Background

Meie lugu

Meie missioon on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks.

Meid innustab võimalus muuta tehnoloogia abil inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks.

Meil on tehnoloogiline kompetents, klienditundmine ja investeerimisvõimekus, et viia ellu visioon uue põlvkonna telkost.

Loen lähemalt

Meie tavad

Meie eesmärk on käituda äritegevuses vastutustundlikult. Siit leiad olulisemad juhised, mis on heaks kiidetud meie omanikfirma poolt ja mida meie ettevõte omalt poolt järgib.

Vastutustundliku ettevõtluse indeks kuldtase 2022
Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) väljastas Telia Eestile kõrgeima ehk kuldtaseme kvaliteedimärgise, mis on tunnustus ausa, teadliku ja keskkonda säästva tegevuse eest. Kvaliteedimärgis omistatakse Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks ettevõtte jätkusuutlikku arengut ja panustavad strateegiliselt sotsiaalse- ja looduskeskkonna arengusse.

Hea teada

Telia Eesti AS

Ainuaktsionär Telia Company AB


Registrikood 10234957
KMKR nr: EE100070008
Mustamäe tee 3, 15033 Tallinn
info@telia.ee

Telia Eesti juhtkond

Holger Haljand
Juhatuse esimees
holger.haljand@telia.ee

Kristjan Kukk
Ärikliendi üksuse direktor (kohusetäitja)
kristjan.kukk@telia.ee

Ingrid Viinapuu
Personaliüksuse direktor
ingrid.viinapuu@telia.ee

Elis Pikmets
Finantsdirektor
elis.pikmets@telia.ee

Teet Tiisvelt
Transformatsiooni ja Analüüsi üksuse direktor
teet.tiisvelt@telia.ee

Kristjan Viilmann
Era- ja turundusüksuse direktor
kristjan.viilmann@telia.ee

Katre Liiberg
Müügi- ja teenindusüksuse direktor
katre.liiberg@telia.ee

Andre Visse
Tehnoloogiadirektor, Infrastruktuuri üksuse juht
andre.visse@telia.ee

Kristiina Maasik
Juriidilise üksuse direktor
kristiina.maasik@telia.ee

Katrin Isotamm
Kommunikatsiooniüksuse direktor
katrin.isotamm@telia.ee

Telia Eesti nõukogu

Dan Olov Strömberg
Nõukogu juht

Bo Tomas Calming
Nõukogu liige

Claes Nycander
Nõukogu liige

Tegelik kasusaaja:
Dan Olov Strömberg,
sünniaeg 13.05.1958, Rootsi
elukohaga Rootsi.

Kontrolli teostamise viis:
kõrgema Juhtorgani liige,
s.o juhatuse liige või nõukogu liige

Rahvusvaheline ettevõte

Oleme osa rahvusvahelisest Telia Company grupist.

Telia Company on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid, mis tegutseb klientide jaoks aina enam ühtse ettevõttena. See võimaldab kliendil kasu saada grupi ettevõtete kliendiks olemisest ka välismaal, teiste grupi ettevõtete juures.

Telia Company omab terviklikku strateegiat kogu grupi ulatuses, kuid erinevates riikides tegutsevad grupi ettevõtted vastavalt antud turu ja klientide vajadustele.

Loe lisainfot Telia Company veebilehelt