Meie lugu

Meie missioon on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. Meid innustab võimalus muuta tehnoloogia abil inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Meil on tehnoloogiline kompetents, klienditundmine ja investeerimisvõimekus, et viia ellu visioon uue põlvkonna telkost.

Loen lähemalt

Meie tavad

Meie eesmärk on käituda äritegevuses vastutustundlikult. Siit leiad olulisemad juhised, mis on heaks kiidetud meie omanikfirma poolt ja mida meie ettevõte omalt poolt järgib.


Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) väljastas Telia Eestile kõrgeima ehk kuldtaseme kvaliteedimärgise, mis on tunnustus ausa, teadliku ja keskkonda säästva tegevuse eest. Kvaliteedimärgis omistatakse Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks ettevõtte jätkusuutlikku arengut ja panustavad strateegiliselt sotsiaalse- ja looduskeskkonna arengusse.

Vastutustundlik äritegevus
Vaatan lähemalt
Altkäemaksu ja korruptsiooni vältimine
Vaatan lähemalt
Sponsorlused ja annetused
Vaatan lähemalt
Kliendiandmete kaitse
Vaatan lähemalt
Väljendusvabadus
Vaatan lähemalt
Vastutustundlik hankimine
Vaatan lähemalt
Töötervishoid- ja ohutus
Vaatan lähemalt
Keskkonnapoliitika
Vaatan lähemalt
Kvaliteedipoliitika
Vaatan lähemalt
Eesti tegevuspõhimõtted laste ja noorte turvalisema mobiilikasutuse osas
Vaatan lähemalt
Elektromagnetväljad
Vaatan lähemalt
Andmekeskuste vastavus
Vaatan lähemalt

Telia Eesti
juhtkond

Dan Strömberg
Juhatuse esimees
Dan.stromberg@telia.ee

Tarmo Kärsna
Ärikliendi üksuse direktor
tarmo.karsna@telia.ee

Janika Kuusik
Personalidirektor
janika.kuusik@telia.ee

Kadir Kale
Finantsdirektor
kadir.kale@telia.ee

Kati Vabi
E-äri ja turundusüksuse direktor
kati.vabi@telia.ee

Holger Haljand
Erakliendiüksuse direktor
holger.haljand@telia.ee

Kirke Saar
Tehnoloogiadirektor
kirke.saar@telia.ee

Kristiina Maasik
Juriidilise üksuse direktor
kristiina.maasik@telia.ee

Katrin Isotamm
Kommunikatsiooniüksuse direktor
katrin.isotamm@telia.ee

Ene Raja
Müügi- ja teenindusüksuse direktor
ene.raja@telia.ee

Telia Eesti nõukogu

Henriette Wendt
Nõukogu juht

Johan Andersson
Nõukogu liige

Claes Nykander
Nõukogu liige


Rahvusvaheline ettevõte

Oleme osa rahvusvahelisest Telia Company grupist.

Telia Company on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid, mis tegutseb klientide jaoks aina enam ühtse ettevõttena. See võimaldab kliendil kasu saada grupi ettevõtete kliendiks olemisest ka välismaal, teiste grupi ettevõtete juures.

Vaata Telia Company videotutvustust

Telia Company omab terviklikku strateegiat kogu grupi ulatuses, kuid erinevates riikides tegutsevad grupi ettevõtted vastavalt antud turu ja klientide vajadustele.

Loe lisainfot Telia Company veebilehelt