Mobiilne Elu

Mobiilipaketid

Telia 5G-mobiilipaketiga püsid kindlalt ühenduses.

Jagatav piiramatu pakett alates 15,26 €/kasutaja. Internetimahtu saad soovi korral jagada kuni 5 seadme või kasutajaga.

Põhiargumendid

 • Telia võrk toimib 100% roheenergial

 • Internet Baltikumis ja Skandinaavias nagu Eestis

 • ELi riikidesse helistades 300 kõneminutit hinnas

 • kõned

  Kõnepaketis piiramatult kõnesid, SMSe ja MMSe Eestis ja rändluses

eSIM

Kui sinu telefon toetab digitaalset ehk eSIMi, pole paketiga liitumiseks plastist SIM-kaarti vaja. Keskkonnasõbraliku eSIMiga saad mobiiliteenust kohe kasutama hakata ning omada seadmes korraga ka mitut numbrit. Loen lisaks.

5G pakub kuni 10 x kiiremat ja stabiilsemat internetiühendust, et saaksid nautida kvaliteetsemaid videokõnesid ning jagada pilte ja videosid lähedaste ja sõpradega ka rahvarohketes kohtades. Vaata, mida on 5G-võrgu kasutamiseks vaja.

Vali sobiv internetimaht

Kuidas liituda?

 1. Vali sobiv internetimaht

  1
  Kui sa ei tea täpselt, kui palju mahtu vajad, pole sellest midagi – iseteeninduses saad seda igal ajal tasuta muuta. Baltikumis ja Skandinaavias reisides saad internetimahtu kasutada nagu kodus!
 2. Liitu iseteeninduses

  2
  Liituda võid uue numbriga või ka oma olemasoleva numbriga, mille aitame teise operaatori juurest üle tuua. Kui sinu telefon seda toetab, on kõige kiirem ja keskkonnasõbralikum viis liitumiseks
 3. Lisa vajadusel kasutajaid või seadmeid

  3
  Kui oled uue numbri aktiveerinud, saad iseteeninduses lisada kuni 5 seadet või kasutajat, kelle vahel jaguneb internetimaht vastavalt nende tarbimisele. Soovi korral võid määrata ka kasutamispiiranguid.

Tutvu lisateenustega

Hea teada