Telia TV klientideni jõuab sügisel palju uut ja eksklusiivset telesisu

Sügishooaeg pakub Telia TV klientidele taas rikkalikku ja põnevat telesisu, mida mujal Eestis ei näe. Teiste seas jõuavad vaatajani „Lohede koda“, „MasterChef Eesti“, PAF Eesti-Läti korvpalliliiga, WTA tennis ja palju muud.

INSPIRA KANALI VÄRSKE SISU

Alates 2. septembrist saab Inspira kanalis kaasa elada Onu Raiu ja tema sõprade värsketele seiklustele reisisarjas „Üle ja ümber: autoga Kesk-Ameerikas“. Kuuajalise reisi jooksul külastatakse nelja väga mitmekesist riiki: Guatemala, Belize, Honduras ja El Salvador ning nagu sellele seltskonnale kombeks, ikka autodega.

Alates 4. septembrist näeb Inspira omatoodanguna valminud kodumaise matkasaate „Rabaradapidi“ kolmandat hooaega, mis viib vaataja sel korral Portugali maalilise looduse keskele.

Alates 15. septembrist jõuab Inspira kanalisse ülipopulaarse draamasarja „Teenijanna lugu“ 5. hooaeg.

8. oktoobril jõuab Inspira kanalisse „MasterChef Eesti“

Juba oktoobri alguses jõuab Inspira kanali eetrisse maailma suurima ja tuntuima kokandussaate „MasterChef“ värskelt valminud kodumaine hooaeg ehk „MasterChef Eesti“. Saates võtavad omavahel mõõtu 12 Eesti hobikokka ning 12-episoodilise sarja võitja saab auhinnaks 10 000 eurot ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli. „MasterChef Eesti“ esimene osa jõuab Inspira kanali eetrisse laupäeval, 8. oktoobril.

8. oktoobril algavad Inspira kanalis PAF Eesti-Läti korvpalliliiga mängud.

Oktoobri lõpus jõuab vaatajani kodumaise sarja „Sassis“ 2. hooaeg.

HBO

Selle sügise üks oodatumaid sarju on „Troonide mängu“ eellugu „Lohede koda“. Värske sarja kõiki ilmunud osasid saab Eestis eksklusiivselt vaadata Telia TV HBO keskkonna vahendusel. HBO keskkonnast leiab loomulikult ka palju muud põnevat, sh „Troonide mängu“ kõik hooajad, „“Läänemaailm“, „Hundiharidus“, „Sopranod“, „Lennusaatja“, „Sherlock“ jpm.

VIDEOLAENUTUS

Pidevalt täieneb värske sisuga ka Telia TV videolaenutus, kuhu on lisandunud näiteks kodumaine komöödia „Jahihooaeg“, „Top Gun: Maverick“ (peaosas Tom Cruise), uus „Batman“ (peaosas Robert Pattinson), „Morbius“ (peaosas Jared Leto), „Doktor Strange hullumeelsuse universumis (peaosas Benedict Cumberbatch), „Kuld“ (peaosas Zac Efron), „Põssa“ (peaosas Nicolas Cage) jpm. Telia TV videolaenutuse filmivalikuga saab lähemalt tutvuda SIIN.

LISATASUTA SISUTEENUS INSPIRA +

Alates 1. septembrist 2022 saavad kõik Telia TV kliendid kasutada värsket sisukeskkonda Inspira +, mis toob vaatajani üle 1000 tunni tasuta filme, saateid ja seriaale.

Inspira + on automaatselt kõigis Telia TV pakettides (Mini, Standard, Family) sisalduv lisateenus, mis asendab senise Inspira Filmiriiuli ning mille kasutamisega kliendile täiendavaid kulusid ei kaasne.

Lisaks mitmete filmide ja sarjade kõrval toob Inspira + vaatajani näiteks nii terve „Laula mu laulu“ viimase hooaja kui ka kõik vanemad hooajad, populaarteadusliku seiklussaate „Bellingshauseniga Arktikas“ ja palju muud. Lisaks vanadele lemmikutele on saadaval ka suur valik täiesti uut sisu. Klienti on ootamas menukid nagu „Ämblikmees: Kodust kaugel“, „Venom: Carnage alustab“, „Tondipüüdjad: pärand“ ja palju muud põnevat.

NOORTELE SUUNATUD STRIIMINGTEENUS TELIA PLAY

Sel kevadel tuli Telia välja uue striimingteenusega Telia Play, mis pakub kasutajale laia valikut filme, sarju ja meelelahutust nii arvutis, tahvlis kui telefonis ning värske teenuse vahendusel saab kaasa elada nii Inspira, HBO kui Go3 sisule, mis täieneb pidevalt.

Telia Play on mõeldud eeskätt „ma ei vaata telerit“ - tüüpi inimesele, kes samal ajal naudib põnevate filmide ja seriaalide ahelvaatamist. Selline tarbijakäitumine on iseloomulik just nooremale generatsioonile, mistõttu on Telia Play peamiseks sihtgrupiks noored vanuses 16-35 eluaastat.

Eksklusiivselt jõuab Telia Play vahendusel avalikkuseni uus saade Gameshow Tetris, mida juhib – nagu nimigi viitab - tuntud artist Gameboy Tetris. Samuti näeb uue teenuse vahendusel populaarseid sarju (nt „Lohede koda“, „Rannamaja“, „Kättemaksukontor“, „Eufooria“, „Ja ongi käes…“, „Hundiharidus“ jpt) ning valikusse kuulub ka hulgaliselt häid filme.

Telia Play puhul kehtib 30-päevane prooviperiood, mille jooksul on teenuse kasutamine registreerunud kasutajatele tasuta. Teenuse saab endale vormistada läbi Telia iseteeninduse ning selleks ei pea varasemalt olema Telia klient. Peale prooviperioodi kehtib teenusele kuutasu (9€).

Tutvun teiste uudistega