Background

ASJADE INTERNET

Asjade internet ehk IoT (Internet of Things) on järgnevate aastate jooksul suure tõenäosusega maailma tundmatuseni muutmas. Pakume sinu ettevõttele IoT väljakutsetele vastu astumiseks mitmekülgset abi IoT võrgu loomisel ja toodete digitaliseerimisel.

Tooted meie ümber nii eraelus kui ka töös hakkavad omama üha suuremat digitaliseerituse ja ühenduvuse taset. Selleks, et olla tulevikus edukas, on mõistlik oma ettevõtte ja toodete/teenuste digitaliseerimisele hakata mõtlema juba praegu. Organisatsiooni tööprotsesside digitaliseerimine muudab ettevõtted efektiivsemaks ning nutikamad tooted on klientide jaoks eelistatumad, vastates paremini nende ootustele.

Võtan ühendust

IOT ÜHENDUSED

Ühendus on IoT maailma lahutamatu osa. Pakume ainukese ettevõttena Eestis üle Eestilisi ühendamise võimalusi ja kõige mitmekesisemaid ühendustehnoloogiaid, et olla abiks võimalikult paljude IoT väljakutsete lahendamisel. Telia IoT ühendused sobivad sulle siis, kui sa juba tead, millist seadet ühendada soovid ning sul on olemas IT lahendus, millega see seade suhtlema hakkab.

Loen lähemalt
IOT

IOT TOOTE INNOVATSIOON

Kõik senised Telia tooted on digitaalsed. Kasutades enda laialdasi teadmisi toodete digitaliseerimisest ning pikaaegset kogemust tootedisainist ja -arendusest, aitame sinu toote või teenuse digitaliseerida ning seeläbi tõsta selle konkurentsivõimet või muuta oluliselt sinu ettevõtte ärimudelit. Pakume ka võimalust luua üheskoos terviklik äriplaan, teha kommunikatsiooni, klientide ühis-turundust ja kõike muud, mis loodavale tootele kohane. Läheneme igale projektile just nii, nagu vaja.

Loen lähemalt
IOT

IOT ETTEVÕTTE AUTOMATISEERIMISEKS

IoT tehnoloogiaid saab edukalt kasutada ka ettevõtte või organisatsiooni protsesside digitaliseerimiseks ning seeläbi hoida kokku kulusid, tagada paremat kvaliteet tootmises või tõsta juhtimise läbipaistvust ning kiirust. Selliste projektide käigus tuvastatakse ettevõtte kitsaskohad, mida saaks automaatse andmekogumise ja töötlemisega parandada. Suurim projekt Eestis selles vallas seni on elektriarvestite kauglugemine, millega suur hulk inimtööd digitaalseks ja automaatseks muudeti.

Loen lähemalt
IOT