Inspira logo

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid, sport ja otseülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

Proovi 3 kuud tasuta
Proovi Telia TV-d 3 kuud tasuta. Pakkumine kehtib ainult uutele TV-teenusega liitujatele. Tutvun tingimustega

Inspira telekanal

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata, samuti on paljud Inspira saated ja sarjad Sisuleidjas ka tervete hooaegadena leitavad.

Inspira kanal on saadaval ainult Telia TV klientidele. Seoses otseülekannetega võib Inspira kavas esineda muudatusi.

Inspira sarjad, filmid ja sport

Anne

Draamasari Anne Williamsist (Maxine Peake), kelle 15-aastane poeg Kevin oli üks 97 pealtvaatajast, kes tallati surnuks tribüünidele tulvanud rahvamassis 1989. aastal toimunud Hillsborough’ katastroofis. Anne keeldub uskumast, et tegu oli õnnetusjuhtumiga ning võtab eesmärgiks tõele jälile jõudmise.

Eetris alates 21.09 – K kell 20.00

Mängumehed

Korvpallisaate „Mängumehed" uuel hooajal võetakse luubi alla Eesti-Läti liigas pallivad kohalikud kossumehed. Uuritakse Eesti mängijate igapäevaelu ning seda, millega nad lisaks korvpallimängule tegelevad.

Eetris alates 8.10 – L kell 16.00

Meie maja

Louise Candlishi menukil põhinev „Meie maja“ on kaasahaarav põnevussari. Kui Fi Lawson saabub ühel päeval koju, leiab ta eest tema majja kolivad võõrad. Segadus ja paanika kasvab veelgi, kui Fi avastab, et tema abikaasa Bram on kui õhku haihtunud ...

Eetris alates 16.10 kell 20:00

Tosin tugevat

„Tosin tugevat” tegevus leiab aset 11. septembri järgsetel päevadel, kui Mitch Nelsonile juhitav USA eriüksus saadetakse Afganistani üliohtlikule missioonile. Üritades mägisel maastikul ellu jääda, tuleb neil ühtlasi veenda kohalikku sõjapealikku nendega liituma, et võidelda üheskoos Talibani ja Al Qaeda vastu.

Eetris 30.09 kell 22:00

Kuld

Tõsielusündmustel põhinev „Kuld“ räägib loo Ameerika unelma saavutamisest. Oscari võitnud Matthew McConaughey kehastab, meeleheitlikult edust unistavat kullaotsijat Kenny Wellsi, kes asub ühes sama innuka geoloogiga Indoneesia kaardistamata džunglis kulda otsima. Kulda leida on raske, kuid veel raskem on seda endale hoida.

Eetris 15.10 kell 22:00

Ilmaratas

Nelja inimese elud ristuvad 1950ndatel Coney Islandi lõbustuspargi möllus ja käras. Ginny (Kate Winslet) on emotsionaalselt tasakaalutu endine näitleja, kes töötab nüüd mereannirestoranis ettekandjana, Humpty (Jim Belushi) on Ginny lõbustuspargitöötajast tahumatu abikaasa. Mickey (Justin Timberlake) on nägus noor vetelpäästja, kes unistab näitekirjanikuks saamisest, ja Carolina (Juno Temple) on Humptyst ammu võõrdunud tütar, kes varjab end isa korteris gangsterite eest.

Eetris 22.10 kell 22:00

Naiste tipptennis

Inspira vahendusel saad jätkuvalt kaasa elada naiste tipptennise mängudele!

Toome otseülekandena vaatajateni Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi WTA turniiride mängud (v.a. Grand Slam ja WTA 125 turniirid). Kui mängu ajaks ekraani ette ei jõudnud, saad kõiki mänge tasuta järele vaadata 14 päeva jooksul. Hoiame koos Anetile ja Kaiale pöialt!

Mängude toimumist jälgi Inspira kavast

Turniiride ajakava

Korvpall

Paf Korvpalli Meistriliiga mängudele saad kaasa elada Inspira vahendusel.

Järgmiste ülekannete ajakava on:

12.08 Ilmar Kullami korvpalliturniir: Eesti vs Belgia

13.08 Ilmar Kullami korvpalliturniir: Belgia vs Bosnia ja Hertsegoviina

14.08 Ilmar Kullami korvpalliturniir: Eesti vs Bosnia ja Hertsegoviina

12.–14. augustil toimub Tartus Ilmar Kullami 100. sünnipäeva auks kolme meeskonnaga turniir. Tartu Ülikooli spordihoones jooksevad väljakule Eesti, Belgia ning Bosnia ja Hertsegoviina meeste rahvuskoondised, kelle jaoks on see kontrollvõistlus enne septembris algavat FIBA EuroBasket 2022 finaalturniiri.

Live

Otseülekanded

Telia Arvamusfestivalil 2022

Live

Otseülekanne Inspiras 12. ja 13. augustil algusega kell 12.00

Tänavusel Arvamusfestivalil saad Telia Digitarkuse alal osa põnevatest ja intrigeerivatest aruteludest. Kui ise Paidesse ei jõua, siis tule kuula ja mõtle kaasa Inspira telekanali vahendusel. Täpsemat ajakava näed Arvamusfestivali veebilehel.

Inspira telekanal on kättesaadav kõigile Telia TV klientidele ja kogu sisu on järelvaadatav 14 päeva.

Vaatan Inspirat

Inspira kanali vaatamiseks telli Telia TV

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Vaatan lähemalt