Kõned, sõnumid ja internet välismaal


Teenuste hinnad euroopa liidus

Telia kliendid suhtlevad kogu Euroopa Liidus soodsate hindadega. Meil on pakette, mille kasutajad saavad Euroopa Liidus reisides Eesti hinnaga kasutada internetti, helistada ja saata sõnumeid. Vaata Telia iseteenindusest, kas sina oled juba liitunud sellise paketiga.

Kasulikke reisiäppe

Nutiseade on reisil heaks kaaslaseks, sest aitab leida parimad majutuskohad ja kiireima tee sihtkohta. Erinevad rakendused on abiks leidmaks ka põnevid restorane ning palju muud. Telia kliendid saavad kõiki võimalusi kogu Euroopas alati muretult kasutada.

Minu Telia

Jälgi kasutust, osta vajadusel lisamahtu.

Duolingo

Õpi ära sihtriigi tähtsamad viisakusväljendid.

Airbnb

Neile kes eelistavad kodumajutust.

Momondo

Soodne majutus ja lennupiletid.

Rome2Rio

Kuidas liigelda punktist A punkti B lennuki, rongi, bussi, praami või autoga.

Uber

Sõida taksoga sularaha omamata.

TripAdvisor

Sihtkohta külastanud inimeste soovitused.

Like a Local Guide

Leia turistirohkete paikade asemel kohalikud aarded, mille kohta annavad vihjeid kohalikud ise.


Päevapakett

Kasuta ka väljaspool Euroopa Liitu mobiilset internetti mugavalt ja muretult. Nüüd saad paljudes riikides kasutada 100MB internetimahtu kalendripäevas alates hinnaga 7,50 €. Päevapakett aktiveerub automaatselt, kui alustad mobiilse interneti kasutamist ning kehtib 00.00-ni Eesti ajatsooni järgi.

Tutvu tingimustega siin

Riigid, kus maksab Päevapakett vaid 7,50 €

Ameerika Ühendriigid, Andorra, Armeenia, Fääri saared, Gruusia, Montenegro, Puerto Rico, Šveits, Türgi, Ukraina, Valgevene, Venemaa

Riigid, kus maksab Päevapakett vaid 9 €

Aserbaidžaan, Kanada, Hiina, Gröönimaa, Hongkong, Iisrael, Jaapan, Kasahstan, Kosovo, Moldova, Monaco, Serbia, Singapur, Tadžikistan, Tai, Araabia Ühendemiraadid, Austraalia, Egiptus, India, Indoneesia, Lõuna-Korea, Malaisia, Mehhiko, Uus-Meremaa, Sri Lanka, Taiwan, Argentina, Brasiilia, Tšiili, Colombia, Costa Rica, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Nicaragua, Panama, Peruu

Nädalapakett

Kui mobiilset internetti kulub rohkem, vali Nädalapakett, millega saad paljudes riikides kasutada 0,5 kuni 1 GB internetimahtu 7 kalendripäeva jooksul hinnaga alates 25 € eurot. Nädalapaketi tellimiseks sihtriigis viibides saada SMS märksõnaga NADAL koos kolmekohalise välisriigi koodiga numbrile 9560. Nädalapaketi saad ka enne reisi 7 päeva ette tellida. Nädalapaketi aktiveerib mobiilse interneti kasutama hakkamine välismaises võrgus.

Vaata riikide nimekirja koos tellimise märksõnadega siin

Tutvu tingimustega siin

KUUTASULINE INTERNET VÄLISMAAL

Kui viibid välismaal tihti, on nutikas valik Telia Kuutasuline internet välismaal.

Telia Kuutasuline internet välismaal paketiga saab kasutada 6 GB mobiilset internetti Soomes, Rootsis, Norras, Lätis ja ka kõikides teistes Euroopa Liidu riikides 24,95 € eest kuus.

Andmerändluse kuulimiit

Kontrollib, et sinu kuutasu poleks lubatust suurem.

Vaikimisi on kõikidel klientidel kuulimiit 60 €, mida saad soovi korral suurendada või vähendada. Valida saad 30 €, 60 €, 120 €, 240 €, 500 €, 1000 € või piiramatu limiiditaseme. Piiramatu limiiditase tähendab, et mobiilse interneti kasutamisele välismaal ei ole piiranguid seatud. Kuulimiit on kogu maailmas ühesugune.

Kuulimiidi sisse arvestatakse:

  • Euroopa Liidu riikides kogu päevane andmeside kasutamine;
  • päevapaketiga kaetud riikides vaikimisi kehtiva päevapaketi kasutamine;
  • kasutatud interneti maht nendes Euroopa Liidu välistes riikides, kus päevapakett ei kehti.

Kuulimiidi sisse ei arvestata juurde tellitud päevast lisamahtu, nädalapaketti ja kuutasulise interneti kasutatud mahtu.

Näiteks:

  • kui sa oled Soomes ning kasutad ühel päeval 150 MB ja teisel päeval 60 MB, siis kogu kasutus arvestatakse kuulimiidi sisse. Kui kasutad Soomes oma paketi mahtu (näiteks Mobiilse elu interneti mahtu 3 GB), siis seda kasutust kuulimiidi sisse ei arvestata.
  • kui sa oled Ameerika Ühendriikides ning päeva jooksul oled ära kasutanud päevalaes sisalduva 100 MB interneti ning tellid 100 MB juurde, siis esimesed 100 MB arvestatakse kuulimiidi sisse, järgmised 100 MB aga ei arvestada.
  • kui sa oled Austraalias, mis ei ole Euroopa Liidu riik ning kus päevalagi ei kehti ja kasutad internetti, siis seal maksad vastavalt kasutatud andmemahule ning kehtivatele andmerändluse hindadele. Kasutatud andmemaht arvestatakse kuulimiidi sisse.

Tutvu kindlasti enne reisi sihtriigi operaatori andmeside hindadega.

Telia kliendina saad välisriiki jõudes sõlmida SMS-i või Travel äpi teel Reisikindlustuse, mis pakub hea hinna ja kvaliteedi suhtega parimat kaitset ning kehtib kogu maailmas.

Loen lähemalt


Hinnakiri

Tutvu rändlusteenuste hindadega

Vaatan lähemalt

KKK

Korduma kippuvad küsimused rändluse kohta