Inspira logo

Inspira on Telia enda telekanal, mis pakub põnevat ja inspireerivat meelelahutust: nii filme, sarju, sporti kui ka dokumentalistikat. Inspirat näevad eksklusiivselt vaid Telia TV tellijad.

  • Eksklusiivselt vaid Telia TV-s

  • Sarjad, filmid, sport ja otseülekanded

  • Inspira originaalsisu

  • Tasuta järelvaatamine

Proovi 1 kuu tasuta
Inspira sisaldub kõigis Telia TV pakettides. Proovi Telia TV-d 1 kuu tasuta. Pakkumine kehtib ainult uutele TV-teenusega liitujatele. Tutvun tingimustega

Inspira telekanal

Inspira sisu saad 14 päeva jooksul pärast eetriaega tasuta järele vaadata, samuti on paljud Inspira saated ja sarjad Sisuleidjas ka tervete hooaegadena leitavad.

Inspira kanal on saadaval ainult Telia TV klientidele. Seoses otseülekannetega võib Inspira kavas esineda muudatusi.
Tutvun Telia TV-ga

Inspira sarjad, filmid ja sport

Rabaradapidi: Šotimaa

Rabaradapidi neljas hooaeg viib matkasõbrad Heleri ja tema pruuni labradori Finni Šotimaale, kus läbitakse pea 400 kilomeetri pikkune Southern Upland Way. Oma heitliku ilma ja kompromissitu, kuid samas maalilise looduse poolest tuntud Šotimaa ei jäta ka sel korral matkaselle puutumata. Heleri ja Finni seiklustele saad kaasa elada alates 29.01 igal pühapäeval Inspira vahendusel.

Eetris 29.01 kell 18.00

Kuningakoda 2022

Ajakirjanik Rania Shemoun Olsson jälgis Rootsi kuninglikku perekonda 2022. aastal, mida iseloomustavad Ukraina sõda ja Rootsi muutunud julgeolekuolukord. Pärast pandeemiat on töö normaliseerunud, kuid tegeleda tuleb ka pere südameprobleemidega.

Eetris 20.01 kell 20.00

Peakütid

Osav pearahakütt riskib kõigega, et saada enda haardesse kunagisele palgasõdurile kuuluv väärtuslik maal.

Eetris 27.01 kell 20.00

Basic Bitch

Sõbrannad Anine, Ingrid, Madeleine ja Julie olid 94. aastal Tønsbergi kõige kuumemad tüdrukud. Seda on nad siiani – kõik teised on linnast lahkunud. "Basic Bitch" on uus sari neljast üsna tavalisest neiust, kes oleksid võinud ambitsioonikate kärjäärisihtide ja #lifegoals tuules Oslosse kolida, kuid eelistavad kodukandi rahulikku elu.

Eetris 17.01 kell 20.00

Osiecka

Agnieszka Osiecka oli luuletaja, lavastaja, ajakirjanik ja ja üks silmapaistvamaid poolakaid. Ta kirjutas üle 2000 laulu, sketši ja lavateose. "Murtud värvi poetess", nagu teda nimetas Jan Kott, kirjutas sõnu lauludele, millest said Poola levimuusika aegumatud tipphitid. Vaatajad saavad jälgida tema põnevat elu Poola värvika seltskonnaelu taustal 50ndate keskpaigast kuni 90ndate keskpaigani – varast noorust, aastatepikkust õppimist Łódźi filmikoolis, tööd kuulsates tudengiteatrites, aga ka tema tähelepanuväärse edu ja suure kuulsuse aega.

Eetris 22.01 kell 19.00

Live

Otseülekanded

Cyber Battle of Estonia 2022

Live

Otseülekanne Inspiras 29. oktoobril algusega kell 10.00

Ka sel aastal võtavad 15–24 aastased noored mõõtu suurel küberhäkkimise võistlusel „Cyber Battle of Estonia 2022“. Põnev finaal toimub Tartu Ülikooli spordihoones 29. oktoobril algusega kell 10.00, päeva juhivad Karl-Erik Taukar ja Tambet Tuisk.

Inspira telekanal on kättesaadav kõigile Telia TV klientidele ja kogu sisu on järelvaadatav 14 päeva.

Vaatan Inspirat

Inspira kanali vaatamiseks telli Telia TV

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Tutvun Telia TV-ga