Rain Tolk ja Andres Maimik: „Sassis“ 2. hooajal keeratakse vinti veel rohkem peale

28. oktoobril jõuab eksklusiivselt Inspira kanalisse kodumaise komöödiasarja „Sassis“ 2. hooaeg. Sarja loojad Rain Tolk ja Andres Maimik lubavad, et värske hooaeg pakub veelgi enam särtsu.

„Sassis“ tunnistati sügisesel Eesti filmi- ja teleauhindade (EFTA) galal parimaks teleseriaaliks ja selle peaosatäitja Ragne Pekarev võitis rolliga parima naisnäitleja auhinna, mistõttu on fännid kindlasti põnevil, millega üllatab sarja värske hooaeg.

Digitark.ee tegi Rain Tolki ja Andres Maimikuga kiire usutluse ning uuris veidi komöödiasarja telgitaguste kohta.

Kas „Sassis“ oli algselt mõeldud ühe hooaja projektina või kavandasite sellele juba päris alguses mitut hooaega?

Pereelu ja sassis suhted on midagi sellist, millest saab ammutada materjali lõputult. Kuna peategelase lapsed saavad varsti suureks ja hakkavad ise oma elusamme kobamisi korraldama, siis leidsime ka materjali järgmise hooaja jaoks.

Kust on sarja tegijad ammutanud inspiratsiooni tegevustele ja situatsioonidele, mis leiavad sarjas aset?

Inspiratsioon pärineb elust, armastusest, seksist, südamevalust ning nii enda kui teistega juhtunud piinlikest olukordadest. Mida hullem elus, seda magusam ekraanil. Komöödia võrdub tragöödia pluss aeg.

Kui paljud sarjas aset leidvatest piinlikest juhtumitest on toimunud ka päriselus?

Päris palju. Aga enamasti on see lastud läbi kunstilise ja dramaturgilise filtri.

Milline on seni olnud kõige ootamatum tagasiside, mida olete „Sassis“ vaatajatelt saanud?

Üks prominentne kõmuajakirja peatoimetaja ütles, et „täpselt minu elu“. Ei tea, kas peaks sarja peatsisse riputama samasuguse hoiatuse nagu "Jackassis": „Ekraanil teostavad trikke professionaalsed näitlejad, palun mitte koduste vahenditega järele teha.“

Kas sarja teisel hooajal keeratakse vinti võrreldes esimese hooajaga veelgi enam peale?

Kindlasti. Lisaks pingutatakse kruvisid, puhastatakse klemme, kallatakse kütet, lisatakse survet, kruvitakse turbot. Kui eelmises hooajas lastakse orgaanikat läbi 20 millimeetrise toru, siis nüüd oleme võtnud 100 millimeetrise otsiku.

Kas sarjale tuleb ka 3. hooaeg?

Iga asi omal ajal.

Sarja „Sassis“ peategelase Evelin Kassi elu on 2. hooajal veel rohkem sassis. Me näeme nii palju piinlikke vahejuhtumeid, kiiksuga karaktereid ja kiiva kiskuvaid inimsuhteid, et piss tuleb püksi. Evelini ja Velle abielu on karidel. Rivaalitsemine ja ärategemine käib iga asja pärast - olgu selleks raamatud, maja või lapsed. Naine aga ei kavatsegi lahutusjärgsesse depressiooni langeda: raevuka tarmukusega katsetab ta uusi rõivaid, suhteid ja kasvatusviise. Nagu ikka, mida rohkem sa pingutad, seda suurem on risk kõik veelgi hullemini sassi ajada. Kogu selle inimsuhete tohuvabohu vahele jäävad teismeikka jõudnud lapsed Liisa ja Jon, kes peavad ennast avastama ilma vanemate adekvaatse juhatuseta.

„Sassis“ 2. hooaja avaosa esilinastub Inspira kanalis reedel, 28. oktoobril kell 21:00.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

Kogu Inspira kanali sisu on kõigile Telia TV klientidele kuni 14 päeva jooksul tasuta järelvaadatav, seega saab kõiki saateid ja ülekandeid soovi korral järelvaadata endale sobival ajal.

Tutvun teiste uudistega