Telia sulgeb Viru Keskuse esinduse

Telia sulgeb alates 26. märtsist oma Viru Keskuse esinduse.

Viimasel paaril aastal on Telia aktiivselt tegelenud oma esinduste kontseptsiooni uuendamisega ning Viru keskuse esindus on jäänud hetkel ainsana Tallinnas uuendamata.

Telia Eesti müügi- ja teenindusüksuse juhi kt Katre Liibergi kinnitusel on selleks mõjuv põhjus.

„Kuna nii Tallinna kesklinna piirkonda kui Viru Keskust ootavad ees suuremad muutused, oleme otsustanud oodata ja vaadata, milline on nende arenduste mõju kaubandus- ja teenindussektorile ning milliseid uusi ja põnevaid võimalusi need muutused ka teeninduspindade vaates pakuvad,“ sõnas Liiberg.

Alates 26. märtsist asub lähim avatud Telia esindus Tallinna kesklinna regioonis Kristiine Keskuses.

Katre Liibergi sõnul liigub aina rohkem Telia igapäevasest kliendisuhtlusest e-kanalitesse ning ka täna kehtiv eriolukord näitab ilmekalt, et kliendid saavad asjaajamisega e-kanalites hästi hakkama.

„Tänases olukorras palume klientidel pöörduda esindusse siiski vaid vältimatu vajaduse korral. Vastutustundlikult käitudes kaitseme nii ennast kui ka inimesi, kes on teeninduses ja kauplustes tööl, et terveid kliente praegusel keerulisel ajal toetada. Hetkel soovitame teha Telia-suunalisi toiminguid ettevõtte veebipõhises iseteeninduses ning seadmete soetamisel on abiks Telia e-pood,“ lisas Liiberg.

Tutvun teiste uudistega