Telia TV sulgeb osa vähevaadatavaid telekanaleid ja teeb ruumi uuele sisule

Alates 1. juulist 2020 lõpetab Telia TV ja Äri TV 17 vähevaadatava telekanali edastamise, tehes sellega ühtlasi ruumi uue ja põneva sisu jõudmisele oma TV-klientideni.

Enamus kõnealustest kanalitest asetub oma vaadatavuse poolest kõigi Telia poolt edastatavate telekanalite arvestuses alles teise saja hulka ning kanalite vähene populaarsus on ka nende sulgemise põhjuseks. Kokku lõpetab Telia TV 17 telekanali edastamise ning kanalite sulgemine toimub ööl vastu 1. juulit.

Täpsem info selle kohta, milliste kanalite edastamine alates 1. juulist lõpeb ning millistesse pakettidesse kõnealused kanalid kuuluvad, on välja toodud järgnevas tabelis:

Kanali nimiPakett, kuhu kanal kuulub
illuzion+Standard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Russki IlluzionStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
1+1 InternationalStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Djetski MirStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
GalaxyStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Inter+Standard RU, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
Kto jest KtoStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Nashe Ljubimoe KinoStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
NostalgiaStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
OruzhieStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
Shanson TVStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
TeatrStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
RetroStandard RU, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
Voprosõ i otvetõStandard RU, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
DomashniyStandard RU, Premium, Äri TV noppekanal
RTViVene kanalid teemapakett, Premium, noppekanal, Äri TV noppekanal
TNT4Mini, Standard, Premium, Äri TV noppekanal

Ühtlasi annab ebapopulaarsete kanalite valikust eemaldamine võimaluse täiustada edaspidi Telia TV teenust värske ja põneva sisuga. Esimese uuendusena lisandubki juba alates 1. juulist Telia TV valikusse telekanal 1+2, mis pakub vaatajale müstikat, põnevaid filme ja seriaale.

Telia TV kliendid saavad enda poolt tellitud kanalipakette ja noppekanaleid kontrollida mugavalt Telia iseteeninduses.

Lisaks telekanalitele pakub Telia TV hulgaliselt täiendavat meelelahutust. Nii saavad näiteks kõik Standard ja Premium paketi tellijad kasutada HBO ja National Geographic + keskkondi, kus kogu sisu on tõlgitud eesti ja vene keelde. Telia TV poolt pakutavate kanalipakettide ja lisateenustega saab tutvust teha Telia veebilehel.

Äri TV kliendid saavad oma kanalipakette ja noppekanaleid hallata TV ekraanilt. Äri TV kanalipakettide ja lisateenustega saab tutvuda Äri TV veebilehel.

TV-teenuse pakettides ja noppekanalite valikus tehtavate kanalimuudatuste õiguslikuks aluseks on Telia üldtingimuste punkt 2.6.2, mille kohaselt võib Telia muuta ühepoolselt lepingutingimusi juhul, kui selle tingib ärikeskkonnaga seotud asjaolude muutumine.

Kui Te ei soovi ülaltoodud muudatuse tõttu Telia TV-teenuse kasutamist jätkata, on Teil õigus TV-teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda ilma leppetrahvita. Selleks tuleb Teil anda Teliale oma soovist teada enne 01.07.2020. Loomulikult ei pea Te seda õigust kasutama ning võite rahulikult Telia teenuste kasutamist jätkata.

Tutvun teiste uudistega