Droon

M2M Euroopa

M2M teenus on sulle mõeldud, kui otsid SIM-kaarti ja võrguühendust kaamerale, tõkkepuule, terminalile või muule seadmele, mis vajab andmevahetust masinate vahel.

Põhiargumendid

 • Telia kvaliteetsete 2G, 4G, NB-IoT ja LTE-M võrkude tugi

 • Paindlik hinnastus ja kulude kontroll

 • Andmemaht kasutatav Eestis ja Euroopa Liidus

 • M2M numbrid ei saa seadme tööd häirivaid reklaame

M2M Euroopa paketi võimalused

 • Baaspakett

  Pakett sisaldab füüsilist SIM-kaarti koos 15 MB andmemahuga. Vastavalt seadme vajadustele saad lisada internetimahtu või sõnumite lisapaketi. Paketitasu ei sisalda paigaldust või seadistust, mida konkreetne seade toimimiseks vajada võib!

 • Internet

  Lisapaketid on saadaval andmemahtudega 30 MB, 50 MB, 100 MB ja 300 MB. Sobiva internetimahu saad lisada iseteeninduses teenusega liitudes ning saad seda hiljem iseteeninduses mugavalt jälgida ja muuta.

 • Kõned ja sõnumid

  Vaikesätetes on kõneside kanal kinni, aga sissetulevad kõned on võimalik aktiveerida klienditeeninduse abiga helistades 123. Klienditeeninduse abiga on võimalik osta ka sõnumite lisapakett, mis on saadaval 30, 50 või 100 SMSi kaupa. Kui paketis sisalduv sõnumite maht ületatakse, käib arvestus kuu lõpuni vastavalt saadetud sõnumite arvule hinnakirja alusel.

 • Lisateenused

  Lisaks võid aktiveerida teenuse m-Link, mis on mõeldud erinevate läbipääsusüsteemide mugavamaks avamiseks. Kulude kontrolliks võid seadistada Saldopiirangu.

Kuidas liituda?

 1. Liitu iseteeninduses

  Pärast iseteenindusse sisse logimist vali sobiv internetimaht, number, SIM-kaardi tüüp ja tarne ning kinnita tellimus.
 2. Seadistamine

  Kui oled eSIMi või füüsilise SIM-kaardi kätte saanud ja seadmes aktiveerinud, võib sinu seade õigesti toimima hakkamiseks vajada seadistamist. Seadme korrektse aktiveerimise osas soovitame konsulteerida seadme edasimüüja või valdkonna teenusepakkujaga.
 3. Kasutamine

  Oma M2M numbri internetikasutust saad jälgida ja muuta Telia iseteeninduses. Lisaks võid seadme jälgimiseks ning kasutamiseks vajada väliseid rakendusi või halduskeskkondi.

Hea teada

KKK

Hinnakiri

Tingimused