Mobiilne internet arvutis

Selleks, et kvaliteetne internet oleks sinu arvutis ka siis, kui sa ei viibi kodus või kontoris, vali mobiilse interneti pakett.

 • Piiramatu alla- ja üleslaadimise kiirusega 3G ja 4G internet.
 • Üks internetimaht Baltimaades ja Skandinaavias Eesti hinnaga.
Liitun teenusega

Vali endale sobiv pakett

Hinnad sisaldavad käibemaksu


KOOS SEADMEGA SOODSAMALT

Kui ostad uue süle- või tahvelarvuti, soovitame kohe juurde valida ka mobiilse interneti teenuse. Nii on kvaliteetne internet alati sinuga kaasas ning seda soodsamalt, kui eraldi liitudes.

Kui ostad uue süle-või tahvelarvuti ning valid juurde ka mobiilse interneti arvutile, on kuutasu soodsam, kui teenust ja seadet eraldi ostes.
Logi sisse iseteenindusse ning vaata kui palju sinu valitud seade koos vastava internetimahuga maksab.

Iseteenindusse saad logida siin

TINGIMUSED JA HINNAD

Tutvu teenuse tingimuste ja hindadega. Kui sul tekib küsimusi võta meiega ühendust ning leiame koos just sulle sobivaima lahenduse.

Interneti mahtude hinnad

Kõikides pakettides on maksimaalne alla- ja üleslaadimise kiirus, mis võimaldab 3G ja 4G võrgus kasutada internetti 4G seadmega kuni 300 Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles ning 3G seadmega kuni 21,6 Mbit/s alla ja 5,7 Mbit/s üles.

Andmemaht 30GB 60GB 100GB
Kuutasu 17,49 € 24,49 € 35,49 €

Erinevate internetitegevuste andmemahud

 • 30 GB mahu eest saad näiteks kas vaadata Youtube’is u 30 tundi tavakvaliteediga või 10 tundi HD-videosid, kuulata internetis u 300 tundi muusikat või mängida u 60 tundi online-mänge.
 • 60 GB mahu eest saad näiteks kas vaadata Youtube’is u 60 tundi tavakvaliteediga või 20 tundi HD-videosid, kuulata internetis u 600 tundi muusikat või mängida u 120 tundi online-mänge.
 • 100 GB mahu eest saad näiteks kas vaadata Youtube’is u 100 tundi tavakvaliteediga või 33 tundi HD-videosid, kuulata internetist u 1000 tundi muusikat või mängida u 200 tundi online-mänge.

Tingimused

 • Internetiseadmetel on avatud vaid internetiteenus.
 • Andmeside mahuühikud: 1 MB=1 024 kB; 1 GB=1 048 576 kB.
 • Paketis sisalduv internetimaht on kasutamiseks Eestis. Alates 26.10.2015 paketiga liitujad saavad paketis sisalduvat internetimahtu kasutada ka teistes Baltimaades (Läti, Leedu) ja Skandinaavias (Soome, Rootsi, Taani, Norra). Muudes riikides andmeside kasutamisel rakenduvad vastavad rändlusteenuse ja/või Hinnakirja tasumäärad ning tingimused.
 • Interneti maht, mida saab tarbida teistes Baltimaades ja Skandinaaviariikides, on mõeldud tavapäraseks rändlusteenuse kasutamiseks reisimise käigus. Kui Baltimaades ja Skandinaaviariikides soovitakse kasutada rohkem kui 50% paketi kuutasus sisalduvast interneti mahust, on võimalik selle täitumisel tellida Interneti lisamaht, mis võimaldab nimetatud riikides mobiilse interneti kasutuse jätkamist vastavalt Internet arvutis (koduvõrgu) hinnastamistingimustele või kasutada seal MB põhist hinnastust vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale.
 • Paketi kuutasus sisalduva internetimahu täitudes Interneti kasutamine piiratakse. Kasutamise jätkamiseks tuleb tellida suurem Internet arvutis pakett või lisateenus Interneti lisamaht.
 • Paketiga liitumise kuul arvestatakse kuutasu päevapõhiselt, liitumislepingu lõpetamisel tuleb arvelduskuu eest tasuda kuutasu täies mahus. Paketi vahetamisel odavama vastu rakendatakse jooksval kuul tellitud kallima paketi kuutasu.
 • Kuutasu eest võimaldatavat, aga kasutamata jäänud mahtu ei saa üle kanda järgmisesse kuusse.