Ärikliendi kontaktid


Ärikliendi müük ja teenindus

Telefon: 1551
E-mail: arikliendid@telia.ee

Ärikliendi müügi ja teeninduse konsultandid teenindavad peamiselt keskmise ja väikese suurusega ettevõtteid. Lühinumbri 1551 ja meiliaadressi arikliendid@telia.ee vahendusel saavad kliendid infot teenuste ja nende tellimise kohta, teostada muudatusi ja tellida vajalikke IT-kaupu.

Marju Allaste

osakonna juht

arikliendid@telia.ee

Argo Ausmees

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Ene Vettik

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Heli Sooäär

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Jekaterina Visnapuu

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Julia Suvi

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Juulia Jürgens

kvaliteedijuht

juulia.jurgens@telia.ee

Kadri Koit

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kadri Simisker

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Karmen Tiits

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kati Jaanus

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kersti Raudsepp

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Kristo Tuul

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Maksim Stepanjuk

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Marica Kupri

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Martin Altmets

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Rail Ageni

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Reelika Abroi

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Sander Liibert

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Sander Vaino

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Sirje Saks

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Tiia Paja

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Tõnis Pertel

ärikliendi konsultant

arikliendid@telia.ee

Suurkliendi haldurid

Suurklientide haldurid teenindavad Eesti suurettevõtteid, kontserne ja asutusi. Iga kliendi teenuste haldamise ja uute vajaduste rahuldamiseks loodavate teenuste ja kaupade tarnimisega tegeleb reeglina meeskond, mis koosneb lisaks kliendihaldurile ka assistendist ja tehnilisest personalist.

Rain Nõmmik

grupijuht

rain.nommik@telia.ee

Aljona Lumi

suurkliendihaldur

aljona.lumi@telia.ee

Avo Savisto

suurkliendihaldur

avo.savisto@telia.ee

Katrin Mardim

suurkliendihaldur

katrin.mardim@telia.ee

Mihkel Kaasik

suurkliendihaldur

mihkel.kaasik@telia.ee

Piret Mütt

suurkliendihaldur

piret.mytt@telia.ee

Priit Põllu

suurkliendihaldur

priit.pollu@telia.ee

Siiri Tamm

suurkliendihaldur

siiri.tamm@telia.ee


Mart Sepp

grupijuht

mart.sepp@telia.ee

Enrico Lints

suurkliendihaldur

enrico.lints@telia.ee

Erko Sepp

suurkliendihaldur

erko.sepp@telia.ee

Erki Murel

suurkliendihaldur

erki.murel@telia.ee

Henry Tiitus

suurkliendihaldur

henry.tiitus@telia.ee

Janika Lillestik

ärikliendi haldur

janika.lillestik@telia.ee

Katrin Tuisk

suurkliendihaldur

katrin.tuisk@telia.ee

Raimo Tropp

ärikliendi haldur

raimo.tropp@telia.ee

Janne Palmet

ärikliendi haldur

janne.palmet@telia.ee

Lauri Lindman

suurkliendihaldur

lauri.lindman@telia.ee

Viktoria Okiševa

ärikliendi haldur

viktoria.okiseva@telia.ee


Erik Roop

grupijuht

arikliendid@telia.ee

Ain Kruusmaa

suurkliendihaldur

ain.kruusmaa@telia.ee

Eglit Allilender

suurkliendihaldur

eglit.allilender@telia.ee

Hans Partvei

suurkliendihaldur

hans.partvei@telia.ee

Irina Knjazeva

suurkliendihaldur

irina.knjazeva@telia.ee

Kristo Saavik

suurkliendihaldur

kristo.saavik@telia.ee

Peeter Turnau

suurkliendihaldur

peeter.turnau@telia.ee

Rauno Lindeberg

suurkliendihaldur

rauno.lindeberg@telia.ee


Andreas Tammik

grupijuht

andreas.tammik@telia.ee

Kadi Hõbenik

suurkliendihaldur

kadi.hobenik@telia.ee

Madis Vaidlo

suurkliendihaldur

madis.vaidlo@telia.ee

Mikk Saaretalu

suurkliendihaldur

mikk.saaretalu@telia.ee

Minni Nool

suurkliendihaldur

minni.nool@telia.ee

Triin Porroson

suurkliendihaldur

triin.porroson@telia.ee

Kliendilahenduste müügijuhid

Kliendilahenduste müügijuhid on tipptasemel tehnoloogiaeksperdid, kes panevad klientidele nende ärilisest vajadusest lähtuvalt kokku hetkel parima võimaliku lahenduse.

IT-teenuste müük

Toomas Põllupüü

grupijuht

toomas.pollupyy@telia.ee

Jana Mälk

kliendilahenduste müügijuht

jana.malk@telia.ee

Kent Nielsen

kliendilahenduste müügijuht

kent.nielsen@telia.ee

Madis Nuut

kliendilahenduste müügijuht

madis.nuut@telia.ee

Nils-Erik Vallikivi

kliendilahenduste müügijuht

nils-erik.vallikivi@telia.ee

Rivo Roosileht

kliendilahenduste müügijuht

rivo.roosileht@telia.ee

Simo Veinstein

kliendilahenduste müügijuht

simo.veinstein@telia.ee

Tanel Kuuda

kliendilahenduste müügijuht

tanel.kuuda@telia.ee


Telekommunikatsiooniteenuste müük

Tarmo Tamme

grupijuht

tarmo.tamme@telia.ee

Aivar Mätas

kliendilahenduste müügijuht

aivar.matas@telia.ee

Andrei Mitjunov

kliendilahenduste müügijuht

andrei.mitjunov@telia.ee

Illimar Kivi

kliendilahenduste müügijuht

illimar.kivi@telia.ee

Kadri Mikiver-Perendi

kliendilahenduste müügijuht

kadri.mikiver-perendi@telia.ee

Rain Aasmäe

kliendilahenduste müügijuht

rain.aasmae@telia.ee

Urmas Kaldma

kliendilahenduste müügijuht

urmas.kaldma@telia.ee

Ärimajade haldurid

Ärimajade haldurid vastutavad Telia teenuste kättesaadavuse ja kvaliteedi eest ärimajades, kaubanduskeskustes ja tehnoparkides.

Ilona Värv

ärimaja haldur

ilona.varv@telia.ee

Gerli Jõhvik

ärimaja haldur

gerli.johvik@telia.ee