Background

Ülikiire internet sinu koju

Võrguettevõtted hakkavad rajama uusi valguskaabliühendusi, tuues ülikiire internetiga liitumise võimaluse tuhandetesse kodudesse.

Kui sinu kodu jääb loodava võrgu piirkonda, saame selle valmimisel pakkuda olemasolevast veelgi kiiremat internetti kiirusega kuni 1 Gbit/s.

Kuidas kiire internet sinuni jõuab?

 1. Oota teavitust

  1
  Kui Telia koostööpartner on sinu piirkonda valguskaablivõrgu välja ehitanud, annab ta sellest sulle kohe teada. Pärast teavituse saamist on sul liitumisavalduse esitamiseks aega 3 kuud.
 2. Sõlmi liitumisleping

  2
  Peale seda, kui allkirjastad partneriga liitumislepingu, kinnitatakse sinu aadressile ehitusprojekt. Liitumisega kaasnevad tasud lepid kokku partneriga.
 3. Vali teenusepakkuja

  3
  Pärast ehitusprojekti kinnitamist saad valida endale internetiteenuse pakkuja. Kui sinu aadressil on juba Telia valguskaabli võimekus, siis partneri võrgule Telia teenuseid valida ei saa.
 4. Naudi tulevikuvõrku

  4

  Kui kiire interneti võrk on sinu aadressile valmis, võid internetikaabli ise tuppa tuua või tellida selle töö Telialt või mõnelt muult ettevõttelt. Kontrolli, et su ruuter sobib uue ühendusega ja naudi Telia kiiret tulevikuvõrku.

  Koostööpartnerite info

Avaldan soovi