Background

Inspira logo

Inspira on Telia enda telekanal, kust näed inspireerivaid originaalsaateid ja -sarju nagu „MasterChef Eesti“, „Laula mu laulu“ ning „Sassis“. Lisaks on kavas eksklusiivsed otseülekanded kontsertidelt ja spordiüritustelt, harivad elustiilisaated, dokumentalistika ning kureeritud valik väärtfilme.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid, sport ja otseülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

Inspira telekanal

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata, samuti on paljud Inspira saated ja sarjad Sisuleidjas ka tervete hooaegadena leitavad.

Inspira kanal on saadaval ainult Telia TV klientidele. Seoses otseülekannetega võib Inspira kavas esineda muudatusi.
Tutvun Telia TV-ga

Inspira sarjad, filmid ja sport

Rabaradapidi: Šotimaa

Rabaradapidi neljas hooaeg viib matkasõbrad Heleri ja tema pruuni labradori Finni Šotimaale, kus läbitakse pea 400 kilomeetri pikkune Southern Upland Way. Oma heitliku ilma ja kompromissitu, kuid samas maalilise looduse poolest tuntud Šotimaa ei jäta ka sel korral matkaselle puutumata. Heleri ja Finni seiklustele saad kaasa elada alates 29.01 igal pühapäeval Inspira vahendusel.

Kuningakoda 2022

Ajakirjanik Rania Shemoun Olsson jälgis Rootsi kuninglikku perekonda 2022. aastal, mida iseloomustavad Ukraina sõda ja Rootsi muutunud julgeolekuolukord. Pärast pandeemiat on töö normaliseerunud, kuid tegeleda tuleb ka pere südameprobleemidega.

Peakütid

Osav pearahakütt riskib kõigega, et saada enda haardesse kunagisele palgasõdurile kuuluv väärtuslik maal.

Basic Bitch

Sõbrannad Anine, Ingrid, Madeleine ja Julie olid 94. aastal Tønsbergi kõige kuumemad tüdrukud. Seda on nad siiani – kõik teised on linnast lahkunud. "Basic Bitch" on uus sari neljast üsna tavalisest neiust, kes oleksid võinud ambitsioonikate kärjäärisihtide ja #lifegoals tuules Oslosse kolida, kuid eelistavad kodukandi rahulikku elu.

Osiecka

Agnieszka Osiecka oli luuletaja, lavastaja, ajakirjanik ja ja üks silmapaistvamaid poolakaid. Ta kirjutas üle 2000 laulu, sketši ja lavateose. "Murtud värvi poetess", nagu teda nimetas Jan Kott, kirjutas sõnu lauludele, millest said Poola levimuusika aegumatud tipphitid. Vaatajad saavad jälgida tema põnevat elu Poola värvika seltskonnaelu taustal 50ndate keskpaigast kuni 90ndate keskpaigani – varast noorust, aastatepikkust õppimist Łódźi filmikoolis, tööd kuulsates tudengiteatrites, aga ka tema tähelepanuväärse edu ja suure kuulsuse aega.

Laula mu laulu

Seitse armastatud muusikut kogunevad taas ühe katuse alla, et esitada teineteise parimaid hitte uues ja üllatavas kuues. Sel hooajal on õdusasse Kernu mõisa kutse saanud Grete Paia, Siiri Sisask, Anett Kulbin, Stefan Airapetjan, Jalmar Vabarna, Stig Rästa ja Tom-Olaf Urb ehk Reket.

Eetris alates 01.04 laupäeviti kell 21.00.

Inspira kanali vaatamiseks telli Telia TV

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Tutvun Telia TV-ga