TV LISAKANALID

Telia TV-s sisalduvatele põhikanalitele on võimalik endale meelepäraseid kanaleid juurde tellida. Vali terve lisakanalite pakett, konkreetsed teemapaketid või üksikud kanalid.

Paketis on 40+ kanalit alates spordi- ja lastekanalitest kuni muusika- ja
loodusekanaliteni.

Kuutasu: 8 €

Tellin

1 KUU
TASUTA

Proovi Lisakanaleid 1 Kuu tasuta.

Alates 01.05.2018 muutub Telia TV kanalivalik Lisakanalite paketis Vaatan lähemalt

Lisakanalite paketti lisanduvad alates 01.05.2018 järgmised kanalid:

Eurosport 2 ja Eurosport 2 HD
Euroopa spordikalender on sedavõrd tihe, et kõik hea ei mahu ühele kanalile. Seepärast ei ole Eurosport 2 alternatiivkanal, vaid tugev toetus põhikanalile parimate spordisuursündmuste kajastamisel.
Boomerang
Hollywoodi multifilmi klassika ja tänapäeva populaarsemad teosed ühel kanalil, suunatuna lastele vanuses 6 - 12 aastat. Sisaldab ka pingelisi ja konfliktseid stseene.
Nickeloden
Nickelodeon on nooremale koolieale suunatud meelelahutuslik inglisekeelne telekanal, mille kaubamärgiks on Käsna-Kalle.
MyZen
My ZEN TV on kaasaegse naisele pühendatud heaolu ja elustiili kanal. Praktilised õpetused, inspireerivad dokumentaalid ja lõbusad tõsielusarjad toidavad keha ja hinge, aitavad elumuudatusi läbida, igapäevast heaolu parandada ja positiivset mõttemaailma inspireerida. My ZEN TV pakub nõu, kuidas olla õnnelikum, nautida elu ja elada paremini.

Lisakanalite paketi kanalivalikusse ei kuulu alates 01.05.2018 enam Mezzo Live HD, iConcerts, Brava HD, djazz HD, CNN International, Karussell, Muzõka Pervogo ja Dom Kino Premium HD.

Kanalid Karusell, Muzõka Pervogo ja Dom Kino Premium HD on edaspidi leitav uuest Esimese Balti paketist. Esimene Balti pakett sisaldab 11 kanalit ja selle hind on 7 € kuus. Tutvuge Esimese Balti paketi kanalivalikuga siin ning tellige Esimene Balti pakett mugavalt teleri ekraanilt või iseteenindusest.

Mezzo Live HD, iConcerts, Brava HD ja djazz HD kanalid on edaspidi leitavad Muusikakanalite paketist. Muusikakanalite paketi hind on 4 € kuus. Tutvuge kanalivalikuga siin ning tellige Muusikakanalite pakett mugavalt teleri ekraanilt või Telia iseteenindusest.

CNN International on edaspidi leitav Telia TV põhipaketis. Tutvuge kanalivalikuga siin.TV teemapakett:

Disney kanalipakett

Disney-kanalite seriaalid, multikad, animatsioonid ja filmid, kus lisaks kohtumistele vanade tuttavate tegelastega saab su laps tutvust teha ka uute kangelastega.

Hind: 3 €/kuu

Uurin lähemalt

 

LASTE NOPPEKANALID

Vaatan kõiki kanaleid

Telli lapsele tema lemmikkanal.

Lastekanaleid saad osta ka noppekanalitena.

Hind: alates 0,50 €/kuu

Uurin lähemalt