Background

Inspira +

Inspira + muutub Telia TV keskkonnas kättesaadavaks alates 1.09.

Telia TV kasutajad saavad senise Tasuta Inspira Filmiriiuli asemel hakata nautima uut sisuteenust Inspira +. Vaata kõiki vanu lemmikuid ning üle 1000 tunni täiesti uut sisu. Valikus on kodu- ja välismaised sarjad, filmid, Inspira originaaltoodang, dokumentaalid, tõsielusaated ja palju muud ning sisu täieneb pidevalt.

Inspira + vaatamiseks on vaja vähemalt Telia TV Mini paketti ja sobiva kiirusega internetiühendust (parimaks kvaliteediks alates 10 Mbit/s). Inspira + sisu leiad TV ekraani menüüs Äpid alt.

Põhiargumendid

  • Kogu sisu eesti keeles

  • Entertainment

    Pidevalt suurenev valik

  • Vaatamist jagub 1000+ tunniks

  • Megaphone

    Ei sisalda reklaami

  • Automaatselt kõigis pakettides olemas

Proovi tasuta
Inspira + sisaldub kõigis Telia TV pakettides. Proovi Telia TV-d 1 kuu tasuta. Pakkumine kehtib ainult uutele TV-teenusega liitujatele. Tutvun tingimustega

Inspira + on automaatselt kõikides Telia TV pakettides sisalduv lisateenus, mis asendab senise Tasuta Inspira Filmiriiuli. Valikus on üle 1000 tunni sisu: hulgaliselt kodu- ja välismaised saateid, sarju, filme, dokumentaale, Inspira omatoodangut, tõsielusaateid ja palju muud.

Populaarsed sarjad ja filmid

Inspira + muutub Telia TV keskkonnas kättesaadavaks alates 1.09

Laula mu laulu

„Laula mu laulu“ uuel hooajal on osalejateks armastatud lauljad ja muusikud Tanja Mihhailova-Saar, Elina Born, Kadri Voorand, Jüri Pootsman, Mihkel Raud, Sven Lõhmus ja hiphopansambli 5Miinust liige Põhja-Korea.

Nädalaks Kernu mõisa kolinud artistide päevi täidavad üksteise lugude harjutamine ja õhtuseks etteasteks valmistumine. Lisaks jõuavad nad ka mõnusalt aega veeta ja läbi lemmiktegevuste üksteist paremini tundma õppida.

Bellingshauseniga Arktikas

Purjelaev Admiral Bellingshausen asub teele Sillamäe sadamast Arktika suunas, et viia Eesti lipp põhjapoolusele nii lähedale kui võimalik. Meeskonnal on hinges ühelt poolt ootusärevus eksootiliste polaaralade ees ning teisalt hirm, kuna eesootavale seiklusele minnakse vastu koroonapandeemia tingimustes.

Langenud naised

„Langenud naised“ on mõjuvõimas draama, mis leiab aset 18. sajandil elust kihavas Londoni suurlinnas. Loo peategelased on kahe konkureeriva lõbumaja omanikud Margaret Wells ja Lydia Quigley. Kui keset saladusi, skandaale ja reetmisi saabub linna juurde värsket verd, muutub naistevaheline vaen veelgi suuremaks.

Assassin’s Creed

Tänu revolutsioonilisele tehnoloogiale, mis avab geneetilisi mälestusi, saab Callum Lynch (Michael Fassbender) kogeda oma esiisa Aguilari seiklusi 15. sajandi Hispaanias. Callum avastab, et ta pärineb iidsest salamõrtsukate salaseltsist ning ta hakkab kasutama minevikus omandatud teadmisi ja oskusi selleks, et võidelda võimsa ja halastamatu templirüütlite organisatsiooniga tänapäeval.

Aloha

Autasustatud sõjalendur (Bradley Cooper) pöördub tagasi Hawaiile, kus leidsid omal ajal aset tema suurimad saavutused. Seal kohtub ta oma endise kallimaga (Rachel McAdams) ning armub juhuslikult oma järelvaatajasse (Emma Stone).

Praktikandid

Billy (Vince Vaughn) ja Nick (Owen Wilson) on kaks kogenud müügimeest, kelle karjäär lasti digitaalse maailma poolt põhja. Püüdes tõestada, et neid on veel vara maha kanda, suudavad nad bluffida end ihaldatud praktikakohale Google’i impeeriumisse koos endast poole nooremate andekate tudengitega.

Sisuteenuse Inspira + kasutamiseks telli Telia TV

Inspira + sisaldub kõigis Telia TV pakettides.

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Vaatan lähemalt