Telia iseteenindus pakub uusi arvetega seotud võimalusi

Telia iseteenindusest leiab mitmeid arvetega seotud uuendusi ja lisavõimalusi, mida kõik kliendid saavad mugavalt kasutada, logides sisse lehele www.telia.ee/arved.

Tutvu iseteeninduses arve detailidega – kuhu oled helistanud ja SMS-e saatnud, millal oled parkinud jne.

Iseteeninduses näeb ja saab alla laadida arve detailse info. Millal ja millistele telefoninumbritele helistasid ja sõnumeid saatsid, millal ja kui palju kasutasid mobiilset internetti, milliseid filme videolaenutuses vaatasid jm. Vali lehel www.telia.ee/arved huvipakkuv arve ja vajuta lingile „Vaatan arvet“. Noolekestega lahti klõpsides saad hõlpsasti avada arveridu kuni täpse kellaajani välja. Samad arvedetailid on olemas ka „Failid“ vaate „Teenuste eristus (CSV)“ failis, võimaldades Sul vastavalt soovile eristuse ridu sorteerida.

Seo oma arved kokku ja grupeeri ümber just nii, nagu soovid

Kui saad siiani eraldi arveid Telia mobiilsete teenuste ja kodu- või äriteenuste eest, siis nüüd on arvete grupeerimisel paindlikumad võimalused. See võimaldab koondada kõik teenused ühele arvele või tõsta osa teenuseid kokku ning jäta mõni arve eraldi. Selliseks haldamiseks on loodud iseteeninduses arvete grupeerimise võimalus. Selleks tuleb valida: „Arve seaded“, „Arvete grupeerimine“, „Muudan“.

Telli arveinfo SMSiga paberarve ja e-kirja asemel

Iseteeninduse lehel „Arve seaded“ on nüüd mugav võimalus hallata arve väljastamise viisi, muuta arve keelt, anda igale arvele oma nimi ja määrata kliendist erinev arve saaja.

Uue võimalusena saad lehel „Arve seaded“ tellida tasuta arveinfo SMSiga. Soovime hoida loodust ja seepärast on arveinfo SMS suurepärane võimalus paberarvest loobumiseks. Ning miks mitte asendada ka e-kirjaga saadetav arve SMSiga? E-kirjad kipuvad aeg-ajalt pakkumiste postkasti lipsama, SMSiga seda ei juhtu. SMSiga saadame arveinfo kohe kui arve valmis, kuid paberarve tuleb postiga mitmeid päevi kauem. Kui Sinu eakam pereliige saab veel paberarveid, siis aita ka temal iseteeninduses paber arveinfo SMSi vastu vahetada!

Saa abi, kui arve osas tekib küsimusi

Kõige kiiremini leiad oma viimase ja ka varasemate arvete detailid ning summad iseteenindusest. Samuti saad varasemalt saadetud arveid alla laadida, näha makseid ja mugavalt arveid tasuda. Oleme loonud ka abimaterjale küsimustele vastuste leidmiseks, kui jääd hätta. Leiad need Online abi rubriigist.

Tutvun teiste uudistega