TV LISATEENUSED

Lisakanalid, FOXplay, Salvestamine, Lastenurk ja Videolaenutus – TV lisateenused aitavad sul igapäevasele telerivaatamisele vunki juurde keerata. Lisateenuseid saad kasutada, kui sul on tellitud TV pakett.


Lisakanalid

Vali erinevate teemade populaarseimate kanalite seast oma lemmikud või terve kanalite pakett. Lisakanalite seast leiab midagi igale maitsele.

Vaatan lähemalt

Videolaenutus

Videolaenutusest leiad sadade filmide seast kindlasti oma maitsele ja meeleolule vastava linateose, mida 48 h jooksul kasvõi mitu korda vaadata.

Vaatan lähemalt

FOXPLAY SARJADE VAATAMISE KESKKOND

Lemmiksarja kauaoodatud uus osa jäi nägemata? FOXplay annab sulle teleri vaatamisel rohkem vabadust, lubades FOX ja FOX Life kanalite kvaliteetsarju mugavalt järele vaadata nii episoodi kui hooaja kaupa. Reklaamivabalt, järjest ja kas või piiramatu arv kordi. Pidevalt uute lemmikutega täienev sarjade vaatamise keskkond sisaldub Telia TV ja MINU.TV kodus põhipaketis lisatasuta.

Vaatan lähemalt

Card image alt text

Järelvaatamine

Vaata viimase kahe nädala saateid, filme ja sarju sulle sobival ajal ja nii palju kui jaksad.

Vaatan lähemalt
Card image alt text

Lastenurk

Lastenurka on lihtne kasutada ning su laps saab vägivallavabasid lastesaateid, sarju, multikaid ja filme vaadates kohtuda nii uute kui vanade lemmikkangelastega.

Vaatan lähemalt