Inspira logo

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid ja spordi-ülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

Proovi tasuta
Proovi Telia TV-d 1 kuu tasuta. Pakkumist saad kasutada vaid ühe korra. Tutvun tingimustega

Vaata siis, kui soovid

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata, samuti on paljud Inspira saated ja sarjad Sisuleidjas ka tervete hooaegadena leitavad.

Inspira kanal on saadaval ainult Telia TV klientidele. Seoses otseülekannetega võib Inspira kavas esineda muudatusi.

UUED FILMID JA SERIAALID INSPIRAS

Tere, maailm

Eksklusiivselt Inspiras! Uut saatesarja „Tere, maailm!” juhib suurte reisikogemustega Kertu Jukkum. Nii meelelahutuslikku reisisaadet pole Eestis veel nähtud: Gruusia rikkaima mehe imeteod, Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, paarituvad kilpkonnad, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, Lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela.

Eetris alates 14.10 neljapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Sassis

Eksklusiivselt Inspiras! Rain Tolki ja Andres Maimiku seriaal „Sassis“ on humoorikas lugu keskealisest naisest, kelle mees laseb pere juurest jalga. Pereema, kes pole kunagi tööl käinud, jääb üksi kahe teismelise lapsega. Raha pole, lastel tekivad kooliprobleemid, pilti tulevad uued mehed. Nagu päris elu!

Eetris alates 29.10 reedeti kell 20.00

Schitt’s Creek

Kui ropprikas videopoemagnaat Johnny Rose, tema seebikastaarist abikaasa Moira ja nende kaks last – ülihipsterlik poeg David ja seltskonnatähest tütar Alexis – äkitselt pankrotistuvad, on nad sunnitud elama väikeses masendavas linnakeses, mille nad kunagi nalja pärast ostsid. Hellitatud elu selja taha jätnuna tuleb neil seista silmitsi oma uusvaesusega ja avastada, mida tähendab olla perekond.

Eetris tööpäeviti kell 19.30

Vaatan lähemalt