ERA ARVE

Era arve on selleks, et saaksid kõiki mobiiltelefoniga seotud teenuseid alati kasutada. Teenus on mõeldud näiteks neile, kelle mobiiliarvet maksab ettevõte, kuid ei ole lubatud töönumbriga parkimine või jääb määratud internetimahust puudu.

Selleks, et kõiki mugavusi kasutada, ei pea sa omama teist telefoninumbrit, vaid saad tellida eraldi arve, mille saadame sulle, kui eraisikule. Era arve vormistamine on tasuta ja teenusel puudub kuutasu.


Tellin era arve

ERA ARVE VÕIMALDAB TÖÖANDJA NUMBRI KASUTAJAL:

  • tellida kuutasulist internetti või interneti lisamahtu
  • kasutada maksed mobiiliga teenuseid, millega saad tutvuda siin
  • laadida kõnekaarti
  • Mobiil-ID vormistamist ettevõtte numbrile

HEA TEADA

Kui oled Era Arvega kuutasulise interneti kasutaja ning soovid kasutada internetti välismaal, lisatakse andmerändluse tasu sinu Era Arvele (hinda arvestatakse vastavalt rändlusteenuste hinnakirjale).

Kui sinu põhinumber, mis on ettevõte arvel, on Mobiilse Elu kõnepaketis, kasutad Era Arvele valitud kuutasulist internetti koduvõrgu hinnaga vastavalt Mobiilse Elu paketi tingimustele.

Kui ettevõtte nimel olev telefoninumber suletakse, kaotab kehtivuse ka era arve.

Kui vormistad endale kuu keskel era arvele internetipaketi, mis oli varem ettevõtte arvel, maksab käimasoleva kuu eest täistasu ettevõte ja sina era arve kasutajana maksad interneti eest päeva põhiselt. Kui internetipaketi vormistamine toimub teistpidi, ehk era arvel oleva interneti eest hakkab tasuma ettevõte, tasuvad käimasoleva kuu eest mõlemad täistasu.


Tutvun tingimustega