Tuhandetesse kodudesse jõuab telepilt üle mobiilivõrgu

Tuhandetesse Eestimaa kodudesse, kuhu kaabli või interneti püsiühendus ei ulatu, jõuab telepilt üle mobiilivõrgu.

2016. aasta alguses jõudis Eestis turule 4G Koduinterneti teenus, mis võimaldab nendel majapidamistel, kuhu ükski kaabelühendus ei ulatu, kasutada püsivat ja piiranguteta internetiühendust üle 4G mobiilsidevõrgu. Sama lahendusega koos avanes inimestel võimalus kasutama hakata MINU.TV Kodus teenust, mis toob ka telepildi majja mobiilsidevõrgu kaudu.
 
Veidi enam kui aastaga on MINU.TV teenust oma kodus kasutama hakanud ca 7000 klienti, kelleni jõuab seeläbi ligi 30 telekanalit, lisatasuta Filmiriiuli teenus, FOXplay, Lastenurga ja Salvestamise teenus.
 
"Kuna nii 4G Koduinterneti kui Minu.TV Kodus teenused on kiirelt populaarsust kogunud, lisasime eelmisel aastal 4G võrgu mahte enam kui kahesajasse kliente teenindavasse tugijaama," selgitas Telia Eesti raadiovõrgu ja transmissiooni osakonna juhataja Ermo Polma.
 
Üle mobiilivõrgu kasutavad MINU.TV Kodus teenus on levinud kõikidesse maakondadesse, kus seda kasutavad sajad pered. Kõige enam on MINU.TV Kodus kasutajaid Harjumaal, Tartumaal, Pärnumaal ja Raplamaal.

Tutvun teiste uudistega