• Eestis ainult Telia TV-s

  • 1300 tundi sarju ja filme

  • Eesti subtiitrid või vene audio

  • Kõik hooajad terviklikult

  • Ei sisalda reklaami


Lenda tuldpurskavate lohedega, ela kaasa millennial-ide eludele New Yorgis või sukeldu inimese ja tehisintellekti kooseksisteerimise maailma. Enam ei jää sa ühestki episoodist ilma.

Lihtsalt ava Telia TV peamenüüst Äpid ning vaata oma lemmiksarju ilma reklaamideta ning kasvõi mitu hooaega järjest.Olen Telia TV klient
Proovi tasuta

HBO

Naudi koos miljonite kasutajatega üle maailma tipptasemel kvaliteediga sarju ja filme, mis on tervete hooaegadena kohe kättesaadavad.

Proovi esimene kuu tasuta!

7 €/kuu

Tellida saad ka otse TV-ekraanilt.

Proovi tasuta

HBO

+ Lisakanalite
pakett

Selle paketiga saad HBO ja lisaks veel üle 40 erineva kanali.
Kui sul on see pakett juba tellitud, siis on sul HBO juba tasuta olemas.

Proovi esimene kuu tasuta!

8 €/kuu

Tellida saad ka otse TV-ekraanilt.


KÕIK TROONI NIMEL!

“Troonide mäng” naaseb 15. aprillil

VAATAN TREILERITHBO sarjad ja filmid

Valikusse kuulub maailmas tuntud ja armastatud sisu, täpsemalt üle 60 ülipõneva sarja ja 100 filmi.

Siin on mõned populaarsed sarjad, mida HBO-ga vaadata saad:

Vaatan kogu valikut


Troonide mäng

Kaugel maal, kus suvi võib olla kümneid aastaid pikk ja talv kesta terve eluea, valitsevad rahutused. Lõunapoolsed elanikud sepitsevad plaane, idast tulevad metslased, põhi on külmunud ja kõige servas on iidne Sein, mis peab kaitsma kogu maailma tumedate jõudude eest… Selle keskmes peavad kaks perekonda ohtlikku võimuvõitlust Westerose Seitsme Kuningriigi valitsemise nimel.

Vaatan lähemalt

video poster alt text

Läänemaailm

Läänemaailm on ambitsioonikas ja kujutlusvõime piire kompav draamasari, mis viib seikluste ja närve kõditava põnevuse otsimise täiesti uuele ja ohtlikule tasemele. Läänemaailm on ulmeline ja fantastiline lõbustuspark, kus võõrustajateks on inimnäolised androidid. Ootamatult hakkavad aga nad kalduma kõrvale neisse programmeeritud koodist, vallandades oma ettearvamatu käitumisega pargis kaose.

Vaatan lähemalt

video poster alt text

Suured väiksed valed

Selles HBO draamasarjas mängivad peaosi Reese Witherspoon, Nicole Kidman ja Shailene Woodley, kes kehastavad gruppi Põhja-Californias elavaid emasid. Nende pealtnäha täiuslikest eludest paljastuvad läbi musta huumori ootamatult koledad sündmused.

Vaatan lähemalt

video poster alt text

Silicon Valley

Silicon Valley on komöödiasari, mis keskendub kaasaegse Ränioru idufirmade ja ettevõtluse pöörasele kultuurile. Seltskond kohmetuid nohikuid üritab toime tulla ootamatult sülle sadanud edu ning Ränioru tõusude ja langustega.

Vaatan lähemalt

video poster alt text


Kõik HBO sarjad ja filmid