Inspira +

Kõik Telia TV kasutajad saavad nautida sisuteenust Inspira +. Vaata kõiki vanu lemmikuid ning üle 2000 tunni täiesti uut sisu. Valikus on kodu- ja välismaised sarjad, filmid, Inspira omatoodang, dokumentaalid, tõsielusaated ja palju muud ning sisu täieneb pidevalt.

Põhiargumendid

  • Kogu sisu eesti keeles

  • Entertainment

    Pidevalt suurenev valik

  • Vaatamist jagub 1000+ tunniks

  • Megaphone

    Ei sisalda reklaami

  • Automaatselt kõigis pakettides olemas

Inspira + on kõigis Telia TV pakettides automaatselt sisalduv lisateenus. Telia TV kliendina saad lisatasuta vaadata üle 2000 tunni sisu: hulgaliselt kodu- ja välismaised saateid, sarju, filme, dokumentaale, Inspira omatoodangut, tõsielusaateid ja palju muud. Inspira + sisu leiad TV ekraani menüüs Äpid alt.

Populaarsed sarjad ja filmid

Armu uuesti

Mis saaks, kui juhuslik telefonisõnum viiks su kokku sinu eluarmastusega? Selles romantilises komöödias saadab Mira Ray (Priyanka Chopra Jonas), kes üritab toime tulla oma kihlatu kaotusega, terve seeria romantilisi sõnumeid kihlatu vanale telefoninumbrile, teadmata, et see number kuulub nüüd ajakirjanik Rob Burnsi (Sam Heughan) uuele töötelefonile. Rob võlutud nende kaunite pihtimuste siirusest. Kui Rob megastaar Celine Dionist lugu kirjutama hakkab, otsustab ta diivalt abi paluda, et Mira üles leida… ja ta süda võita.

Vaatan filmi

Muumiad

Lõbus animeeritud seiklusfilm kolmest Egiptuse muumiast, kes elavad salajases maa-aluses linnas, mis on peidetud iidse Egiptuse maapõue. Muumiate triosse kuulub printsess, endine võidusõidukangelane ja tema noorem vend oma krokodillibeebist lemmikloomaga. Mitmete erinevate sündmuste jada viib muumiad tänapäeva Londonisse, kus nad asuvad pöörasele ja lõbusale teekonnale. Nende siht on leida üles kunagi kuninglikule perele kuulunud iidne sõrmus, mille auahne arheoloog lord Carnaby varastas.

Vaatan filmi

Kadunud

Filmi „Otsing“ tegijate uus müsteerium paneb mõtlema, kui hästi oma lähedasi inimesi tunned. Kui June’i (Storm Reid) ema (Nia Long) uue poiss-sõbraga Colombias puhkusereisil olles kaduma läheb, on June’il raske oma küsimustele vastuseid saada. Tuhandete kilomeetrite kaugusel Los Angeleses peab June tänapäevast tehnoloogiat loominguliselt ära kasutama, et leida ema üles enne, kui on liiga hilja. Mida kaugemale ta uurimisega jõuab, seda rohkem küsimusi pinnale kerkib. Saladusi lahti harutades mõistab June, et ei tundnudki päriselt oma ema.

Vaatan filmi

Kõik kõikjal ja korraga

Maailma saatus on kaalul. Ja mitte ühe maailma, vaid sadade ja tuhandete erinevate paralleeluniversiumite saatus. Suur kurjus on pääsenud lahti ning otsib kõikidest maailmadest taga seda ühte ja ainsat Evelyni, kes oleks suuteline takistama tema õelaid plaane. Selle maailma Evelyn on aga pisikese pesumaja omanik, kes küll teab, et tal seisab ees tähtis päev, kuid arvab, et see peitub kohtumises kurja maksuametnikuga. Just sel hetkel teatab tema mees, et ei olegi tema mees, vaid pärit paralleelmaailmast, ning usub, et just Evelyn on see, kes peab nüüd ja kohe maailma päästma. Film võitis 2023. a Oscarite galal 7 kuldmehikest: parim film, parim naispeaosa (Michelle Yeoh), parim lavastaja (Dan Kwan ja Daniel Scheinert), parim montaaž, parim originaalstsenaarium, parim naiskõrvalosa (Jamie Lee Curtis), parim meeskõrvalosa (Ke Huy Quan).

Vaatan filmi

Düün

Müütiline ja emotsionaalne kangelaseks kujunemise lugu. Paul Atreides on nutikas ja andekas noormees, keda ootab talle endale hoomamatu vägev saatus. Oma pere ja rahva tuleviku tagamiseks tuleb tal universumi kõige ohtlikumale planeedile rännata. Kui kurjad jõud asuvad võitlema planeedil asuva hinnalisima ressursi – inimkonna suurimat potentsiaali valla päästva aine ¬– varu pärast, jäävad ellu vaid need, kes suudavad oma hirmudest jagu saada.

Vaatan filmi

Sisu

Soome sõjadraama. Teise maailmasõja lõpus ristub üksildase kullaotsija Aatami tee Põhja-Soomes natsidega. Mees tahab liikuda lähimasse linna, kus oma hinnaline varandus maha müüa. Teda jälitavad natsid, kelle jaoks on Aatami kuld ainus võimalus Soomest põgenemiseks ja seega ellujäämiseks. Ülbed rüüstajad ei kujuta ettegi, et nad on silmitsi ühest mehest koosneva surmasalgaga, kes teeb oma varanduse päästmiseks enneolematuid pingutusi – ja see võib tähendada iga viimasegi vastase õnnetut lõppu. Filmi lavastas Jalmari Helander („Kaotatud kaup ehk jaht jõuluvanadele“).

Vaatan filmi

Kõik Inspira + sarjad ja filmid

Lähen vaatama

Sisuteenuse Inspira + kasutamiseks telli Telia TV

Inspira + sisaldub kõigis Telia TV pakettides.

Telia TV-d saad mugavalt nautida nii telerist, nutitelefonist, arvutist kui ka tahvlist.

Vaatan lähemalt