Inspira logo

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid, sport ja otseülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

Proovi tasuta
Proovi Telia TV-d 1 kuu tasuta. Pakkumine kehtib ainult uutele TV-teenusega liitujatele. Tutvun tingimustega

INSPIRA TELEKANAL

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata, samuti on paljud Inspira saated ja sarjad Sisuleidjas ka tervete hooaegadena leitavad.

Inspira kanal on saadaval ainult Telia TV klientidele. Seoses otseülekannetega võib Inspira kavas esineda muudatusi.

Inspira sarjad, filmid ja sport

Laula mu laulu

Laula mu laulu

“Laula mu laulu“ uus hooaeg alustab Inspiras! Sel korral osalevad saates Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsman, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja hiphopansambli 5Miinust liige Põhja-Korea.

Nädalaks ajaks mõisa kolinud seitsme laulja päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine. Lisaks jõuavad nad ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida.

Eetris alates 16.04 laupäeviti kell 21.00

Sandhamni mõrvad

Rootsi krimiseriaal põhineb Viveca Steni populaarsetel romaanidel, mille peategelaseks on Stockholmi idüllilises saarestikus asuvas Sandhamnis mõrvajuhtumeid lahendav prokurör Nora Linde.

Eetris alates 07.04, tööpäeviti kell 19.00

Vaatan lähemalt

La Garçonne

Tormiliste kahekümnendate Pariisis toimuv „La Garçonne“ jälgib Louise Kerlaci tegemisi. Louise näeb pealt, kuidas valitsuse agendid tema sugulase tapavad. Selleks, et ennast agentide eest varjata ja mõrva omal käel uurima hakata, otsustab ta venna identiteeti kasutades politseijõududega liituda.

Eetris alates 12.04, teisipäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Sündinud tapjaks

Filmi peategelased Mickey Knox ja Mallory Wilson ei ole tüüpiline paar: nad on traagilise lapsepõlvega sarimõrvarid. Massimeedia vastutustundetu iha paremate reitingute järele teeb neist aga üldtuntud staarid.

Filmi leiad ka Sisuleidjast Inspira Tasuta Filmiriiulist.

Eetris 07.04 kell 22.00

Salajane pühakiri

50 aastat psühhiaatriakliinikus elanud naine peab oma toa vabastama, kuna hoone läheb lammutamisele. Tema vaimset seisundit hindab kliiniku psühhiaater Dr. William Grene, keda kütkestab naise olemus ja rituaalid.

Eetris 24.04 kell 22.00

Elujanu

3 Oscarit võitnud draamafilmi tegevus toimub 1980ndate Texases. Elektrik Ron Woodroof (Matthew McConaughey) saab teada, et põeb AIDS-i ja tal on elada jäänud vaid 30 päeva. Ron otsib alternatiivseid ravimeetodeid ja toob üle piiri ebaseaduslikke ravimeid, et abistada ka teisi saatusekaaslasi.

Eetris 01.05 kell 22.00

Naiste tipptennis

Inspira vahendusel saad jätkuvalt kaasa elada naiste tipptennise mängudele!

Toome otseülekandena vaatajateni kõik (v.a. Grand Slami turniiride) Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi WTA turniiride mängud. Kui mängu ajaks ekraani ette ei jõudnud, saad kõiki mänge tasuta järele vaadata 14 päeva jooksul. Hoiame koos Anetile ja Kaiale pöialt!

Mängude toimumist jälgi Inspira kavast

Turniiride ajakava

Korvpall

Paf Korvpalli Meistriliiga mängudele saad kaasa elada Inspira vahendusel.

Täpsemat ülekannete ajagraafikut näed Inspira kavast. Kogu liiga mängugraafikut saad jälgida Paf Eesti-Läti korvpalliliiga kodulehel.

Live

Otseülekanded

Lotte ja Vana Õunapuu Saladus

Live
Otseülekanne Inspiras 15. mail kell 17.00

Saku Suurhalli püstitatud enneolematul laval leiab aset Eesti läbi aegade suurim kogupereseiklus “Lotte ja vana õunapuu saladus”.

Ela Lotte seiklustele kaasa Inspira vahendusel mugavalt kodudiivanil või Telia TV äpiga, kus iganes viibid! Lisaks saad etendust 14 päeva jooksul tasuta järele vaadata!

Vaatan Inspirat

INSPIRA KANALI VAATAMISEKS TELLI TELIA TV

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Vaatan lähemalt