Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

Sarjad, filmid ja spordi-ülekanded

Inspira originaalsisu

Tasuta järelvaatamineVALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS


TV uudised

Rabaradapidi

„Rabaradapidi“ on Inspira kanalile loodud põnev seiklussaade. Üks tütarlaps loobub keset viiruspandeemiat ajutiselt kontoritööst, et läbida koos oma kahe neljajalgse sõbraga Eesti pikim, 820-kilomeetrine matkarada Perakülast Ähijärveni. Saate käigus saad kaasa elada peategelaste rõõmudele ja katsumustele ning lisaks jagavad mitmed saatekülalised ka kuhjaga kasulikke ellujäämist, toiduvalmistamist ja muid olulisi matkatarkusi puudutavaid näpunäiteid.


Suur sinine ookean

„Suur sinine ookean“ tutvustab kõige imelisemaid mereelukaid, keda California ranniku lähedal kohata võib. Riiklikul merekaitsealal paiknev Monterey laht on läbi teinud tõelise taassünni, meelitades kohale küürvaalu, sinivaalu, merilõvisid, delfiine, lonthülgeid, merisaarmaid, mõrtsukhaisid, tormilinde ja paljusid teisi.


TV uudised

Kus on metsikud mehed?

Aeg-ajalt unistavad paljud meist sellest, et oma päevatöö kus see ja teine jätta ja tänapäeva elu saginast eemale kolida. Vähesed aga viivad sellised soovid ka täide. Selles seriaalis kohtub seikleja Ben Fogle inimestega, kes on keeranud selja Lääne ühiskonnale ja loonud endale kodu mõnedes maakera eraldatumates paikades.


Sõjaaja tüdrukud

Sari näitab natsiokupatsiooni kolme noore poolatari vaatenurgast. Irka, Ewka ja Marysia on kolm naist, kelle täiskasvanuks saamine langeb kokku II maailmasõja algusega.


Salisbury mürgitamised

Tõsielul põhinev uskumatu lugu unises Salisbury linnakeses toimunud kahest mõrvakatsest, mille sihtmärkideks olid topeltagendist spioon Sergei Skripal ning tema tütar Julia. Sündmus vapustas väikest kogukonda ja riigiasutusi, kes pidid enneolematu hädaolukorra kiirelt ja oskuslikult lahendama. Kolm päeva pärast rünnakut avastati, et kasutati surmavat närvimürki Novitšok, millest vaid pool teelusikatäit võib tappa 20 000 inimest. Aine jälgi leiti sadades paikades üle kogu linna ning just siis, kui arvati, et asjad on lõpuks kontrolli all, leiti närvimürgiga parfüümipudel, mis paiskas uurimise uuesti kaosesse.


Luther

Vaneminspektor John Luther on geniaalne mõrvauurija, kes kasutab tulemuste saavutamiseks ebaharilikke ja vahel ka ebaseaduslikke töövõtteid. Lisaks mõrvajuhtumite lahendamisele maadleb ta aga ka oma minevikudeemonite ning nii töö- kui eraelus konflikte põhjustavate raevusööstudega.VALIK FILME INSPIRAS


Murdepunkt

Efektne uusversioon 1991. aasta samanimelisest kassahitist. Adrenaliinirohkes krimipõnevikus imbub noor FBI agent Johnny sisse salapärasesse ekstreemsportlaste grupeeringusse, sest kahtlustab neid mitmete ebatavaliste kuritööde toimepanemises. Film torkab silma hulljulgete ekstreemsporditrikkide poolest, sisaldades kaasahaaravaid stseene hiigellainetel surfamisest, kaljuronimisest, mootorratastel kihutamisest jms.


Kõik on su enda kätes

Tagasihoidlikust perest pärit Matthieu on andekas pianist, kuid pärast naabrist mentori Mr. Jacques’i surma on muusika tema elus varjule jäänud. Seda kuni päevani, mil ta satub korduvate pisivarguste eest vanglasse ja tal pole mitte kellegi teise poole pöörduda peale muusikaakadeemia direktori Pierre’i, kel õnnestub ta vanglakaristus muuta ühiskondlikuks tööks muusikaakadeemia heaks.


Korvpallipäevikud

Film endisest tippkorvpallurist, kes pärast sõbra surma kaotab kontrolli oma elu üle. Aegamisi saab temast narkosõltlane ning ta hakkab oma sõltuvust varguste abil rahastama. Pärast tüli emaga alustab ta elu tänavatel ja näib, et tagasiteed normaalsesse ellu enam pole.Astrid Lindgreni rääkimata lugu

Astrid Lindgren oli armastatud jutuvestja, kelle raamatutega on üles kasvanud miljonid lapsed üle maailma. Film räägib sellest, kuidas noor Astrid otsustab vaatamata religioossele kasvatusele ja tolle ajastu rangetele ühiskonnanormidele langetada keerulisi eluotsuseid oma südamehäält järgides.


Egiptuse jumalad

Egiptuse mütoloogiast inspireeritud suurejoonelises filmis satub inimkonna tulevik ohtu, kui halastamatu pimeduse jumal Set haarab endale Egiptuse trooni ning tõukab rahumeelse ja õitsva riigi hukatuslikku tülidekeerisesse. Olukorra päästmiseks lööb surelik noormees Bek kampa võimsa jumala Horosega, et üheskoos pidada maha võimas lahing kurjuse jõudude vastu.


Kalifornia

Sarimõrvareid uuriv ajakirjanik Brian Kessler ja tema fotograafist tüdruksõber Carrie asuvad pikale teekonnale, et uurida erinevaid mõrvapaiku. Nendega samasse seltskonda satuvad ka Early Grayce ja tema sõbratar Adele. Reisi edenedes hakkab Early tunduma üha ebastabiilsemana ning Brian ja Carrie mõistavad, et nende auto tagaistmel võib olla tõeline mõrtsukas.Telli reklaam inspira kanalisse