5g

5G AVAB MAAILMA TÄIS UUSI VÕIMALUSI

Esimesena toob 5G sinuni Telia. Nüüd ka Apple’i ja Samsung Galaxy seadmetes.

  • 5G-d saavad kasutada Telia kliendid, kellel on 5G-toega telefon ja kindla mahuga mobiilipakett

  • 5G on juba praegu kättesaadav mitmes Tallinna, Tartu ja Pärnu piirkonnas

  • Peagi on tulemas ka 5G-kiirustega Koduinternet

5G toob sinuni
esimesena Telia

kus 5g

KUS SAAN 5G-D KASUTADA?

5G-leviala laieneb üha suuremate sammudega. Praegu on avatud juba poolsada 5G tugijaama, mis asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viimsis, Rakveres, Saugas, Jüris ja Lool.

MILLISED ON 5G VÕIMALUSED?

5G-maailmas saab kujutlusvõime uue jõu: autod vahetavad omavahel nutikalt infot, arstid viivad distantsilt läbi keerukaid operatsioone ja insenerid juhivad tuhandete kilomeetrite kauguselt hiiglaslikke masinaid. Tulevik on kohal.
Tervisehoid

5G TERVISHOIUS

5G-mobiilsidetehnoloogiaga saab tervishoius nii olemasolevaid lahendusi laiendada kui ka täiesti uusi luua: alates telemeditsiinist ning haigete ja eakate hooldamisest kuni elutähtsate hädaabi- ja ennetusmeetmeteni.

Vaatan lähemalt
Transpordis

5G TRANSPORDIS

Elektribussid ja -autod suhtlevad omavahel ning vahetavad infot eesseisvate takistuste ja ummikute kohta. Kõlab nagu episood ulmelisest põnevussarjast?

Vaatan lähemalt
igapäevaelu

5G IGAPÄEVAELUS

5G-tehnoloogia toob meie kõigi igapäevaellu ridamisi uusi võimalusi: liit- ja virtuaalreaalsus, personaliseeritud tooted ja iseteeninduspoed ning meelelahutus täiesti uute nurkade alt.

Vaatan lähemalt
Ühiskond

5G MÕJU ÜHISKONNALE

5G hõlbustab ja kiirendab paljude valdkondade arengut, mis omakorda elavdab majandust ja riiki tervikuna. Uued transpordilahendused, turvalisem töökeskkond ning parem juurdepääs vajalikele tervishoiu- ja haridusteenustele on vaid mõned näited.

Vaatan lähemalt

Hea teada