Inspira logo

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid ja spordi-ülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

Proovi tasuta
Proovi Telia TV-d 1 kuu tasuta. Pakkumist saad kasutada vaid ühe korra. Tutvun tingimustega

INSPIRA TELEKANAL

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata, samuti on paljud Inspira saated ja sarjad Sisuleidjas ka tervete hooaegadena leitavad.

Inspira kanal on saadaval ainult Telia TV klientidele. Seoses otseülekannetega võib Inspira kavas esineda muudatusi.

UUED FILMID JA SERIAALID INSPIRAS

Hotell Swan Helsingi

CMore'i uues originaalsarjas leitakse tapetuna äsja uhke uuenduskuuri läbinud hotelli direktor. Juurdluse käigus ilmneb, et üllatavalt paljud töötajad võisid soovida karismaatilisest, kuid vastuolulisest ülemusest lahti saada ...

Eetris alates 02.01, pühapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Top Dog

Advokaat Emily hakkab koos hiljuti vanglast vabanenud Teddyga salapärast inimröövijuhtumit lahendama. Nende motiivid ja maailmavaated on täiesti erinevad ning varsti tuleb neil lisaks ohtliku vandenõu uurimisele tulla toime ka oma minevikuvarjude ning purunevate tulevikuplaanidega.

Eetris alates 06.01, neljapäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt

Kohtuteater

Kõmuline mõrvajuhtum köidab kõikjal maailmas meedia ja avalikkuse tähelepanu, tuues kunagi hiilgavat karjääri teinud juristi Cloe Robertsi peamise kahtlusaluse kaitsjana tagasi rambivalgusesse. Kas koolitüdruku Hannah tappis rikka ettevõtja tütar Talitha, või on mõrva taga hoopis midagi muud?

Eetris alates 18.01, teisipäeviti kell 20.00

Vaatan lähemalt