MOBIIL-ID

Mobiil-ID on digitaalne isikutunnistus sinu nutitelefonis, mis võimaldab sul siseneda e-keskkondadesse, teha makseid, sõlmida lepinguid, anda digitaalallkirja ja hääletada valimistel.

  • Soodne
    Riigilõivu maksame sinu eest ning uue SIM-kaardi saad meilt tasuta.
  • Lihtne ja mugav
    Sul ei ole vaja kaardilugejat ega lisatarkvara.
  • Unikaalne
    Ainus lahendus, millega saad teha e-toiminguid nutitelefonis ja tahvelarvutis ja nii Eestis kui välismaal.

MOBIIL-ID

TELLIMINE JA HINNAD

Mobiil-ID on riikliku garantiiga digitaalne isikutunnistus, mille sertifikaate väljastab Politsei- ja Piirivalveamet.

Mobiil-ID kuutasu on 1 €.

Mobiil-ID kasutamisel Eestis ei lisandu tehinguid tehes lisatasusid. Välismaal mobiil-ID kasutamisel lisandub iga tehingu kohta 1-2 SMS saatmise hind vastavalt rändlusteenuste hinnakirjale, mille leiad siit: Hinnakiri

Pakettides, millele kehtib Euroopa Liidu riikides koduvõrgu hinnastus, on lisaks Eestile ka teistes Euroopa Liidu riikides mobiil-ID jaoks tarbitud SMS-d tasuta.

Lepingu mobiil-ID teenuse kasutamiseks saad sõlmida Telia esindustes eelisjärjekorras. Esinduse mugavamaks külastamiseks broneeri endale aeg. Isikut tõendava dokumendina võta kaasa oma ID-kaart, digi-ID korral Eesti Vabariigi pass.

Broneerin aja
Loen lähemalt

SERTIFIKAATIDE TAOTLEMINE

Pärast mobiil-ID lepingu sõlmimist saad uue SIM-kaardi, aseta see mobiiltelefoni ning seejärel taotle mobiil-ID sertifikaadid, selleks vajad ID-kaarti ja selle PIN 1 koodi.

Loen lähemalt

ABI JA KKK

Kasutusjuhised ja vastused korduma kippuvatele küsimustele seoses mobiil-ID kasutamisega.

Loen lähemalt

PROOVI KA TEISI LISATEENUSEID


Telia Leheriiul

Telia Leheriiul

Eesti kõik suurimad digilehed ja -ajakirjad mugavalt lugemiseks nutiseadmes. Loe ise ning jaga ligipääsu veel viie sõbra või pereliikmega.

Loen lähemalt

Reisiklindlustus

Reisikindlustus

Nutikas reisikindlustus annab sulle ja sinu pereliikmetele reisides pideva kaitse. Kindlustus aktiveerub automaatselt reisile minnes ning peatub tagasi Eestisse saabudes.

Loen lähemalt

Telia Seadmekindlustus

Telia Seadmekindlustus

Kaitse oma telefoni, tahvel- ja sülearvutit ootamatuste eest. Seadmekindlustus hoiab nii varguse, purunemise ja isegi kaotuse korral.

Loen lähemalt

Telia Safe

Telia Safe

Koostöös F-Secure’iga valminud Telia SAFE on rohkem kui vaid viirusetõrje, kaitstes peale arvuti ka kõiki sinu mobiilseid nutiseadmeid.

Loen lähemalt