Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid ja spordi-ülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

VALIK SAATEID JA SERIAALE INSPIRAS

MARY TAPAB INIMESI

Kiirabiarstist Mary on ületöötanud üksikema, kes teenib lisaraha sellega, et pakub patsientidele seadusi eirates suremisabi. Siiani on Mary suutnud tegutseda märkamatult, kuid äri õitseb ja tema topeltelu on muutumas aina keerukamaks.

Laupäeviti 20.00

KUTSU MIND FITZIKS

Nihkega draamakomöödia moraalselt pankrotistunud müügimehest Fitzist, kelle elu võtab uskumatu pöörde, kui tema poole pöördub uus müügimees Larry, väites, et ta on Fitzi südametunnistuse kehastus.

E–R 19.00

METSIK OOKEAN

Ida-Aasia kristallselged veed on koduks mõnedele maailma kõige haruldasematele ja eksootilisematele olenditele. Sari selgitab, kuidas imetabane veealune ökosüsteem on aja jooksul välja arenenud.

Pühapäeviti 17.00

RALLI LÄBI LÄÄNE-AAFRIKA

Kuulus Paris-Dakari ralli on viimased 12 aastat toimunud väljaspool Lääne-Aafrikat, kuna piirkond on etniliste pingete tõttu muutunud osalejatele ohtlikuks. Asjaarmastajaid see aga ei heiduta ning ligi 70 eestlast võtavad osa maailma suurimast amatöörrallist Budapest-Bamako, läbides 2 kontinendil 17 päevaga umbes 9000 kilomeetrit.

Pühapäeviti 18.00

UUS PAAVST

Pius XIII on koomas. Pärast ootamatut ja salapärast lüket õnnestub riigisekretäril Voiellol paavstitooli asetada Sir John Brannox, sarmikas, haritud ja mõõdukas inglise aristokraat, kes võtab endale nime Johannes Paulus III. Uus paavst näib ideaalne, aga ta varjab saladusi...

Eetris alates 18.03

PÄÄSTKE MIND

Sari räägib Nelson „Nelly“ Rowe’ist, kes on võluv ja omakasupüüdlik naistemees. Nelly maailm pöördub pea peale, kui ta arreteeritakse süüdistatuna oma 13-aastase tütre röövimises, kelle olemasolust ta vaevu üldse midagi teab. Tal ei jää midagi üle, kui tütre päästmiseks ise tõelist kurikaela otsima hakata.

Eetris alates 12.04

TOOGE JUPATS

Must komöödiasari , mis jutustab palgamõrvarist, kes tahab oma kriminaalse mineviku maharaputamiseks saada Hollywoodi filmiprodutsendiks. Paraku lohiseb minevik juhuse tahtel temaga Los Angelesesse kaasa. Peaosades Chris O’Dowd ja Ray Romano.

Eetris alates 22.03

TINA NORDSTRÖMI MÄGIKÖÖK

Tina Nordström võõrustab kuulsusi oma Vemdalenis asuvas mägiköögis. Ta kutsub nii vaatajaid kui ka valitud külalisi külla, et pakkuda parimat, mida Rootsi mägedes leidub: head toitu, seiklusi ja unustamatuid kogemusi.

Eetris alates 24.03

ISSANDA TALLED

Kolm katoliiklikku nunna on kaugel saarel asuva Püha Agnese ordu viimased liikmed. Nende tagasihoidlik elu möödub töötades, palvetades ja süngete muinasjuttude saatel kududes, kuni saarele saabub ambitsioonikas noor preester Ignatius. Kui nunnad tema tõelistest kavatsustest teada saavad, on nad sunnitud tegutsema...

Eetris alates 28.03

ANTARKTIKA 200 – BELLINGSHAUSENI JÄLGEDES

Kümneosaline seikluslik-populaarteaduslik sari tähistab 200 aasta möödumist Antarktika mandri avastamisest Saaremaal sündinud baltisakslasest Vene admirali Fabian Gottlieb von Bellingshauseni poolt. Saatesarja iga episood keskendub erinevatele ajaloolistele ja teaduslikele teemadele, olles mõeldud igas vanuses ajaloo- ning merendushuvilistele.

Eetris alates 03.04

TERE TULEMAST ROOTSI

„Tere tulemast Rootsi“ peategelaseks on ameeriklane Bruce Evans, kes kolib koos oma rootslannast tüdruksõbra Emmaga New Yorgist Stockholmi, et koos uut elu alustada. Sarja vaatajale avaneb koomiline pilt sellest, kuidas ameeriklane Rootsi eluolu tajub ning täiesti teistsuguses kultuuriruumis hakkama üritab saada.

Eetris alates 03.04

NÕIDADE AVASTUS

Deborah Harknessi populaarse romaanitriloogia põhjal loodud sari „Nõidade avastus“ on südikas ja romantiline põnevik, mis paljastab erakordsete olendite – vampiiride, nõidade ja deemonite – salajase allilma.

1. hooaeg eetris alates 29.03
2. hooaeg eetris alates 09.04