Ärikliendi kontaktid



Ärikliendi müük ja teenindus

Telefon: 1551
Välismaalt helistades: +372 655 9188
E-R 8:00-17:00
E-R 17:00-21:00 kõned suunatakse infotelefonile 123
L-P (ja riigipühad) 10:00-20:00 teenindatakse infotelefoni 123 üldjärjekorras
E-mail: arikliendid@telia.ee
BRONEERIN AJA ESINDUSSE

Ärikliendi müügi ja teeninduse konsultandid teenindavad peamiselt keskmise ja väikese suurusega ettevõtteid. Lühinumbri 1551 ja meiliaadressi arikliendid@telia.ee vahendusel saavad kliendid infot teenuste ja nende tellimise kohta, teostada muudatusi ja tellida vajalikke IT-kaupu.

Karmen Tali

grupijuht

arikliendid@telia.ee

Argo Ausmees

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Ene Vettik

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Heli Sooäär

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Jelena Kalinaitševa

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Juhan Mespak

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Julia Suvi

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Juulia Jürgens

kvaliteedijuht

juulia.jurgens@telia.ee

Kadri Simisker

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Karmen Tiits

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kati Luik

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kersti Raudsepp

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kristo Tuul

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Martin Altmets

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Reelika Abroi

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Sander Kronberg

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Sander Liibert

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Sirje Saks

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Tiia Paja

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Vitali Nikolajev

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kätlin Loonde

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee


Suurkliendi haldurid

Suurklientide haldurid teenindavad Eesti suurettevõtteid, kontserne ja asutusi. Iga kliendi teenuste haldamise ja uute vajaduste rahuldamiseks loodavate teenuste ja kaupade tarnimisega tegeleb reeglina meeskond, mis koosneb lisaks kliendihaldurile ka assistendist ja tehnilisest personalist.

Rain Nõmmik

grupijuht

rain.nommik@telia.ee

Avo Savisto

suurkliendihaldur

avo.savisto@telia.ee

Katrin Mardim

suurkliendihaldur

katrin.mardim@telia.ee

Mihkel Kaasik

suurkliendihaldur

mihkel.kaasik@telia.ee

Piret Mütt

suurkliendihaldur

piret.mytt@telia.ee

Priit Põllu

suurkliendihaldur

priit.pollu@telia.ee

Minni Nool

suurkliendihaldur

minni.nool@telia.ee

Jekaterina Vedrinskaja

suurkliendihaldur

jekaterina.vedrinskaja@telia.ee

Kertu Seinre

suurkliendihaldur

kertu.seinre@telia.ee


Karin Braun

grupijuht

karin.braun@telia.ee

Erko Sepp

suurkliendihaldur

erko.sepp@telia.ee

Erki Murel

suurkliendihaldur

erki.murel@telia.ee

Henry Tiitus

suurkliendihaldur

henry.tiitus@telia.ee

Jekaterina Visnapuu

ärikliendi haldur

jekaterina.visnapuu@telia.ee

Katrin Tuisk

suurkliendihaldur

katrin.tuisk@telia.ee

Piret Naber

suurkliendihaldur

piret.naber@telia.ee

Raimo Tropp

ärikliendi haldur

raimo.tropp@telia.ee

Janne Palmet

suurkliendihaldur

janne.palmet@telia.ee

Lauri Lindman

suurkliendihaldur

lauri.lindman@telia.ee

Viktoria Okiševa

ärikliendi haldur

viktoria.okiseva@telia.ee

Rail Ageni

ärikliendi haldur

rail.ageni@telia.ee


Erik Roop

grupijuht

arikliendid@telia.ee

Ain Kruusmaa

suurkliendihaldur

ain.kruusmaa@telia.ee

Anneli Kask

suurkliendihaldur

anneli.kask@telia.ee

Eglit Allilender

suurkliendihaldur

eglit.allilender@telia.ee

Hans Partvei

suurkliendihaldur

hans.partvei@telia.ee

Hele Mõttus

suurkliendihaldur

hele.mottus@telia.ee

Irina Knjazeva

suurkliendihaldur

irina.knjazeva@telia.ee

Kristo Saavik

suurkliendihaldur

kristo.saavik@telia.ee

Peeter Turnau

suurkliendihaldur

peeter.turnau@telia.ee


Kliendilahenduste müügijuhid

Kliendilahenduste müügijuhid on tipptasemel tehnoloogiaeksperdid, kes panevad klientidele nende ärilisest vajadusest lähtuvalt kokku hetkel parima võimaliku lahenduse.

IT-teenuste müük

Toomas Põllupüü

grupijuht

toomas.pollupyy@telia.ee

Kadri Koit

kliendilahenduste müügijuht

kadri.koit@telia.ee

Kent Nielsen

kliendilahenduste müügijuht

kent.nielsen@telia.ee

Madis Nuut

kliendilahenduste müügijuht

madis.nuut@telia.ee

Nils-Erik Vallikivi

kliendilahenduste müügijuht

nils-erik.vallikivi@telia.ee

Rivo Roosileht

kliendilahenduste müügijuht

rivo.roosileht@telia.ee

Heikko Kallaste

kliendilahenduste müügijuht

heikko.kallaste@telia.ee

Tanel Kuuda

kliendilahenduste müügijuht

tanel.kuuda@telia.ee


Telekommunikatsiooniteenuste müük

Tarmo Tamme

grupijuht

tarmo.tamme@telia.ee

Aivar Mätas

kliendilahenduste müügijuht

aivar.matas@telia.ee

Andrei Mitjunov

kliendilahenduste müügijuht

andrei.mitjunov@telia.ee

Illimar Kivi

kliendilahenduste müügijuht

illimar.kivi@telia.ee

Kadri Mikiver-Perendi

kliendilahenduste müügijuht

kadri.mikiver-perendi@telia.ee

Rain Aasmäe

kliendilahenduste müügijuht

rain.aasmae@telia.ee

Urmas Kaldma

kliendilahenduste müügijuht

urmas.kaldma@telia.ee


Ärimajade haldurid

Ärimajade haldurid vastutavad Telia teenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi eest ärimajades, kaubanduskeskustes ja tehnoparkides.

Ilona Värv

ärimaja haldur

ilona.varv@telia.ee

Gerli Jõhvik

ärimaja haldur

gerli.johvik@telia.ee