Meie lugu

Meie lugu

Meie missioon on panustada ühiskonna arengusse, et Eesti oleks parem paik nii elamiseks kui töötamiseks. Meid innustab võimalus muuta tehnoloogia abil inimeste elu lihtsamaks ja mugavamaks. Meil on tehnoloogiline kompetents, klienditundmine ja investeerimisvõimekus, et viia ellu visioon uue põlvkonna telkost.

Loen lähemalt

Meie tavad

Meie eesmärk on käituda äritegevuses vastutustundlikult. Siit leiad olulisemad juhised, mis on heaks kiidetud meie omanikfirma poolt ja mida meie ettevõte omalt poolt järgib.


Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) väljastas Telia Eestile kõrgeima ehk kuldtaseme kvaliteedimärgise, mis on tunnustus ausa, teadliku ja keskkonda säästva tegevuse eest. Kvaliteedimärgis omistatakse Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksis osalenud ettevõtetele, kes peavad oluliseks ettevõtte jätkusuutlikku arengut ja panustavad strateegiliselt sotsiaalse- ja looduskeskkonna arengusse.
Vastutustundliku ettevõtluse indeks kuldtase 2020

Vastutustundlik äritegevus
Vaatan lähemalt
Altkäemaksu ja korruptsiooni vältimine
Vaatan lähemalt
Sponsorlused ja annetused
Vaatan lähemalt
Kliendiandmete kaitse
Vaatan lähemalt
Väljendusvabadus
Vaatan lähemalt
Vastutustundlik hankimine
Vaatan lähemalt
Töötervishoid- ja ohutus
Vaatan lähemalt
Keskkonna- ja energiajuhtimine
Vaatan lähemalt
Eesti tegevuspõhimõtted laste ja noorte turvalisema mobiilikasutuse osas
Vaatan lähemalt
Kvaliteedipoliitika
Vaatan lähemalt
Andmekeskuste vastavus
Vaatan lähemalt
Elektromagnetväljad
Vaatan lähemalt
Eesti mobiilside sektori anonüümsete müügikõnede hea tava
Vaatan lähemalt
Mitmekesisus
Vaatan lähemalt

Telia Eesti juhtkond

Robert Pajos
Juhatuse esimees
robert.pajos@telia.ee

Holger Haljand
Ärikliendi üksuse direktor
holger.haljand@telia.ee

Ingrid Viinapuu
Personaliüksuse direktor
ingrid.viinapuu@telia.ee

Elis Pikmets
Finantsdirektor
elis.pikmets@telia.ee

Kati Vabi
Digikanalite ja Analüütikaüksuse direktor
kati.vabi@telia.ee

Kristjan Viilmann
Era- ja turundusüksuse direktor
kristjan.viilmann@telia.ee

Katre Liiberg
Müügi- ja teenindusüksuse direktor
katre.liiberg@telia.ee

Andre Visse
Tehnoloogiadirektor, Infrastruktuuri üksuse juht
andre.visse@telia.ee

Kristiina Maasik
Juriidilise üksuse direktor
kristiina.maasik@telia.ee

Katrin Isotamm
Kommunikatsiooniüksuse direktor
katrin.isotamm@telia.ee

Telia Eesti nõukogu

Per Emil Nilsson
Nõukogu juht

Bo Tomas Calming
Nõukogu liige

Claes Nycander
Nõukogu liige


Rahvusvaheline ettevõte

Oleme osa rahvusvahelisest Telia Company grupist.

Telia Company on üks Euroopa suuremaid telekommunikatsiooniettevõtteid, mis tegutseb klientide jaoks aina enam ühtse ettevõttena. See võimaldab kliendil kasu saada grupi ettevõtete kliendiks olemisest ka välismaal, teiste grupi ettevõtete juures.

Vaata Telia Company videotutvustust

Telia Company omab terviklikku strateegiat kogu grupi ulatuses, kuid erinevates riikides tegutsevad grupi ettevõtted vastavalt antud turu ja klientide vajadustele.

Loe lisainfot Telia Company veebilehelt