Telia muudab oma kõne- ja andmeside teenuste sooduspakkumist Ukraina suunal

Uudist on täiendatud! Kõik soodustused kehtivad kuni 31.03

Telia erinevaid kõne- ja andmeside teenuseid saab Ukrainas ja Ukraina suunal kasutada soodustingimustel kuni 31. märtsini. Sellega pikendab ettevõte soodusperioodi ja muudab soodustuse pakkumise tingimusi.

Vahemikus 11.03-31.03 saavad kõik Ukrainas viibivad Telia kliendid kasutada rändlusteenust (mobiilikõned, SMS-id, mobiilne internet) piiranguteta ja tasuta.

Samuti on Telia võrgust (Eestist) saadetavad tekstisõnumid Ukraina suunakoodiga numbritele vahemikus 11.03-31.03 tasuta.

Vahemikus 11.03-31.03 (kaasa arvatud) rakendub kõigile Telia klientidele (lepingulised era- ja ärikliendid, tavatelefoni ning kõnekaartide kasutajad) Eestist Ukrainasse helistamisel soodushind 0,31€/minut. Kehtestatud hind on märkimisväärselt soodsam Telia tavapärasest hinnast ning Telia ise kõnealust soodushinda rakendades tulu ei teeni.

„Oleme kahjuks tasuta kõnede puhul tuvastanud süsteemseid ja ulatuslikke petuskeeme, mille tulemusel on läinud kuuekohaline summa Ukraina abistamise asemel petturitele. Tänases olukorras on seda veel eriti valus tõdeda, kuna tasuta helistamise võimalus oli loodud Ukraina inimeste toetuseks ja abistamiseks,“ põhjendas muudatust Telia ärikliendiüksuse juht Holger Haljand.

Haljandi kinnitusel jätkab Telia siiski kõigi võimaluste piires oma teenuste soodustingimustel pakkumist Ukraina suunal ning informeerib kõigist muutustest ka avalikkust.

Tutvun teiste uudistega