ELMO Rent

Mugav lühiajalise autorendi teenus Tallinnas ja Tartus. Sinu kasutada on Elmo keskkonnasäästlikud elektri- ja hübriidautod, mida saad rentida täpselt nii kauaks, kui seda vajad. Tasu arvestamine toimub reaalse kasutusaja järgi ja 1-minutilise arveldussammuga.

Kõik, mida sa teenuse kasutamiseks vajad, on mootorsõiduki juhtimisõigus vastavalt kasutustingimustele, mobiiltelefon ja Elmo rendi äpp nii eraisiku kui ettevõttena teenuseid kasutades.

Elmo autode kasutamise eelised:

  • Sõida ühistranspordiradadel ja väldi ummikuid;
  • Telli auto tasuta endale sobivaks ajaks endale sobivasse kohta Tallinna ja Tartu keskusest kuni 25 km raadiuses. Kaugem distants kokkuleppel. Tellimuse esitamise ajavahemik samal päeval on 9.00–19.00. Tallinnas 1-tunnise etteteatamisega, Tartus 3-tunnise etteteatamisega;
  • Tasuta parkimine elektriautodele Tallinnas (v.a südalinnas ja vanalinnas ning eraparklates) ja Tartus;
  • Autojagamine on sageli soodsam kui ettevõtetel oma autopargi või inimestel oma isikliku auto omamine, kuna Elmo hoolitseb kütuse ja hoolduse eest. Pakume nii minuti-, tunni- kui päevahindu – nii nagu sinu sõiduvajadusega paremini sobib. Nädala- (sisaldab 700 km) ja kuupakette (sisaldab 3000 km) või Elmo kliendikaarti kasutades on hinnad eriti soodsad!
  • Sõitu lõpetades võid auto jätta Tallinna või Tartu tänavatele lubatud alale, kui pargid selle reeglite kohaselt.

Registreerin kasutajaks