Background

Inspira +

Telia TV kasutajad saavad senise Tasuta Inspira Filmiriiuli asemel hakata nautima uut sisuteenust Inspira +. Vaata kõiki vanu lemmikuid ning üle 1000 tunni täiesti uut sisu. Valikus on kodu- ja välismaised sarjad, filmid, Inspira originaaltoodang, dokumentaalid, tõsielusaated ja palju muud ning sisu täieneb pidevalt.

Inspira + vaatamiseks on vaja vähemalt Telia TV Mini paketti ja sobiva kiirusega internetiühendust (parimaks kvaliteediks alates 10 Mbit/s). Inspira + sisu leiad TV ekraani menüüs Äpid alt.

Põhiargumendid

  • Kogu sisu eesti keeles

  • Entertainment

    Pidevalt suurenev valik

  • Vaatamist jagub 1000+ tunniks

  • Megaphone

    Ei sisalda reklaami

  • Automaatselt kõigis pakettides olemas

Inspira + on kõigis Telia TV pakettides automaatselt sisalduv lisateenus. Telia TV kliendina saad lisatasuta vaadata üle 1000 tunni sisu: hulgaliselt kodu- ja välismaised saateid, sarju, filme, dokumentaale, Inspira omatoodangut, tõsielusaateid ja palju muud. Inspira + sisu leiad TV ekraani menüüs Äpid alt.

Populaarsed sarjad ja filmid

MasterChef Eesti

Maailma suurima ja tuntuima kokandussaate „MasterChef“ värskelt valminud kodumaise versiooni ehk „MasterChef Eesti“ esimene hooaeg saab avapaugu 8. oktoobril Inspira kanalis. 12-osalises saates võtavad omavahel mõõtu 12 Eesti hobikokka ning võitja saab auhinnaks 10 000 € ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli.

Uncharted: kaardilt kadunud

„Uncharted: kaardilt kadunud” põhineb kõigi aegade ühel populaarseimal ja tunnustatuimal videomänguseerial "Uncharted". Kogenud aardekütt Victor “Sully” Sullivan (Mark Wahlberg) värbab endale appi nutika varga Nathan Drake´i (Tom Holland), et otsida 500 aastat tagasi kaduma läinud Fernão de Magalhãesi aaret. See, mis algab röövretkena, muutub närvesöövaks seikluseks, mis viib mehed paljudesse paikadesse.

Venom: Carnage alustab

Oscarile kandideerinud näitleja Tom Hardy kehastab taas kinolinal Marveli vägevaimat ja keerukaimat tegelast, tapvat kaitsjat Venomit. Aastad on möödunud ja Eddie Brockil on jätkuvalt raske oma uue eluga koos Venomiga kohaneda. Järgmist suurt lugu otsides saab ajakirjanik Eddie eksklusiivse intervjuu süüdimõistetud mõrvari ja surmamõistetud vangi Cletus Kasadyga, kes avastab Eddie saladuse.

Peeter Pikk-kõrv: jänes jooksus

Armastusväärne võrukael Peeter Pikk-kõrv jõuab järjefilmis taas kinolinale. Bea, Thomas ja jänesed on ajutise perekonna moodustanud, kuid vaatamata pingutustele ei suuda Peeter üleannetu jänku mainest vabaneda. Aiast välja sattudes leiab Peeter end maailmast, kus tema ulakusi hinnatakse. Kui aga pere teda otsima asudes kõigega riskib, peab Peeter selgusele jõudma, milline jänku ta olla tahab.

Ämblikmees: pole koduteed

Esmakordselt Ämblikmehe kinoajaloos paljastatakse me sõbraliku kangelase isik. Superkangelase kohustused tekitavad Peteri tavaelus probleeme ning seavad ta lähedased ohtu. Kui ta palub Dr Strange’il kõik tagasi saladuseks muuta, rebib loits maailma augu ja päästab valla vägevaimad pahalased, kellega Ämblikmees eri universumites võidelnud on. Peteril seisab ees suurim väljakutse, mis ei muuda igaveseks ainult tema tulevikku, vaid kogu multiversumi oma.

Angry Birds: Kurjad linnud. Film

Filmi sündmustik leiab aset saarel, mida asustavad ainult rõõmsad lennuvõimetud linnud – või peaaegu ainult. Selles paradiisis on tujukas Red (Märt Avandi), nobe Tarmo (Ott Sepp) ja püsimatu Pomm (Marko Matvere) alati olnud autsaiderid. Aga kui saarele ilmuvad salapärased rohelised sead, peavad need kolm väljatõugatut välja uurima, mis sigadel plaanis on.

Kõik Inspira + sarjad ja filmid

Lähen vaatama

Sisuteenuse Inspira + kasutamiseks telli Telia TV

Inspira + sisaldub kõigis Telia TV pakettides.

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Vaatan lähemalt