpäeviti kell 19.00

Pagasita reisil

Saatesari viib vaatajad Ladina-Ameerika, Lähis-Ida ja Aafrika põnevatesse sihtkohtadesse, kus on võimalik avastada iidseid traditsioone, külastada tuntud vaatamisväärsusi, õppida tundma kohalikku elu, käsitööd ja maitseid ning nautida jalustrabavaid vaateid.

Reedeti kell 17.00

Aeglane põlemine

Populaarse taskuhäälingu põhial loodud seriaalis uurib Leon Neyfakh lähiajaloo veidraid allhoovusi ja unustatud tegelasi, tuues paralleele tänapäeva poliitikamaastikuga.

Eetris 27.06

Kondor

Telesarjas jälgitakse CIA analüütikut Joe Turnerit, kes avastab juhuslikult vandenõu, mis ähvardab miljonite inimeste elusid.

Eetris 29.06

Suur toidutööstus

Greta Georgesi uurib, mida on vaja selleks, et valmistada, hallata ja liigutada tohutuid toidukoguseid. Ta reisib kõikjal maailmas ning tutvustab vaatajatele kõikvõimalike ürituste telgitaguseid alates Hispaanias toimuvast paellavõistlusest ja päevas 80 000 inimest toitvast tasuta köögist Punjabis, kuni 1400 külalisega pulmani Singapuris.

Eetris 30.06

Liimist lahti

Sammy Cooper on rikas Londoni koduperenaine, kes on 1980ndate lõpus sunnitud naasma kodulinna Newcastle’isse Austraalias. Seal peab ta silmitsi seisma oma minevikuga ja sündmustega, mille tõttu ta teismelisena linnast pages.

Eetris 11.07

Süütud

Poolas töötav Prantsuse Punase Risti arst Mathilde Beaulieu saab 1945. aasta detsembris katoliku nunnakloostrilt kummalise abipalve. Mathilde soostub kannatajaid aitama, kuid seda nunnade nõudmisel vaid range saladuskatte all. Kohapeal selgub, et lapseootel on seitse kloostriõde, kellest nii mõnedki kindlameelselt abist keelduvad. Tõsielulistel sündmustel põhinev draama „Süütud“ jutustab sõja tahust, millest ajalooõpikud ei kirjuta.

Eetris 30.06

Gloria Mundi

Perekond koguneb Marseille’s väikse Gloria sünnipäeva tähistama. Püüdes ots otsaga kokku tulla, taaselustavad nad suhte Gloria endisest vangist vanaisaga. Film oli 76. Veneetsia rahvusvahelisel filmifestivalil üks Kuldlõvi nominentidest ning Ariane Ascaride võitis festivalil parima naisnäitleja Volpi karika.

Eetris 07.07

Saksa arst

On 1960. aasta. Argentina perekond, kelle tütar Lilith ei kasva piisavalt, tutvub sakslasest arstiga. Lahke doktor lubab last hormoonide abil ravima hakata. Perekonnal pole õrna aimugi, et pealtnäha karismaatilise ja elegantse mehe näol on tegu Argentinasse põgenenud „Surmaingel“ Josef Mengelega – kurikuulsaima koonduslaagrite arstiga, kes tegi Auschwitzis juutide peal kohutavaid eksperimente …

Eetris 13.07

TELIA TV NÜÜD IGAS SINU SEADMES

Telia TV sisu saad vaadata lisaks telerile ka äpis või veebis. Vaatajakohad võimaldavad telepilti vaadata mitmes seadmes samaaegselt.